Lenka-Bartakova-plánování dovolených na míru

Lenka Bartáková – Plánování dovolených na míru

Cestování, dovolená, letectví.

Baví vás cestovat, ale nebaví vás veškeré to zařizování kolem? Užijte si dovolenou bez zbytečného stresu a plánování nechte na mně. Všechno najdu, sepíšu a sestavím dle vašich požadavků.

Další informace

Kategorie

cestování

Lokalita

online

Lenka Bartáková - Naplánuje a vyřídí vaši dovolenou snů.

 

Jsem cestovní konzultantka a koordinátorka, která se celý život pohybuje v letectví a miluje cestování.

Nabízím kompletní plánování dovolených, včetně flexibilních itinerářů.

Zajistím Vám letenky, ubytování, veškeré informace o zemi (bezpečnost, místní kultura, náboženství, očkování, jídlo a pití, cestovní doklady, cestovní pojištění, doprava, orientační rozpočet...) + kompletní itinerář s výlety.

 

Začtěte se do článku Cestování a letectví bez cestovky, který pro vás Lenka Bartáková – Plánování dovolených na míru připravila.

Reference

Dříve jsem si dovolenou v zahraničí bez cestovky nedokázal představit. Nyní je to díky Lenči radám a doporučením hračka. Poradila mi s dopravou, ubytováním i s místním průvodcem. Jako třešničku na dortu bych rád zmínil, vyjednání odškodného od půjčovny aut. Ačkoli se s námi nikdo nechtěl bavit, Lenča to zvládla.
Michal Pauza

Pobyt v zahraničí nám zkomplikovala pandemie koronaviru. Pro pomoc jsem se obrátila na Lenču. Vím, že je schopná a profesionální. A byla to nejlepší volba. Během chvíle vše zařídila a zachránila nás.
Týnka Ticháčková Vondráčková

Pomohla, když jsme potřebovali v cizině řešit problém s nedoručeným zavazadlem. Poradila kde a jak řešit. Navíc mile a ochotně, aniž by z toho měla nějaký profit. Doporučuji.
Dalibor Hanák

Myslela jsem si, jak jsem zkušená cestovatelka a nic mě nemůže překvapit. Ale díky Lenčiným radám, jsme bez problémů
zvládli 6hodinový let s dvěma malými dětmi. Díky ní jsem se naučila i další “vychytávky”, které při cestování rádi použijeme.��
Kateřina Narwa

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Prohlédněte si další lidi z této kategorie

Související články