Zvukoterapie jako pomocník

autor: | Terapie


Máme tu další článek ze série #mojeknowhow. Jedná se o souhrn příspěvků a expertní pohled podnikatelů v rámci prostoru pro zviditelnění členů Vyhledávače ve facebookové skupině Společně nahoru (skupina pro růst vašeho byznysu).

Využijte know-how podnikatelů z Vyhledávače Společně nahoru.

Soňa Samiera Výtvarová – transformační zvuko-terapie doporučuje ladit se hudbou. Dozvíte se, jak poznáte, že máte v těle zablokovanou energii. Nechybí sdílení na téma odvaha, radost, síla záměru a očista těla.

Koukněte na jednotlivé příspěvky a inspirujte se.


1. Jak poznáte, že máte v těle zablokovanou energii

Jste unavení a vyčerpaní? Reagujete podrážděně, vše se vás emočně hluboce dotýká? Bolí vás hlava, máte zdravotní problémy?

To vše může být důsledkem špatného energetického proudění v těle.

ENERGETICKÉ VYLADĚNÍ TĚLA JE ZÁSADNÍ PO SPRÁVNÉ FUNGOVÁNÍ – PRO NAŠE ZDRAVÍ, NAŠI PSYCHICKOU POHODU.

V poslední době se u svých klientů při zvukoterapii (terapie zvukem a transformační energií) čím dál častěji setkávám s narušením, či přímo přerušením energetického systému (energetického toku) v těle. To může mít za následek zdravotní problémy, jejichž příčina často nelze lékařsky vysvětlit.
Narušení energetické rovnováhy těla může být způsobeno např. prodělanou nemocí, medikací, očkováním atd.

Pojďme se společně vyladit proudem zlatého světla

  • VE VIDEU POPISUJI JEDNODUCHÉ CVIČENÍ, JAK NA TO.
    1:40 – Proč je důležité energetické ladění a harmonizace těla, co nám v těle způsobuje nesoulad.
    3:22 – Popis cvičení pro vyladění energetického systému těla (harmonizace čaker).

Čím můžeme energetické vyladění těla ještě podpořit?
TŘEBA ZVUKOTERAPEUTICKOU NAHRÁVKOU NA UZEMNĚNÍ. Objednat si ji můžete ZDE.

Mrkněte také na mé nové stránky. Najdete tam ZDARMA ke stažení harmonizační nahrávku pro zklidnění duše a těla, která lze využít i pro práci se záměrem.


2. Ladíte se hudbou? A jakou posloucháte právě teď?

Určitě to znáte – máte truchlivou náladu, pustíte si pomalou, smutnou melodii. Potřebujete se zastavit a zpomalit, bude to nějaká líbivá, jemná hudba. No a když potřebujete nabudit, pustíte si něco rychlejšího, ráznějšího.

Vibrace zvuku speciálním způsobem rozvibruje tělo a tím mu pomáhá, aby se dostalo do vyrovnaného stavu.

KAŽDÁ EMOCE MÁ SVŮJ TÓN
Správně volenou melodií, tóny, zvuky, můžeme svému tělu i sobě pomoci – vyladit ho a dostat opět do rovnováhy.

STEJNÝM ZPŮSOBEM PŮSOBÍ I ZVUKOTERAPIE
Na každý problém je jiný zvuk, jiný tón a vše je podpořeno ještě energetickou prací. Je jen na vás, jaké téma si zvolíte a co budete chtít zvukoterapií řešit https://samiera.cz/sluzby/terapie-samiera/
Zvuk působí jak na naši psychiku, tak na fyzické tělo. Protože vše se vším souvisí.

Terapie zvukem (tím je myšlen i zpěv, poslech určitého druhu hudby), funguje samozřejmě i jako prevence různých onemocnění, která se v současné hektické době objevují stále častěji.

PÁR PŘÍKLADŮ, JAK SPRÁVNĚ VOLENÉ TÓNY (ZVUK, HUDBA) V TĚLE PRACUJÍ:

  • Podporují lymfatický systém, dýchání, motoriku, termoregulaci. Uvolňují napětí a bolesti. Blahodárně působí na emocionální stav, zlepšují schopnost koncentrace, aktivují životní energii.
  • Poslech příjemné hudby má na lidský organismus stejné účinky jako smích, rozšiřuje cévy a rozproudí krev.

Jakou hudbu posloucháte právě teď?

Chcete víc informací o léčivých vibracích zvuku? Nahlédněte do vyhledávače, kde najdete i podrobný článek.


3. Mám pro vás zvukoterapii na téma ODVAHA

A PROČ ZROVNA ODVAHA?

V poslední době se kolem mě toto téma stále objevuje. Odvaha být viděna taková, jaká jsem, odvaha přijmout a ukázat svoji sílu, odvaha přijmout odpovědnost sama za sebe.

I dnes jsem s klientkou téma odvahy řešila – odvaha dovolit si uvidět pravdu a přijmout ji, ať už bude jakákoli.

ODVAHA JE PRO NÁŠ ŽIVOT VELICE DŮLEŽITÁ A PŘI PODNIKÁNÍ JEŠTĚ VÍC.

Proto jsem se rozhodla udělat ZVUKOTERAPII NA TÉMA ODVAHA pro všechny, kdo cítí, že je pro ně toto téma právě aktuální.

CO BUDE POTŘEBA?
Pohodlně se položte nebo posaďte, zavřete oči a otevřete se procesům změny. Uvolněte se a nechte na sebe působit sílu zvuků a energie.

JAK TO FUNGUJE?
Vibrace zvuku a energie mohou prostupovat skrze prostor a čas. Takže je jedno, v jaký čas budete video sledovat (zda online či ze záznamu) a jak daleko jste.

Vibrace prostoupí hluboko do vašich buněčných struktur, kde bude působit a zpracovávat přesně to, co je v daný okamžik připraveno odejít.


4. Využíváte sílu měsíce pro své záměry a očistu těla?

POJĎTE TO ZKUSIT NA NOVOLUNÍ.

Stejně jako měsíc ovlivňuje příliv a odliv, stejně tak má vliv i na tekutinu v našem těle.

Proto se právě na novoluní a úplněk dělají očistné kůry a rituály, protože v tu dobu je síla měsíce na vrcholu a stejně tak jeho účinky na naše tělo.

Naše tělo je tvořeno přibližně z 60% z vody. Vibrace zvuku, tj. určitý druh energie, na něho působí podobně jako vložená myšlenka (vložený záměr) do vody.

Viděli jste už někdy, jaké překrásné obrazce dokáže tvořit molekulární struktura vody, když jí dáme záměr (myšlenku, slovo)?
Známý autor fotografií těchto struktur je Masaru Emoto. Dával vodě jednotlivé záměry a následně zkoumal, jak na jednotlivá slova voda reaguje a jak se mění.

PODOBNÝM ZPŮSOBEM PŮSOBÍ I ZVUK. A TO NEJEN NA VODU.

Jak zvuk působí na hmotu popisuji v článku ve Vyhledávači Společně nahoru. Odkaz na článek najdete zde.

Zvuk a energie působí na naše buňky a dokáže měnit jejich strukturu. Pojďme společně zažít očistné a harmonizující zvukoléčivé ladění.

Kdo se přidá?


5. Jak na RADOST

Nedávno jsme s klientkou řešily RADOST. Bavily jsme se o tom, jak důležité je ŽITÍ V PŘÍTOMNOSTI. Zastavit se a uvědomit si, co právě dělám, co prožívám, jak mi je.

Popisovala jsem jí to na příkladu:
Když je teplo, jezdíme s dcerou do školky na koloběžce. Kdybych u jízdy myslela na věci, které musím udělat až přijdu domů, tak to NEPROŽIJI. Hlava bude frčet naplno a tělo bude pohyb vykonávat automaticky. A já budu od svých pocitů odpojená.

Pokud ale budu TADY A TEĎ, plně si zvědomím, jak dobře mi dělá pohyb a co vše mi to přináší. Budu cítit sluneční paprsky, vítr, jak mi ovívá tváře, jak se mé tělo pohybem prohřívá. A já budu plně prožívat ten pocit, jak hezky mi je.

Uvidím, ucítím, prožiji, že jsem V RADOSTI.

Abychom mohli být TADY A TEĎ a naplno prožívat svoji radost, je důležité být UZEMNĚNI. Nepoletovat někde kolem, ale být v přítomnosti. Zastavit myšlenky, propojit se sama se sebou, plně zavnímat, jak se právě teď cítím.

Právě na uzemnění vám může skvěle pomoci zvuko-energetická nahrávka, dělaná speciálně na toto téma. Je podpořena a zesílena transformační energií světelných kódů.

Najdete ji ZDE.

A JAK SE PRÁVĚ TEĎ CÍTÍTE VY?

Soňa Samiera Výtvarová – transformační zvuko-terapie

Těšte se na další články a inspirujte se každý čtvrtek ve facebookové skupině Společně nahoru příspěvky s #mojeknowhow.

Přečtěte si další články z této kategorie

Jak vám pomůže tibetská mísa

Jak vám pomůže tibetská mísa

Ing. Klára Dvořáková je inspirátorka s tibetskou mísou. Naučí vás techniky, jak se zbavit špatné nálady a vyčerpání během pár minut. Jak zklidnit dítě, vyčistit prostory, dobít baterky nebo zrelaxovat celé tělo.

Vztahy a energetické léčení

Vztahy a energetické léčení

Hanka Burešová se věnuje terapii a energetické harmonizaci. Pomáhá ženám vyléčit bolest minulosti a žít štěstí přítomnosti. Při terapiích se dostane do příčiny problému, tu pročistí, aby už neměla vliv na váš život.

Jógou ke spokojenému životu

Jógou ke spokojenému životu

Romana Farna je celostní terapeutka, lektorka jógy, oční jógy a dechových technik. Poradí a pomůže klientům s konkrétními zdravotními obtížemi, společně najdete cestu k obnově zdraví a radosti ze života. Věnuje se všem věkovým kategoriím od malých dětí po seniory.