Ing. Lenka Bartáková – majitelka cestovní agentury CA CLEVER

Ing. Lenka Bartáková – majitelka cestovní agentury CA CLEVER

Zájezdy, Cesty na míru, Cestování, Cestovní agentura, Cestovní příručky, Dovolené, Letenky, Spolucestování.

Chcete cestovat s radostí a bez starostí? Svěřte nám své sny! Férová & flexibilní cestovní agentura CA CLEVER | Zájezdy, cesty na míru, letenky, spolucestování.

Další informace

Kategorie

cestování

Lokalita

online

Ing. Lenka Bartáková – majitelka cestovní agentury CA CLEVER - Naplánuje a vyřídí vaši dovolenou snů.

 

Máte rádi cestování, ale veškeré to plánování a hledání všech informací vám zabere spoustu času?

Nechte dovolenou na nás a užijte si svůj volný čas!

Společně s kolegyní Janou Koudelovou provozujeme cestovní agenturu CA CLEVER, kde nabízíme tyto služby:

  • klasické zájezdy od českých, německých a rakouských CK
  • cesty na míru
  • letenky
  • cestovní příručky
  • spolucestování

 

Začtěte se do článků Cestování a letectví bez cestovky, Ověřené tipy na letní dovolenou nebo 5 tipů pro pohodovou dovolenou, které pro vás Ing. Lenka Bartáková – majitelka cestovní agentury CA CLEVER připravila.

Reference

Pár klientů se na mě obrátilo s tím, jestli bych jim nenaplánovala dovolenou v zahraniční. Ráda, ale vzhledem k tomu, že jsem perfekcionista, tak jsem u plánování nechala mnoho času. Obrátila jsem se na Lenku, která je nejen neuvěřitelně profesionální, pečlivá, ochotná a znalá věci, ale hlavně všeho se zhostila rychle a ušetřila mi strašného času
stráveného nad výletem 4 kamarádů. Její itinerář je
bezkonkurenční! Nadšení byli i pánové, reakci jednoho z nich
naleznete níže. Tak takhle zpracovaný a perfektně připravený itinerář jsem ještě neviděl! A to jsem viděl hodně. Až dnes jsem měl možnost na to pořádně kouknout a musím uznat, že je to perfektní. No…prostě se těším. Děkujeme! ♥

Ivy Weissová

Účetní – AKONTISTO

Ráda bych sdílela svou zkušenost s Lenkou Bartákovou. Lenku jsem oslovila ohledně plánování cesty do Benátek s partou přátel. I přesto, že mé požadavky se stále měnily a nejprve jsme chtěli letět, pak jsem to změnila na cestu autem s cílem poznat po cestě i jiná místa, tak Lenka byla velmi ochotná a dala mi spoustu rad a tipů, zpracovala mi plán cesty i s cenou za poplatky na dálnicích a mýtných branách, možnosti ubytování a místa, která navštívit. Nakonec jsme na poslední chvíli letěli, ale její rady, které mi při konzultaci dala, jsem
využila a užili jsme si to. Lenka je velmi příjemná a vstřícná.

Kateřina Bartheldi

Výživový poradce ve společnosti Výživové poradenství - Ing. Kateřina Bartheldi, www.vyzivapardubice.cz

Ráda bych veřejně poděkovala Lence za její úžasný a ochotný přístup nám zachránit „zadek“ z nevydařené dovolené. Napsala jsem Lence ve večerních hodinách náš problém, který začala obratem řešit (telefonátem přímo na hotel), posléze nám psala e-maily ohledně změny termínu. Takže díky, Léňo, díky Tobě jsme nepřišli o peníze, ani o dovolenou.

Tereza Suchomelová

Zdravotní sestra

Nechala jsem si dělat shrnutí ohledně naší cesty do Dominikánské republiky a nechala jsem si pomoct s letenkami. Lenka má lidský přístup, dozvěděla jsem se, jaká jídla jsou národní, kde si půjčit nejlevněji auto, operativně řešila i problémy s mými letenkami a s klidem odpovídala na mé otázky. Také nám přímo vyhledala možnosti výletů a sdílela se mnou své zkušenosti. Pokud nejste zvyklí cestovat a chcete si to užít na vlastní pěst, obraťte se na Lenku. Moc děkuji!

Štěpánka Vernerová

Autorka metody Opečování duše®, www.tealonacademy.cz

Tímto chci z celého srdce poděkovat za báječné služby
Lenky Bartákové. Věděla jsem, že cestování může být složitější, ale dokud se mi to reálně nezkomplikovalo, nepřipouštěla jsem si to. Lenky pohotová upřímná a hluboká pomoc a zájem předčily mé očekávání. Hned věděla, na jakých místech zjistit situaci naší letecké společnosti, i když oficiálně ještě nikde nic neuváděla. Pomohla mi nastínit možná řešení. Její detailní rozbor věci a bohaté zkušenosti mě dostaly z mého panikaření a nervů do pohody a klidu. Všechno se postupně vyřešilo. Lenčina vstřícnost, laskavost a otevřené srdce zpříjemní celý proces cestování, který se díky ní stane příjemnou pohodovou záležitostí. ❤️ Moc děkuji za tvoje služby, jsou naprosto báječné. Vřele doporučuji.

Lenka Žalmánková

Masérka těla i duše, www.hojivasiladoteku.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články