Intuitivní tanec: Tanči svůj podnikatelský sen

autor: | Koučování, Podnikání online

Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání

Pozorovala jsi někdy malé děti? Jak jsou bezprostřední, autentické, jak dělají to, co je v danou chvíli napadne? Nepřemýšlí o tom, že je někdo sleduje, že to vypadá trapně, že něco neumí nebo že by něco neměli dělat. Jsou své, jsou tady a teď, jsou prostě spontánní.

Zpívají, tancují, skáčou přes kaluže, malují, hrají na starý hrnec jako na hudební nástroj. Jsou živé a hravé. Jsou plně v přítomnosti. Užívají si plnými doušky každého okamžiku. Netrápí se malichernostmi. Každý den prožívají svoji jedinečnost.

Taky jsi taková byla. Pamatuješ?

Postupem času se většina té radosti a hravosti někam vytratila. Prožitky zmizely pod nánosy
povinností a pravidel, které sis převzala ze svého okolí, od rodiny nebo společnosti. Schovaly se
hluboko do tvého nitra, zamkla jsi je na deset zámků a nepouštěla ven. Ale… oni tam stále jsou a čekají, až se znovu rozhodneš je najít a oživit.

Jaké by to bylo, konečně se moci plně projevit ve své jedinečnosti, cítit se zase uvolněná a vpustit radost a hravost do svého života? Přestat se trápit tím, co si o tobě budou myslet ostatní? Být plně v souladu sama se sebou. Žít znovu svoji hravost, spontánnost a být sebevědomou ženou.

Přesně tohle a mnoho dalšího se můžeš naučit v intuitivním tanci.

Díky intuitivnímu tanci dokážeš propojit tělo s myslí. To ti pomůže nejen se uvolnit a projevit ve své plné autenticitě, ale také otevřít svoji mysl a získat více nových nápad. Otevřít svoji kreativitu a nastoupit na cestu sebevědomé ženy, která si je vědoma své jedinečnosti.

Velmi často ti při tanci přijdou na mysl vize, témata a směry, kterými se máš dát. A perfektně to lze využít právě v podnikání. Často stojíme před otázkou, kterou cestou se dát, na co se zaměřit, co opustit nebo, co nového vytvořit.

Je tohle opravdu ta správná cesta? Vede nás rozum nebo intuice?

Během intuitivního tance se můžeš nacítit sama na sebe, svoji jedinečnost a skutečnou cestu. Můžeš také propustit své limity a strachy. Můžeš ukotvit to nové a jedinečné.

A čím to je?

Jsi propojená sama se sebou, se svým nitrem, vše to vychází z tebe a z tvé pravé podstaty. Propojuješ mysl, emoce a tělo.

Při intuitivním tanci vůbec nezáleží, zda umíš nebo neumíš tančit. Je jedno, že ti někdo někdy řekl, že nejsi žádná tanečnice nebo že se nemáš hudební sluch. Důležité je od toho všeho se odpoutat, přirozeně propojit rytmus a tělo a napojit se na sebe. Tvé tělo ti ukáže, kdo jsi, kam směřuješ, co máš udělat. Tělo nelze oklamat. Je vždy v přítomnosti, a při intuitivním tanci se dostává do popředí a komunikuje s tebou mnohem více než kdy jindy.

Pro mě je intuitivní tanec něco tak krásného a důležitého, že jsem se rozhodla vytvořit program, ve kterém chci, abys to zažila na vlastní kůži.

Chci tě dostat do toho nádherného stavu plného uvolnění, euforie, radosti a spontánnosti. Chci ti ještě efektivněji pomoci v podnikání a navést tě na cestu, která je tu přesně pro tebe. Aby ses cítila naplněná, svá, plně sama sebou a užívala si svoji cestu k úspěšnému podnikání v souladu s tebou i tvým tělem.

Jako mentorka a koučka autentického podnikání tě nyní zvu do své skupiny: Podnikej v souladu se
svým tělem a duší
nebo pokud už víš, že chceš tančit do 3měsíčního skupinového programu: Tanči svůj podnikatelský sen. Více najdeš ZDE.

Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání

Přečtěte si další články z této kategorie

Jaké brandové fotky jsou ideální?

Jaké brandové fotky jsou ideální?

Takové co do vašeho webu a podnikání dobře sednou. To může pro každého znamenat něco docela jiného. Úplný základ je dodržet poměr stran. Fotku na výšku jen stěží napasujete do prostoru na šířku. Ale to jsme do tématu skočili rovnýma nohama. Pojďme se vrátit zpět a začít ještě jednou v článku.