Mgr. Zuzana Vitková Finanční koučka a mentorka

Mgr. Zuzana Vitková – Finanční koučka a mentorka, investiční specialistka

Finanční koučink, finanční koučka, mentoring, money mindset, hojnost, investování, investice, pasivní příjmy, finanční gramotnost, podnikání, peníze.

Pomáhám ženám tvořit jejich finanční budoucnost. Mým hlavním tématem jsou peníze ve všech podobách. S ženami zpracováváme jejich mindset (tedy mentální nastavení se k hojnosti), ale i jednotlivé cesty, jak s penězi pracovat. Hledáme nejvhodnější cesty, jak podpořit aktivní i pasivní příjmy a rozjíždíme jejich vlastní podnikání. Mým oblíbeným tématem je také investování a finanční gramotnost.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, finance, investice, spoření, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

Moravskoslezský kraj, online

Mým posláním je naučit ženy nebát se peněz. Ve své praxi s ženami pracuji v nejrůznějších oblastech, které s penězi souvisí:
- hojnost
- mentální nastavení (money mindset) hojnosti a přijímání peněz
- mentoring začínajících podnikatelek
- mastermind pro podnikatelky
- tvorba pasivního příjmu
- investování
- certifikované finanční poradenství
- finanční koučink

 

S Mgr. Zuzana Vitková – Finanční koučka a mentorka, investiční specialistka, se můžete propojit v její fb skupině DÁMSKÝ MONEY KLUB - Investice | Podnikání | Život.

Reference

Zuzka má skvělý dar, podívat se na vás přesně z toho úhlu pohledu, který teď nejvíce potřebujete. A dělá to laskavým průvodcovským procesem Její kurz finanční gramotnosti pro ženy shrnuje vše, co je potřeba do základu vědět. Umí shrnout to podstatné do pár dní tak, ať s tím můžete kdykoliv pracovat a stavět na kvalitních základech. Jsem vděčná, že se Zuzka vydala vstříc tomu, co skvěle umí a předává to navíc dál!

Adéla Kazdová

Autorka projektu Nehormonálka, www.nehormonalka.cz

Se Zuzkou jsme se seznámily díky podnikání, píšeme si ohledně podnikání a voláme si ohledně podnikání Je to přesně ten typ ženy, kterou kolem chcete mít, když sami podnikáte a něco rozjíždíte. Zuzka má zkušenosti, znalosti a také svůj názor Konkrétně mi pomohla s nastavením sociálních sítí a s marketingem…a funguje to.

Jana Maralíková

Vizážistka, www.janamaralikova.cz

Se Zuzka Vitková jsme se poprvé pracovně setkaly v době, kdy jsem uvažovala, jestli se vydat vlastní podnikatelskou cestou nebo ne. Zuzka mi ochotně zodpověděla všechny mé dotazy, které se týkaly úplných základů podnikání – daně, finanční záležitosti,…. Společně jsme zkoumaly moje možnosti a motivace, které jako máma a začínající podnikatelka mám pro rozjezd podnikání. Zuzka mi ukázala několik propagačních strategií, jak si získávat klienty. Celý náš víc jak
hodinový rozhovor se nesl ve velmi příjemném duchu, ze Zuzky vyzařoval klid, jistota, pozitivní naladění a skutečný zájem o mě. Zuzka nejen, že mi předala praktické informace o rozjezdu podnikání, ale dodala mi sebejistotu a vyjádřila podporu v překonávání vlastních strachů, které se životní změnou nutně souvisí. Věřím, že i díky konzultaci se Zuzkou jsem se odhodlala vykročit vlastní podnikatelskou cestou.

Marie Teodora Pišlová

Autorka oděvní značky MarTeo, www.marteo.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články