Terapie tibetskou mísou

autor: | Terapie


Máme tu další článek ze série #mojeknowhow. Jedná se o souhrn příspěvků a expertní pohled podnikatelů v rámci prostoru pro zviditelnění členů Vyhledávače ve facebookové skupině Společně nahoru (skupina pro růst vašeho byznysu).

Využijte know-how podnikatelů z Vyhledávače Společně nahoru.

Ing. Klára Dvořáková – inspirátorka s tibetskou mísou doporučuje, jak pracovat s tibetskou mísou. Dozvíte se, co všechno se s ní dá dělat a na co si dát pozor.

Koukněte na jednotlivé příspěvky a inspirujte se.


1. VÍŠ O TOM, ŽE SE S TIBETSKOU ZPÍVAJÍCÍ MÍSOU DÁ DĚLAT SPOUSTA VĚCÍ?

Většina lidí na mísy „jenom“ hraje. Je to relaxační. Dobře se při tom medituje. Krásně se uvolníme.

Nemocné buňky v těle fungují na nízkých frekvencích. Hraním na tibetské mísy se ladíme na vyšší frekvence a tím pomáháme buňkám v regeneraci. Pokud hrajeme pravidelně, naučí se naše tělo ladit na vysoké frekvence i v době, kdy zrovna nehrajeme.

Proto je důležité hrát. A čím více toho s tibetskou mísou umíme, tím více nás to motivuje ke hraní.

V tematickém týdnu tady ve skupině už jsme si ukázali, že se s tibetskou mísou dají čistit prostory, dobíjet baterky hned ráno např. s Nepálskou masáží hlavy, vyrovnávat tlak, posilovat kreativita, opečovávat čakry…

A CO SI S TIBETSKOU MÍSOU UŽÍT JEŠTĚ MNOHEM VÍC?

Tady je pár tipů, co se s ní dá dělat dalšího.

  • Masáže – ukážeme si masáže tibetskou mísou přímo na těle. Namasírujeme si nohy, záda a bříško.
  • Koupele ačištění a nabíjení vody. Voda nabitá pozitivní energií mění své vibrace a ty pak pozitivně ovlivňují naše tělo i mysl.
  • Relaxace – jak s tibetskou mísou meditovat a jak meditaci prohloubit. Snadná cesta na mazání seznamů v hlavě.
  • Pohyb s tibetskou mísou (meditace v chůzi, využití při józe). Prožijte svůj pohyb vědomě – tady a teď a získej z něj mnohem více.
  • Dýchání s tibetskou zpívající mísou. Zpěv do čaker. Rozpohybuj a dosyť svá energetická centra v těle.


2. MASÁŽ NOHOU TIBETSKOU ZPÍVAJÍCÍ MÍSOU

Že se dá s tibetskou zpívající mísou dělat spousta věcí, už jsme si říkali. Nejsilnější spojení smyslů ale zažijete při masážích přímo na těle.

Mísu lze přikládat téměř kamkoliv, ale existují i kontraindikace (pod příspěvkem)a místa, kam se mísy přikládat nesmí. Rozezníváme ji údery nebo třením (kroužením), což je o dost intenzivnější.

Tento týden jsme si ukázali, jak rozeznít mísu na hlavě při Nepálské masáži. U ní pracujeme se šestou a sedmou čakrou. Tentokrát se budeme věnovat nohám a první čakře.

První čakra ovlivňuje naše pojení se zemí, s kořeny, důvěru v okolní svět i v sebe sama, pocit bezpečí, přijetí a sebepřijetí.

JAK NA TO?

Sedněte si na zem. Nohy dejte před sebe, pokrčte je a spojte chodidla k sobě. Mísu položte na hrany nohou mimo kotníky.

Udeřte do misky. Nebo ji můžete i rozeznít točením. Vibrace z misky míří do okolí vzduchem a kontaktem do nohou. Aktivujete tak svoji první – kořenovou čakru. Pro posílení vibrací můžete s miskou zpívat hlubším hlasem: „huuuu“ nebo „juuuu“. Soustřeďte se na zvuk. Kde ho vnímáte? Kam až míří vibrace?

Co podnikáte se svojí tibetskou zpívající mísou vy?

Pokud máte k tibetským zpívajícím mísám nebo kurzům nějaké otázky, ráda je zodpovím.

OFFLINE ZÁŽITKOVÝ KURZ

Pokud ještě nemáš tibetskou mísu, nebo jsi zkusil/a jen jednu jedinou a láká tě změna, přijeď na můj kurz do Roztok u Prahy. Vypsané termíny najdeš ZDE.

Ing. Klára Dvořáková – čarodějka s tibetskou mísou


3. NENECH SE NAPÁLIT! PODVODNÁ MÍSA

Když vybíráte tibetskou mísu podle parametrů, bude rozhodovat i cena. A odlévané mísy jsou o hodně levnější, než ty ručně tepané.

Prodejci jsou si toho dobře vědomi, proto občas na kupující šijí různé fígle. Tohle je jeden z nich. Odlévaná miska, která má na sobě spousty ďolíčků a tváří se, že ji někdo tepal.

Poznat to na obrázku je těžší, ale pokud vybíráte tibetskou mísu osobně, je to otázka dvou vteřin. Stačí přejet po horním okraji mísy. Ručně tepaná mísa nikdy nebude úplně rovná. Ta strojově dělaná ano….

Chceš se o tibetských mísách a jejich použití dozvědět víc? Mrkni na můj web.


4. Věděli jste, že tibetské mísy ve vodě plavou?

Je to tak. Vibrace se šíří vodou zase úplně jinak než na podložce a je to moc hezký zážitek. Stačí mísy rozeznít a nechat se hýčkat.

Více o tom, jak na to a jak se pak postarat o mísy i paličky, vám prozradím v online kurzu ZDARMA. Pojmenovala jsem ho Lázně s tibetskou mísou, protože nás čeká vše jako v opravdových lázních.

  • Koupele a nabíjení vody
  • Masáže
  • Relax, meditace
  • Dýchání a zpěv
  • Pohyb


Už jste to zkusili a vzali jste si někdy tibetskou mísu do vody? Zkoušeli jste ji ve vodě rozeznít? Napište mi.

Ing. Klára Dvořáková – čarodějka s tibetskou mísou


5. NEZAPOMEŇ PODĚKOVAT

Na kurzech učím, že tibetské míse máme za její pomoc vždy poděkovat. Dostala zajímavou otázku. Jak to udělat? Stačí říci: „Díky, míso!?“

Je to výborná otázka a přiznávám, že mě nikdy nenapadla. Jsem za ni vděčná.

Já sama si s mísama povídám úplně běžně, takže jsem nad tím nikdy nijak nepřemýšlela.

Vnímám mísy jako velice moudré energie přetavené do bronzu. Jako kněžky a vědmy. Takže “Díky, míso!” Bych své učitelce asi neřekla.  I když ona by to jistě pochopila.

Děkuji vám za vaši moudrost, pomoc a vedení.” to jsou slova, která za mne více ukazují, jak spolupráci s mísami vnímám já. 🙏 Ale je vždy lepší poděkovat od srdce, než si drmolit nějakou frázi…

Máš svoji tibetskou mísu a děkuješ jí za pomoc a vedení? Napiš mi.

Ty z vás, kdo fandíte tibetským mísám, zvu na mé offline i online akce. Přehled a termíny najdete ZDE.

Ing. Klára Dvořáková – inspirátorka s tibetskou mísou

Těšte se na další články a inspirujte se každý čtvrtek ve facebookové skupině Společně nahoru příspěvky s #mojeknowhow.

Přečtěte si další články z této kategorie

Theta healing v praxi

Theta healing v praxi

Petra Frenzelová uvolňuje emoce, přesvědčení a pocity, které ovlivňují náš život a podnikání. Používá metodu Theta healing, která umí být velmi účinná. Najdete ji nejčastěji v online prostoru při individuálních konzultacích či skupinových setkáních.

Nezapomínejte si přát

Nezapomínejte si přát

Kateřina Jandlová je vesmírná čarodějka. Naučí vás, jak vykročit za hranice své komfortní zóny, zvýšit své vibrace a svá přání si prostě a jednoduše zhmotnit.

Zákon přitažlivosti

Zákon přitažlivosti

Pavla Heřmanovská je kouč a mentor pro lepší život a podnikání. Pomáhá lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učí, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života.

5 tipů, jak pracovat sama se sebou

5 tipů, jak pracovat sama se sebou

Dagmar Vorlová je průvodkyně vnitřní proměnou. Ukazuje zraněným ženám cestu zpět ke spokojenosti a radosti. Pomáhá jim vyrovnat se s emočními i sexuálními traumaty a najít za nimi své dary a
autenticitu.

Tipy pro lepší život

Tipy pro lepší život

Hanka Burešová se věnuje terapii a energetické harmonizaci. Pomáhá ženám vyléčit bolest minulosti a žít štěstí přítomnosti. Při terapiích se dostane do příčiny problému, tu pročistí, aby už neměla vliv na váš život.

Co je to karmalogie

Co je to karmalogie

Renata Otysová je průvodkyně vaší karmou. Zjistí příčiny mnohdy se opakujících překážek a problémů. Určí a rozklíčuje vaši karmu. Nalezne řešení pomocí karmalogického rozboru data narození.