Klara-Lara-Dvorakova-carodejka-s-tibetskou-misou

Ing. Klára Dvořáková – inspirátorka s tibetskou mísou

Tibetské mísy, tibetské zpívající mísy, terapie, zvukoterapie, muzikoterapie, práce s energií, transformace, Reiki, energie, práce s tělem, , osobní rozvoj, regresní terapie, tělo, léčení, masáže, meditace, relaxace, kurzy, návody, workshopy, semináře, e-booky, online kurzy.

Jsem inspirátorka s tibetskou mísou. Ráda tě naučím porozumět jejím tajemstvím. Naučím tě techniky, jak se zbavit špatné nálady a vyčerpání během pár minut. Jak zklidnit dítě, vyčistit prostory, dobít baterky nebo zrelaxovat celé tělo.

 

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Praha, Středočeský kraj

Ing. Klára Dvořáková – umím „čarovat“ s tibetskou zpívající mísou a naučím to i tebe.

 

Jsem terapeutka a inspirátorka s tibetskou zpívající mísou. Pomáhám lidem objevovat jejich sílu a kouzlo. Od začátečníků, kteří se teprve učí mísu rozeznít, až po ty, kteří s ní rádi experimentují nebo masírují.

POMŮŽU TI DÍKY TIBETSKÉ MÍSE UVOLNIT TĚLO I MYSL, ZAČÍT LÉPE SPÁT, DOČERPAT ENERGII, VYLEPŠIT NÁLADU, ZBAVIT SE STRESU, SNÍŽIT TLAK A ROZPROUDIT KREATIVITU.

Učila jsem se od lektorů z Čech, Evropy, z Indie, Nepálu a Ameriky. Překvapilo mne, jak málo materiálů je v ČR k dispozici a rozhodla se to změnit.

Jsem autorkou programu seberozmazlovacích technik: Autoterapie tibetskou mísou MySelf Massage©, lektorkou kurzu Masáže Dalajlámova doktora, autorkou e-booků a videí o tibetských mísách na YT. V návodech a videích ti ukáži, jak s tibetskou mísou pracovat a umět pomoci sobě i
ostatním.

Nauč se něco nového a tibetské mísy už nebudou záhadným tajemstvím, ale tvojí kovovou přítelkyní a průvodkyní. Ať už chceš být vyladěná, v harmonii, sebevědomá, zářící pro své úžasné podnikání, nebo chceš pomáhat lidem ve svém okolí.

Teď můžeš i ty nechat rozezpívat své šťastnější JÁ. Udělej první krok a roztoč to s tibetskou mísou u mě na kurzu…

E-book ZDARMA; E-booky S NÁVODY; Kurzy

 

S Ing. Klára Dvořáková – inspirátorka s tibetskou mísou, se můžete propojit v její fb skupině Roztočme to s tibetskou mísou.

 

Začtěte se do článků Terapie tibetskou mísou, Jak na hraní a výběr tibetské mísy nebo Jak vám pomůže tibetská mísa, které pro vás Ing. Klára Dvořáková – inspirátorka s tibetskou mísou připravila.

Reference

Absolvovala jsem u Kláry soukromou lekci MySelf Massage© – autoterapie tibetskou mísou. O tibetských mísách jsem před lekcí nevěděla vůbec nic. Klára je velmi příjemná a intuitivní žena, která dokáže o mísách mluvit s takovou vášní, že Vás to hned vtáhne. Samotné ošetření mísami je velmi příjemné, uklidňující, cítila jsem se lehce, jako by ze mě opadalo vše, co mě zatěžovalo. Jako velké plus hodnotím fakt, že je to poměrně jednoduchá technika, na kterou nepotřebujete nic víc než mísu
a trochu trpělivosti. Děkuji Kláro, byla to skvělá lekce a zkušenost!
Mexx Konečná

www.facebook.com/mexx.konecna

Reiki i masáž tibetskou mísou, na kterých jsem u Kláry byla, jsou nevšedním zážitkem. Při masáži jsem cítila absolutní uvolnění, spojení zvláštních vibrací a tónů tibetské mísy, je jedinečné. Nemůžu zapomenout ani na zvláštní pocit, kdy mi malí mravenci přestavovali moje bolavá záda při Reiki. Vždy se jednalo o dokonalou péči, kterou si vždy ráda u Kláry zopakuji.
Mgr. Vlasta Neckařová

Předsedkyně a výkonná ředitelka Centra pěstounských rodin, www.pestounskerodiny.cz

Nestíhám. Energie poslaná na dálku je přesně to, co potřebuji. Ráno se pak cítím odpočatá jako kdybych spala mnohem déle nebo byla po dovolené. Miluji i Klářiny masáže – připadám si pak, jako kdyby ze mne všechno spadlo – vypnu kolotoč myšlenek a jen odpočívám. Má to jedinou nevýhodu. Zvukové koupele způsobují závislost.;)
Michaela Kalodová

EXECUTIVE DIRECTOR, www.spiritmedia.cz

Pomoc a uvolnění
Žiju s roztroušenou sklerózou, která se u mě projevuje zejména návaly únavy a slabostí či sníženou citlivostí horních končetin. Z toho, že mi neustále něco padá z ruky, si už moc nedělám. Mezi mé nejmilovanější koníčky však patří háčkování, které mi „ereska“ občas znepříjemňuje. Jelikož mám v úmyslu užít si ve společnosti háčků a klubíček ještě spoustu krásných let, rozhodla jsem se kromě důsledného dodržování standardní léčby porozhlédnout také po alternativních technikách. Klára a její zpívající mísy mi přinesly zážitek, který nelze dost dobře popsat slovy. Musíte to prostě zažít na vlastní kůži. Asi nejsilnějším momentem pro mě bylo přikládání mísy na postižené ruce a předloktí. Bylo to tak příjemné a osvěžující, až jsem si přála, ať to nikdy neskončí. Z Kláry navíc vyzařovala velká pohoda a láska k tomu, co dělá, což bylo nesmírně uklidňující. Odcházela jsem odpočinutá, s příjemně vláčnými rukami a s čistou hlavou, v níž mi doznívaly konejšivé vibrace. Mé první setkání s tibetskými mísami nemohlo dopadnou lépe a rozhodně nebylo mým posledním!
Lucie Neumannová

Kde jsi byla ty roky?
Na mísy hraju už několik let. Dělám i koncerty pro přátele. Ale přiznávám, že mě nikdy nenapadlo přikládat si ji na tělo. Nepočítám ruku nebo hlavu. Teď nevím, jestli být naštvaná na sebe nebo na tebe:-). Kde jsi byla ty roky?;)
Lenka S.

Jen tak něčemu nevěřím. Přesto jsem ráda, když na mně Klára zkouší nové věci, které se naučila. Vždycky přichází s něčím novým. Nechápu, jak to zvládá. I když je pravda, že dnes, díky ní, vím, že je něco mezi nebem a zemí, i když si na to nesáhnu. Nakonec, kdo by se nechtěl nechat rozmazlovat.;)
Ing. Jitka Hemolová

PR specialistka, konzultantka, autorka, redaktorka a editorka, www.www.linkedin.com/in/jitka-hemolov%C3%A1-09a29a6/

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články