Dáda Frenclová – finanční mentorka a investorka nejen do nemovitostí

Dáda Frenclová – finanční mentorka a investorka nejen do nemovitostí

Finanční nezávislost, peníze, svoboda, růst, jistota, bezpečí.

Naučím vás, jak jednoduše navyšovat příjmy a rozmnožovat peníze.
Mé klientky získávají jasné, stručné a praktické postupy, krok za krokem. Jsou tvořené s láskou, kořeněné osobními příběhy a doplněné propojením s vesmírnými zákony. Protože všechno se vším souvisí a vzájemně se doplňuje.
V praxi pracuji s pragmatickými postupy, automatickým náčrtkem i výkladem karet. Miluji akci, výsledek a zážitky. Jsem raketa a má energie, nápady, péče i podpora je vám plně k dispozici.

Další informace

Kategorie

finance, investice, spoření

Lokalita

online

Společně nastartujeme váš bohatší život.

Jsem přirozený leader a podporovatelka a vidím možnosti i tipy které by vás ani nenapadly. Stačí je pak jen vzít a realizovat.

Těšte se na svou finanční svobodu i volnost a život bez stresu a odříkání.

Půjdeme krok za krokem, jasně, svižně s výsledkem. V produktech kombinuji postupy z finančního i osobního růstu i a vy tak odstartujete novou éru svého života.

Moje vize je dělat lidi a tento svět bohatší, aby každý jednou mohl říci: „Páni, to ale byla jízda“.

Nejkomplexnější online, kde je cesta krok za krokem od A do Z je 8 týdenní kurz, Od koruny k milionům.

Propojení pragmatického postupu s vesmírnými zákony si můžete zažít při vesmírném mentoringu v délce 45 minut.

Získejte peníze i čas a užívejte si víc všeho, co milujete.

Těším se na vás v online kurzech, e-knihách, mentoringu nebo mastermindu s úctou Dáda.

 

S Dáda Frenclová – finanční mentorka a investorka nejen do nemovitostí, se můžete propojit v její Fb skupině Svoboda, peníze i čas s Dádou Frenclovou.

 

Začtěte se do článků Jak na finanční svobodu nebo Jak si užívat život, které pro vás Dáda Frenclová – finanční mentorka a investorka nejen do nemovitostí, připravila.

Reference

Doporučuji. Před rokem jsem byla doslova ve srabu. Díky Dádě jsem se nakopla a začala šetřit po koruně, ale už jsem na tom tak, že bez problémů měsíčně platím sociální a zdravotní, jsem schopná zaplatit výdaje do podnikání. A občas si dopřát i kafíčko. Momentálně mám našlápnuto na prvních 50.000 Kč měsíčně.

Ludmila Novotná

Ke kurzu Od koruny k milionům jsem přišla výměnou. říkala jsem si, že mě tym určitě nic převratného nečeká, že mám na to školu, takže teorii ovládám a už jsem toho četla dost. No, hned druhý týden mě kurz přesvědčil o opaku. Není jen o informacích, které jsou poskládané do logického celku, ale má přesah do úplně jiných dimenzí. Nejsou to žádné čáry máry, ani nudná teorie. Každopádně kurz je tak moc nabitý, že je fajn možnost se k nim kdykoli vracet. Moc, Ti Dádo děkuji Lucie

Lucie Mičolová

Dádo, cítila jsem se s tebou bezpečně a věřím tomu, co učíš, protože to žiješ. Více jsem si zvědomila a utříbila svou situaci i cestu. Pohled zvenčí a konkrétní další kroky jsou pro mě přínosem a povzbuzením. Jdu je teď hned udělat a děkuji za tvůj čas i cenné rady.

Líba Škvorová

Dádo, chci ti moc poděkovat a říct, že největší Tvůj dar je si s tebou povídat o finanční situaci bez tlaku, stresu , bez nucení i hodnocení. Když má člověk míň peněz, než by chtěl, nechce na ně ani myslet, natož se o nich bavit. Ty se však dokážeš o tom bavit se zájmem o člověka. Tvůj dar je nenucené a láskyplné vedení k místu, kam člověk chce jít. Díky Dagmar

Dagmar Kodýtková

Tento týden jsem měla soukromou konzultaci s Dádou a jelikož jsem neřízená střela stručně jsem jí popsala svůj příběh a kam se toužím dostat. Dáda s přehledem vypíchla důležité věci a krok\, jak dál postupovat a co dělat. Jako bonus berte otevření se finanční hojnosti po setkání s její vibrací. Moc děkuji, Dádo

Michaela Ullmannová

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články