Nina-Mlynarczykova-Carodejka-a-pruvodkyne-plnym-potencialem

Nina Młynarczyková – čarodějka a průvodkyně plným potenciálem

Sebeláska, sebevědomí, sebehodnota, návrat k sobě.

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle, a to tak, že jim ukazuju sebelásku v souvislostech s rodinnými vztahy, penězi, hubnutím, zdravím, osobními hranicemi apod. Sebeláska je totiž základní stavební kámen šťastného a spokojeného života.

Další informace

Kategorie

koučování, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

Moravskoslezský kraj, online, Praha

Nina Młynarczyková – čarodějka a průvodkyně plným potenciálem vás provede cestou k sobě.

 

Zapojte sebelásku do svého života. Na ní se krásně staví stabilní základy pro vše ostatní.

Ať už chcete mít šťastný partnerský vztah, harmonické rodinné vztahy, fungující podnikání, nebo spokojený život a hojnost na všech úrovních.

 

Začtěte se do článků Sebeláska v podnikání, Jak se postavit sám za sebe nebo Sebeláska v životě,které pro vás Nina Młynarczyková – čarodějka a průvodkyně plným potenciálem připravila.

Reference

„Nevím, co bych si bez tebe počal“. Takhle začínám několik posledních video hovorů s mojí koučkou Ninou. Čím častěji se setkáváme, tím mi přijde, že jsem více vděčný za každé setkání, které spolu máme. Hlavní důvod proč jsem si jí do svého života vybral je, že jsem cítil potřebu mít se bezpodmínečné rád a ze stejné pozice vytvářet vztahy okolo sebe. Vztahy založené na harmonii, lásce svobodě a pokoře. Na jejím přístupu ke mě se mi líbí, jak dokáže položit správnou otevřenou otázku v momentě, kdy to potřebuji způsobem, který potřebuji. A když začnu odbíhat od odpovědi, tématu nebo od sebe, vždy mě k sobě vrátí. Cením si i toho, že vnímá moje „skryté“ odpovědi a pocity, které mi pomůže vytáhnout na světlo světa, když si ještě úplně nevěřím nebo nedovoluji připustit, že toto je čirá pravda z mého srdce. Za několik měsíců spolupráce jsem si výrazně napravil vztah sám sebou, začal si sebe více vážit a dělat kroky s láskou a pokorou. Díky tomu cítím, že život má s láskou k sobě hlubší smysl a těším se kam to dál dojde, protože jsem se rozhodl spolupráci rozšířit na celý rok. Nino, děkuji, že jsi. Jsi boží!

Ondřej Průcha

Kouč, www.ondrejprucha.cz

Ninuško, ještě jednou moc děkuji! Nemám se komu takto svěřit a vím, že tobě můžu, protože už stejně všechno víš. S tebou se nebojím otevřít ani tu nejposlednější zamčenou komnatu

Lukáš Němec

Taxikář

Ohlédnu se zpět a přijímám svou minulost, přijímám svou sílu, přijímám svou hru života…. Nina mi pomohla vytvořit: PROSTOR, aby se věci děly, DŮVĚRU, abych si dopřála být dost, dostatečná, HLOUBKU, abych věci dokázala uzdravit a BEZPODMÍNEČNÉ PŘIJETÍ, protože neexistuje nic, co by mi bránilo milovat. Už nepotřebuji výmluvy, strach, omezení, stud ani role ostatních. Ta pozornost je o mně samé. Je to nejlepší rok péče, který jsem si dopřála a navždy z toho budu čerpat. Konečně cítím, co je to umění žít…..Ze srdce děkuji.

Zuzana Kolářová

Zahradní architektka

Děkuji za prozkoumání mého byznysu zase trochu z jiného soudku. Jsem zamilovaná do nahrávky Setkání s byznysem. její první poslech byl mým největším AHA momentem. Zjistila jsem totiž, že svému byznysu nevěřím a neberu ho vážně. Když neberu svůj byznys vážně já, tak jak mohou mí klienti? Začala jsem na vztahu ke svému byznysu pracovat a krok za krokem se posouvám.

Petra Valníčková

Čarodějka a průvodkyně vnitřní září

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články