Vyhledávač – kategorie

Grafika, ilustrace, branding

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Monika-Tobolikova-ilustrace-pro-online-svet
Ilustrace, obrázek, kresba, fix, černobíle, vektor, empatie, mateřství, ženství, rodina, vtip, kurz, afirmace, propagace, vizualizace textu a originalita. Tvořím online ilustrace pro weby, kurzy, články, reklamu a další se zaměřením na ženství, mateřství, rodinu. Miluji situační obrázky, vyjádření lidských emocí a snažím se přenést do kresby náladu, aby podtrhla váš text a dodala obsahu nový rozměr.
Veronika-Vaska-graficka-a-webova-designerka
Grafika, e-book, ilustrace, logo, poster, prezentace, sazba, vizuální identita, ilustrace, vektor, umění, kresba, malba, ruční práce, sklo, taneční kostýmy, webdesign, webová vizitka. Jsem grafická a webová designérka, která sjednotí váš brand style. Vizuální – grafickou prezentaci rozzářím a sjednotím. Web navrhnu, zrealizuji a uzpůsobím vašim potřebám.
Ven Avenir-graficka-designerka-brand-specialistka
Grafika, vizuál, logo, branding, brandstyling, značka, brand barvy, písma, fonty. Jsem grafická designérka & brand specialistka se smyslem pro detail i širší souvislosti. Mám dar naslouchat svým klientům, umím číst mezi řádky a tvořím kreativní, inteligentní a funkční design. Vytvořím pro vás logo a vizuální styl, které budou nejen lákat a oslovovat vaše ideální klienty, ale také odrážet vaši osobnost a duši vaší značky.
Patricie-Zakova-virtualni-a-brand-asistentka
Delegace, virtuální asistentka, brand, vizuální identita, logo, web, wordpress, faktury, emaily, asistence, automatizace. Vytvářím podnikatelkám čas na jádro podnikání. Nemusíte přemýšlet, jak se co dělá. Udělám to za vás. Navíc vám pomůžu s nastavením brandu tak, aby byl autentický s vámi samotnými.
Barbora_Vlasakova_graficka_webarka
Web, grafika, brand, vizuál, identita, branding, e-shop, značka. Ukažte se světu. Jako specialistka na vizuální design vám pomohu rozzářit váš byznys (vaše podnikání). Vytvořím vše, co potřebujete k prezentaci. Od vizuální identity (logo a tvorba vaší značky) přes grafické návrhy po webové stránky.
DanielaDesign – Ilustrace a grafický design
Ilustrace, grafika, samolepky, etikety, grafické služby, ilustrace na přání, děkovné kartičky, design, logo, vizitky, bannery. Digitální ilustrace na přání, které můžete využít na letáček, oznámení, web nebo do knihy. Pokud budete mít zájem o konzultaci, neváhejte se mi ozvat.
Kreslím MÍSTA VAŠICH SRDCÍ. Nabízím i popovídání si o domově, o vašich místech – vzpomínkách – pocitu domova. Motiv obrázku volím dle společné domluvy a fotografické předlohy. Technikou je tužka, suchý pastel, pastelky, akvarel. Do obrázku vkládám drobné symboly přímo pro vás. Originální kresba v paspartě do formátu A3 poštou až domů. Kresby, obrazy, místa, domov, srdce, komunikace, povídání, mluvené slovo, rozhovor, obrazy míst, kresby míst, oblíbená místa, místa srdce, obrazy doma, vzpomínky, život, vaše vzpomínky, vaše obrazy, vaše životy, kreslení, tvorba, tvoření.
Tereza Tomanová
Web, tvorba webu, návrh webu, správa webu, Wordpress, DIVI, Elementor, SimpleShop, Mailerlite, členské sekce, SEO, Google Analytics, cookies, webová šablona. Vytvořím vám kvalitní web, který je funkční, přehledný a skvěle vás prezentuje. Mým cílem je, aby web byl vaše radost, klíč k vysněným zákazníkům a pracoval pro vás. Vyřeším jakýkoliv webový problém, stačí napsat a ten nejtěžší krok je za vámi.
Magdaléna Krejčí
Ilustrace, ikona, odrážka, kresba, malba, obrázek, bitmapa, vektor, vizuální styl, grafika, brand, značka, esence, odlišnost, originalita. Potřebujete se opravdu odlišit? Jsem marketingová ilustrátorka a pomáhám podnikatelkám ukázat světu hodnoty jejich značky, odlišit se v konkurenci a zaujmout na první pohled pomocí jedinečných brandových ilustrací. Vytvořím pro vás ilustrace na míru, nebo vás naučím tvořit jednoduché ilustrace vaším vlastním osobitým rukopisem.
Ing. Jana Štorková Webdesignerka
Web, webdesign, tvorba webu, webové stránky, webařka, Startovací web, WordPress, Divi, Woocommerce, Simpleshop, Fapi, členské sekce, Mailerlite, vizuál, Canva grafika, Canva šablony. Vytvořím vám moderní, responzivní a funkční web, který bude odrazem vašeho podnikání. Weby tvořím ve WordPressu na šabloně Divi, k hotovému webu vám přidám návod na drobné úpravy. Na přání vytvořím sladěné šablony na sítě pro grafickou aplikaci Canva. Pro začínající podnikatelky jsem vytvořila produkt Startovací web - hotový web připravený pro naplnění vlastním obsahem.
Preloader