Vyhledávač – kategorie

Finance, investice, spoření

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Lenka Rosochova - hypotecni specialistka
Hypotéky, finance, nemovitosti - v ČR i v cizině. Jsem expertka na hypotéky a také průvodkyně při koupi nemovitosti u moře. Ve financích mám praxi 15 let a od zařizování financí na bydlení jsem se spolu s klienty dostala k investičním nemovitostem, kromě ČR aktuálně zejména ve Španělsku a Chorvatsku. Mám talent vysvětlit srozumitelně postupy, které vás dovedou k ideálnímu domovu nebo vysněné investiční nemovitosti. S úvěrem nebo za hotové, vždy vás postupem koupě provedu. Lidsky, jasně a jednoduše.
Mgr. Zuzana Vitková Finanční koučka a mentorka
Finanční koučink, finanční koučka, mentoring, money mindset, hojnost, investování, investice, pasivní příjmy, finanční gramotnost, podnikání, peníze. Pomáhám ženám tvořit jejich finanční budoucnost. Mým hlavním tématem jsou peníze ve všech podobách. S ženami zpracováváme jejich mindset (tedy mentální nastavení se k hojnosti), ale i jednotlivé cesty, jak s penězi pracovat. Hledáme nejvhodnější cesty, jak podpořit aktivní i pasivní příjmy a rozjíždíme jejich vlastní podnikání. Mým oblíbeným tématem je také investování a finanční gramotnost.
Dáda Frenclová – finanční mentorka a investorka nejen do nemovitostí
Finanční nezávislost, peníze, svoboda, růst, jistota, bezpečí. Naučím vás, jak jednoduše navyšovat příjmy a rozmnožovat peníze. Mé klientky získávají jasné, stručné a praktické postupy, krok za krokem. Jsou tvořené s láskou, kořeněné osobními příběhy a doplněné propojením s vesmírnými zákony. Protože všechno se vším souvisí a vzájemně se doplňuje. V praxi pracuji s pragmatickými postupy, automatickým náčrtkem i výkladem karet. Miluji akci, výsledek a zážitky. Jsem raketa a má energie, nápady, péče i podpora je vám plně k dispozici.
Preloader