Jak se postavit sám za sebe

autor: | Koučování, Terapie


Máme tu další článek ze série #mojeknowhow. Jedná se o souhrn příspěvků a expertní pohled podnikatelů v rámci prostoru pro zviditelnění členů Vyhledávače ve facebookové skupině Společně nahoru (skupina pro růst vašeho byznysu).

Využijte know-how podnikatelů z Vyhledávače Společně nahoru.

Nina Młynarczyková – čarodějka a průvodkyně plným potenciálem doporučuje postarat se nejdřív o sebe. Dozvíte se, proč tady a teď jste dost. Nechybí ani sdílení, jak na propadovou fázi podnikání.

Koukněte na jednotlivé příspěvky a inspirujte se.


1. Je v pořádku postarat se nejdřív o sebe

Současné dění a poslední roky se náš všichni snaží přesvědčit, že okolí je důležitější, než to, co chceme a potřebujeme my osobně.

Nevěřte tomu. Je naprosto v pořádku řešit a pečovat v první řadě o sebe. Není to sobecké. Je to manažerské.

Jako správný manažer (což by měl být každý podnikatel, i když to tak někdy není), musíte myslet na své zdroje – v tomto případě na sebe. Na vás stojí vaše podnikání, kolikrát i rodina a běžné fungování.

Pokud budete jen dávat ostatním a sebe někam na chvost, dožene vás to. A je jedno, jestli jsou to potřební v nouzi, klienti, nebo rodina. Vy jste základ a pokud nemáte dosycené své potřeby, těžko se dává cokoliv ven, ať jsou to peníze, energie, nebo pomocná ruka.

CO DNES MŮŽETE UDĚLAT PRO TO, ABYSTE SI DOPLNILI SVÉ POTŘEBY?

Kdybyste potřebovali dobít energii hned, tak bez průtahů mrkněte na minikurz Rozzař se ZDE.
Najdete v něm 5 účinných tipů krok za krokem.


2. TADY A TEĎ JSI DOST

Co když budu na lidi “moc”?

Více ve videu ZDE.


3. Máte propadovou fázi v podnikání?

Nejspíš vám to někde neladí.

Potřebujete rychle poladit? Tak máte možnost se objednat tady.

Více najdete ve videu ZDE.


4. Jak to dokážu?

Všichni máme sny, plány a cíle. Někdy ale naše hlava vymýšlí důvody, proč to nejde, anebo položí zákeřnou otázku z nadpisu.

ŘEŠENÍ JE JEDNODUCHÉ:
Soutřeď se na to, co teď zvládneš. Ostatní do sebe zapadne.

Prostě se zaměř na první krok. Další se ukáže v pravý čas. Jen je potřeba být ve svém středu a sladit se se sebou a svým byznysem.

A jestli nevíš, jak na to, mám řešení:
PRÁVĚ JEN SPUSTILA PŘEDPRODEJ KURZ LADÍM SE SEBOU A SVÝM BYZNYSEM. Více najdete ZDE.


5. Nemusím brát každého, nejsem smrt!

Tuhle větu jsem četla u Silvia Solarikova před několika lety a nedávno mi vyplynula na mysl, a tak jsem si ji začala připomínat.

Často, když máme propadovou fázi podnikání (přestane nám to někde ladit), máme pocit, že musíme vzít jakoukoliv zakázku, která přijde.

Jenže nás to pak ve finále stojí mnohem víc, než nám to přinese. Spolupráce s nesrdcovými klienty nás vyčerpává a cítíme se pak nedocenění a nespokojení.

Dovol si vybírat si své klienty.

Každý z nás je luxusní a nejlepší verze sebe sama – tady a teď. Zítra můžeme být luxusnější a lepší, ale opět tady a teď budeme nejlepší a luxusní.

A pokud si to zvědomíte a stoupnete si do své hodnoty, velmi rychle se to začne projevovat i ve hmotě.

JESTLI JSTE JEŠTĚ NENAŠLI SVOU ÚŽASNOST A ZROVNA VÁM TO MOC NELADÍ, JE TU PRO VÁS KURZ Ladím se sebou a svým byznysem „jako dělaný“.

Pořídit si ho můžete ZDE.

Nina Młynarczyková – čarodějka a průvodkyně plným potenciálem

Těšte se na další články a inspirujte se každý čtvrtek ve facebookové skupině Společně nahoru příspěvky s #mojeknowhow.

Přečtěte si další články z této kategorie

Jak vám pomůže tibetská mísa

Jak vám pomůže tibetská mísa

Ing. Klára Dvořáková je inspirátorka s tibetskou mísou. Naučí vás techniky, jak se zbavit špatné nálady a vyčerpání během pár minut. Jak zklidnit dítě, vyčistit prostory, dobít baterky nebo zrelaxovat celé tělo.

Vztahy a energetické léčení

Vztahy a energetické léčení

Hanka Burešová se věnuje terapii a energetické harmonizaci. Pomáhá ženám vyléčit bolest minulosti a žít štěstí přítomnosti. Při terapiích se dostane do příčiny problému, tu pročistí, aby už neměla vliv na váš život.