Vyhledávač – lokalita

Moravskoslezský kraj

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Nina-Mlynarczykova-Carodejka-a-pruvodkyne-plnym-potencialem
Sebeláska, sebevědomí, sebehodnota, návrat k sobě. Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle, a to tak, že jim ukazuju sebelásku v souvislostech s rodinnými vztahy, penězi, hubnutím, zdravím, osobními hranicemi apod. Sebeláska je totiž základní stavební kámen šťastného a spokojeného života.
Mgr. Zuzana Vitková Finanční koučka a mentorka
Finanční koučink, finanční koučka, mentoring, money mindset, hojnost, investování, investice, pasivní příjmy, finanční gramotnost, podnikání, peníze. Pomáhám ženám tvořit jejich finanční budoucnost. Mým hlavním tématem jsou peníze ve všech podobách. S ženami zpracováváme jejich mindset (tedy mentální nastavení se k hojnosti), ale i jednotlivé cesty, jak s penězi pracovat. Hledáme nejvhodnější cesty, jak podpořit aktivní i pasivní příjmy a rozjíždíme jejich vlastní podnikání. Mým oblíbeným tématem je také investování a finanční gramotnost.
veronika tomasova - copywriterka a pruvodkyne online podnikanim
Copywriting, online marketing, psaní textů, prodejní stránka, facelift prodejní stránky, landing page, webové stránky, texty k Facebook reklamám, konzultace, přechodový rituál do role podnikatelky. Mám 10 let zkušeností s psaním, jsem autorkou knihy a miluju copywriting a online marketing. Jsem expertka na prodejní stránky a vytvořím vaší prodejce výstižnější texty a přehlednější strukturu. Píšu i texty k Facebook reklamám a landing page.
romana-farna-joginka
Jóga, poradenství, zdravá strava, životní styl, meditace, tradiční čínská medicína, ájurvéda, zdraví, cvičení, alternativní medicína, byliny, detoxikace, masáže, Ostrava. Zaměřuji se především na prevenci zdravotních obtíží klientů, na udržení fyzického a psychického zdraví, dostatku energie a dobré nálady. Poradím a pomohu klientům s konkrétními zdravotními obtížemi, společně najdeme cestu k obnově zdraví a radosti ze života. Věnuji se všem věkovým kategoriím od malých dětí po seniory.
Petra Světlíková
Psí trénink, psí komunikace, psí chování, psí výchova. Při svém psím mentoringu vám pomůžu s výchovou, tréninkem a pracovním plánem při např. odstraňování nežádoucího chování u vašeho psa. Vždy se nejprve zajímám odkud může pramenit vaše trápení se psem. Podaří-li se zjistit důvod hodně to pomůže v další práci. Individuálně se orientuji na vaši konkrétní situaci a vašeho psího parťáka. Univerzální návod na psa totiž není. Každý pes je originál a je potřeba k němu takto přistupovat. Těším se na naše setkávání při psím mentoringu.
Jana Pulitová – online účetní
Účetnictví, účetní konzultace, identifikovaná osoba, daňová evidence, OSVČ, s.r.o., obchodování se zahraničím, hlavní nebo vedlejší činnost, založení živnosti, mzdy. Provedu vás založením živnosti, připravím mzdy, pomohu se rozhodnout, jestli podnikat jako OSVČ nebo s.r.o.. Správně a výhodně nastavíme hlavní nebo vedlejší činnost OSVČ.
Preloader