Vyhledávač – kategorie

Rodina a děti

Filter:
FotoJménoKategorie & Lokalita & Kontakt
Lucie-Machutova-vyhledavac-spolecne-nahoru
Mateřství, rodičovství, děti, výchova, prvorodičky. Jsem Zažraná máma tří dětí, pomáhám moderním mámám si mateřství užívat, a to díky kontaktnímu rodičovství a respektující výchově. S mou podporou se vám uleví a najdete ve své rodině rovnováhu. Stay cool, act warmly!
Veronika Huislová
Vědomé mateřství, šestinedělí, těhotenství, rodičovství, Akášické záznamy, ženská cykličnost. Podporuji ženy na cestě mateřstvím. Načítám kolektivní a osobní zprávy z Akášických záznamů. S pomocí empatie, laskavosti a citlivosti vedu ženy k vědomému mateřství a jistotě v roli mámy. Zabývám se tématem cykličnost v těhotenství a mateřství.
Kateřina Marková - Tlumočnice vnitřního světa
Záměr, duše, parfém, pohyb, osobní rozvoj, aromaterapie, terapie vůní, výklad karet, energie, tělo, mateřství, děti. Tlumočím poselství Duše. Záměry, které transformuji do podoby Pohybu nebo Parfému, se skrze vaše tělo zhmotní do reality. Náhled na aktuální situaci; konzultace; podpora podnikatelek a jejich kurzů/mastermind/workshopů; Zrození vědomého mateřství.
Jana Boor – transformačná sprievodkyňa žien
Mateřství, rodičovství, děti, transformace, osobní rozvoj, ženské kruhy, přechodové rituály, koučování pro maminky, konzultace, autenticita, průvodkyně. Som transformačná sprievodkyňa žien a propagátorka matrescencie. Sprevádzam ženy na ich ceste v premeny mamu. Pomáham im prijať zmeny, ktoré materstvo prináša a nájsť autenticitu v materstve.
Lucie Pelíšek
Intuitivní terapie, kraniosakrální terapie, krystaloterapie, terapie dotykem, SBT, energetické léčení, příprava na početí, péče v těhotenství, příprava na porod, poporodní péče v období šestinedělí, vědomé mateřství, kontaktní rodičovství, osobní rituály, skupinové rituály, ženské kruhy, mentoring, kurzy pro ženy. Vítej, ženo. S plným respektem a přijetím tě provedu významnými milníky tvého života. Posvítím ti na cestu v době temna, abys opět nalezla sebe samu, a postavila se do své vlastní síly ženství a mateřství.
Lucie Peričková
Logopedie, psychologické a speciálně-pedagogické poradenství, psychomotorický vývoj, výchova a vzdělávání dětí, koučování. Pomáhám ženám zvládnout náročné situace a změny, které souvisí s těhotenstvím, vývojem kojenců, batolat, školkových dětí a malých školáčků. Jako vystudovaná speciální pedagožka – logopedka, psycholožka, učitelka tělesné výchovy – pohybová specialistka, koučka vám ráda předám vše, co umím a co vám mohu díky svému vzdělání a zkušenostem nabídnout.
Debordelizácia; decluttering; vedomé triedenie; organizácia; upratovanie; poriadok; systém; minimalizmus, úklid, pořádek, debordelizace, organizace, třídení, minimalismus. Poďte sa so mnou presvedčiť na vlastnej koži o tom, že prehľadná a zorganizovaná domácnosť je jedným z najjednoduchších spôsobov ako mať v živote viac pohody, energie, či času na čokoľvek.
Lýdia Pokorná
Výživa, ajurvéda, sportovci, dětská strava, zdraví, hubnutí, těhotenství, mateřství, suplementace. Jsem poradkyně pro výživu, kterou propojuji s Ajurvédou, díky které získává můj přístup mnohem širší záběr a dokážu tak přistupovat ke klientům celostně. Pomáhám jim nastavovat zdravý stravovací režim a vyvážený životní rytmus, směřující k rovnováze a harmonii.
MUDr. Magdalena Danielová
Spánek, nespavost, cirkadiánní rytmy, noční děsy, respektující přístup, výchova dětí a komunikace v rodině, bachovy esence, tkáňové soli, diagnostika obličeje, neurologie a potíže při stresu. Jsem rodinná spánková poradkyně. Pomáhám rodinám se spánkem - dětí i dospělých. Spánek vnímám jako odraz našeho zdraví a emočního nastavení. Vyhledám a pojmenuji příčinu a poté s ní pracujeme.
Preloader