Vyhledávač – kategorie

Finance, investice, spoření

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Lenka Rosochova - hypotecni specialistka
Finance, hypotéka, bydlení, domov, úvěr. Jsem certifikovaná nezávislá hypoteční specialistka. V oboru pracuji od roku 2008, nejprve v bance a od 2015 na volné noze. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami, vyberu pro vás nejlepší řešení a hypotéku za vás vyřídím. Mám talent vysvětlit srozumitelně postupy, které vás k ideálnímu domovu dovedou. Lidsky, jasně a jednoduše.
Jitka Hrdlickova-ucetni
Účetnictví, daně, přiznání, konzultace, mzdy, DPH. Specializuji se na účetnictví a daně. Vedu účetnictví, zpracovávám daňová přiznání, vypočítávám mzdy. Poskytuji konzultace.
Mgr. Zuzana Vitková Finanční koučka a mentorka
Finanční koučink, finanční koučka, mentoring, money mindset, hojnost, investování, investice, pasivní příjmy, finanční gramotnost, podnikání, peníze. Pomáhám ženám tvořit jejich finanční budoucnost. Mým hlavním tématem jsou peníze ve všech podobách. S ženami zpracováváme jejich mindset (tedy mentální nastavení se k hojnosti), ale i jednotlivé cesty, jak s penězi pracovat. Hledáme nejvhodnější cesty, jak podpořit aktivní i pasivní příjmy a rozjíždíme jejich vlastní podnikání. Mým oblíbeným tématem je také investování a finanční gramotnost.
Dáda Frenclová
Finanční nezávislost, peníze, svoboda, růst, jistota, bezpečí. Zkrátím vám cestu k finanční nezávislosti, ať jste na jakémkoli stupínku. Vím, že všechno je možné a ukážu vám nejkratší možnou cestu bez zbytečných oklik. Mám talent vyhecovat k akci, podpořit i popíchnout ve správný čas. Jsem srdečná, ale hraju vždy na rovinu a fér.
Ing. Jolana Bieliková
Investice, spoření, zlato, stříbro, platina, bohatství, peníze, inflace, finanční gramotnost, konzultace. Odkrývám lidem svět investic do drahých kovů. Připravuji vždy konkrétní investiční plán a návrh složení a velikostí slitků, žádná plošná řešení. Klienti oceňují atmosféru důvěry a pohody, ve které naše schůzky probíhají.
Preloader