Lenka Rosochova - hypotecni specialistka

Mgr. Lenka Rosochová – Hypoteční specialistka

Hypotéky, finance, nemovitosti – v ČR i v cizině.

Jsem expertka na hypotéky a také průvodkyně při koupi nemovitosti u moře. Ve financích mám praxi 15 let a od zařizování financí na bydlení jsem se spolu s klienty dostala k investičním nemovitostem, kromě ČR aktuálně zejména ve Španělsku a Chorvatsku. Mám talent vysvětlit srozumitelně postupy, které vás dovedou k ideálnímu domovu nebo vysněné investiční nemovitosti. S úvěrem nebo za hotové, vždy vás postupem koupě provedu. Lidsky, jasně a jednoduše.

Další informace

Kategorie

finance, investice, spoření

Lokalita

celá ČR, Královéhradecký kraj, online, Pardubický kraj, Praha

Mgr. Lenka Rosochová – Certifikovaná nezávislá hypoteční specialistka

 

Pomáhám klientům najít nejsnazší cestu k vysněnému vlastnímu bydlení, vyberu pro vás nejlepší řešení a hypotéku za vás vyřídím.
Zároveň píšu blog, pořádám vzdělávací webináře o hypotékách a edukuji veřejnost na sociálních sítích o investicích do nemovitostí, hypotékách a financích vůbec.

 

Začtěte se do článků Hypotéka snadno, Jak úspěšně rozjet LinkedIn
nebo 3+2 tipy ze světa LinkedIn, hypoték a nemovitostí, které pro vás Mgr. Lenka Rosochová – Hypoteční specialistka připravila.

Můj kurz na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Minikurz NAJDI své VYSNĚNÉ BYDLENÍ

Přestaňte ztrácet svůj čas a najděte podpultové nemovitosti ke koupi. Hledání té pravé nemovitosti ke koupi bývá složité, pojďte využít zkratku díky bohatému know-how specialistky na nemovitosti k bydlení i investici.

Reference

Budoucí hypotéku jsme se už před konzultací s paní Rosochovou snažili konzultovat s bankovními poradci, ale ti byli velmi neochotní se bavit o budoucím stavu našich financí a zaměstnaneckých poměrů s ohledem na naše podnikání. Obávali jsme se, že díky tomu nezískáme včas potřebné informace, abychom se na získání hypotéky finančně a procesně připravili. Jak se teď cítíte po konzultaci? Tato služba na trhu podle mě velmi scházela. Nyní máme přesnou představu o podmínkách pro získání hypotéky a můžeme podle toho dělat rovnou akční kroky.

Ludmila Houdková

Projektová manažerka

Dobry den, vzhledem k mé lehce nestandardní rodinné situaci nebylo vyřízení hypotéky zcela bez problému, ale paní Rosochová si se vším dokázala s přehledem poradit. Rád bych vyzdvihl také její ochotu a práci při získávání nejvýhodnějších podmínek od banky. Velice jí děkuji a vážím si její práce.

MUDr. Luděk Klzo

Lékař

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články