Autentickým podnikáním k seberealizaci a spokojenějšímu životu

autor: | Podnikání online


Často se mě ptáte, proč jsem si vybrala právě autentické podnikání? Autentické podnikání si vybralo mě. Našla jsem v něm cestu, jak žít a pracovat v souladu sama se sebou, se svými hodnotami. Naučila jsem se díky němu, jak se postavit svým strachům. Jak pracovat se svými emocemi a našla pravou podstatu sama sebe. I když tahle cesta ještě zdaleka nekončí, tak vím, že jdu tím správným směrem.


A co autentické podnikání znamená?

Autentické podnikání je podnikání v souladu s námi samotnými. Ono se to lehce řekne, ale je to vůbec reálné? Opravdu si můžeme nastavit podnikání v souladu sami se sebou? A odpověď zní ANO, protože to, jaký život žijeme je jenom naše vlastní rozhodnutí. Vždycky se můžeme sami rozhodnout, zda cesta, kterou se právě teď ubíráme je opravdu naše cesta. Nebo je to cesta, kterou nás vedou naše převzatá přesvědčení, které jsme získali v dětství, výchovou od svých rodičů nebo názory našeho okolí, které někdy přijímáme mylně za vlastní.


Jak se postavit našim strachům?

Je to naše právo žít v souladu sami se sebou. Musíme se, ale nejdříve postavit svým strachům. Vykročit z komfortní zóny a ponořit se více sami do sebe. Učit se někdy úplně od začátku krok za krokem napojovat na své emoce a tělo. Vnímat naše pocity a poslouchat naši intuici, která je dost často schovaná někde v koutku. Řada z nás se v dnešní rychlé době úplně odpojila sama od sebe. Naše kroky vede velmi často pouze rozum. A to je strašně velká škoda, protože rozum není vždycky úplně nejlepším rádcem. A to jak v podnikání, tak v životě.

Když se řídíme více rozumem, tak aktivujeme naše strachy a bloky. Náš mozek se nás sice snaží chránit, ale potíž je v tom, že náš mozek aktivuje negativní emoce vždy, když se chystáme vydat někam, kde to nezná. A proč to tak je? Protože tam, kde to nezná nás prostě nedokáže ochránit. A jeho primárním úkolem je přece nás chránit. To, ale neznamená, že my jeho ochranu vždycky potřebujeme. On totiž neví, že to zvládneme. A tak nám někdy úplně zbytečně staví do cesty bloky a překážky, které nám brání v růstu. Bloky a překážky, díky kterým si nedokážeme plnit svoje sny a přání. Chtěla bych vám říct, že to tak nemusí být.

Lucie Galle - mentorka a koucka autentickeho podnikani
Lucie Galle – mentorka a koučka autentického podnikání


Co je potřeba udělat, aby se to změnilo?

V první řadě je potřeba si uvědomit, že naše myšlenky nejsme my. Myšlenky jsou jen reakcí na určité situace velmi často založené na starých vzorcích chování, které jsme převzali během svého života. My jsme tvůrci našich životů, a proto máme právo si svůj život tvořit v souladu sami se sebou. A to samé platí v podnikání. My jsme tvůrci svého podnikání a to, jestli si ho nastavíme v souladu sami se sebou anebo budeme přebírat strategie a cesty jiných lidí je jen a jen na nás. Z mojí vlastní zkušenosti a zkušenosti mých klientů je podnikání, které je nastavené v souladu s námi samotnými tím podnikáním, které nás naplňuje a dělá nám opravdovou radost. Ano, podnikání nemusí být jen dřina. Můžeme pracovat se svými srdcovými klienty. Můžeme se cítit jako bychom vlastně ani nepracovali. Já sama se na každé sezení s klientkou ohromně těším a velmi mě moje podnikání naplňuje.

A ano i takové podnikání dokáže platit účty, zabezpečit vás a slušně vydělávat. Potřebujete k tomu najít svůj sen nebo své poslání. Nastavit si své podnikání v souladu s vámi samotnými, a přesto nebo možná právě proto, strategicky a chytře.

A tohle přesně je autentické podnikání, které vás učím a nastavuji s vámi krok po krůčku. Společně se stavíme blokům a strachům. Odkrýváme staré vzorce, které vám už neslouží a omezují vás. Učíme se pracovat s emocemi a propojovat se se svým tělem tak, aby se z vás mohly stát sebevědomé ženy, podnikatelky ve své plné síle a autenticitě. Jsem tady pro vás, a tak se na mě neváhejte obrátit. Vaše strategy a mindset koučka. Více se dozvíte na mém webu.

Lucie Galle – Mentorka, koučka autentického podnikání

Přečtěte si další články z této kategorie

Jaké brandové fotky jsou ideální?

Jaké brandové fotky jsou ideální?

Takové co do vašeho webu a podnikání dobře sednou. To může pro každého znamenat něco docela jiného. Úplný základ je dodržet poměr stran. Fotku na výšku jen stěží napasujete do prostoru na šířku. Ale to jsme do tématu skočili rovnýma nohama. Pojďme se vrátit zpět a začít ještě jednou v článku.