Vyhledávač – kategorie

Péče o domov, zahrada, úklid

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Debordelizácia; decluttering; vedomé triedenie; organizácia; upratovanie; poriadok; systém; minimalizmus, úklid, pořádek, debordelizace, organizace, třídení, minimalismus. Poďte sa so mnou presvedčiť na vlastnej koži o tom, že prehľadná a zorganizovaná domácnosť je jedným z najjednoduchších spôsobov ako mať v živote viac pohody, energie, či času na čokoľvek.
Andrea Justová
Interiér, domov, návrh interiéru, bydlení. Vytvářím nápaditý design s maximálním respektem k vašim potřebám a přáním.
Design, interiéry, domov, energie, ergonometrie. Propojím originální design, funkci a podporující energie v interiéru. Váš domov opečuji od uvíznutích energií z dávné minulosti, až po výběr barev do každé místnosti. Vytvořím unikátní interiér, který s Vámi bude ladit, souznít.
Michala Prouzová
Miluju, když se můžu naladit na konkrétní domov, můžu ho opečovat a vrátit do rovnováhy. Ukazuji ženám, jak s jejich domovem pracovat tak, aby je podporoval a vedl na jejich jedinečné cestě životem. Domov, bydlení, prostor, Feng Shui, energie, harmonizace, soulad, rovnováha, podpora, očista, proměna, dispozice, koncept, minimalismus, debordelizace, dům, byt, interiér, změna.
Preloader