Dáda Frenclová

Dáda Frenclová – finanční mentorka

Finanční nezávislost, peníze, svoboda, růst, jistota, bezpečí.

Zkrátím vám cestu k finanční nezávislosti, ať jste na jakémkoli stupínku. Vím, že všechno je možné a ukážu vám nejkratší možnou cestu bez zbytečných oklik. Mám talent vyhecovat k akci, podpořit i popíchnout ve správný čas. Jsem srdečná, ale hraju vždy na rovinu a fér.

Další informace

Kategorie

finance, investice, spoření

Lokalita

online

Provázím ženy na cestě od kontroly rozpočtu po investice do kovů a nemovitostí v Čechách i ve Španělsku.

Získejte do života víc peněz i svobody, abyste jednou řekly: „ To byl život“.

Se mnou získáte jistotu i bezpečí a nebudete na to sami. Původem jsem chudá holka z paneláku, která se během 7 let stala úspěšnou podnikatelkou a investorkou do nemovitostí.

Miluji jednoduchost a výsledky. Těším se na vás v online kurzech, na konzultacích nebo v Fb uzavřené skupině.

 

S Dáda Frenclová – finanční mentorka se můžete propojit v její Fb skupině Svoboda, peníze i čas s Dádou Frenclovou.

 

Začtěte se do článku Jak na finanční svobodu, který pro vás Dáda Frenclová – finanční mentorka připravila.

Reference

Kurz „Svoboda v hojnosti“ byl vedený příjemnou formou. Mohla jsem si být jistá, že Dáda vždy zareaguje, když jsem potřebovala něco vysvětlit, poradit, zkonzultovat. To bylo opravdu nedocenitelné. Kromě financí jsme probraly i pár souvisejících věcí z osobního rozvoje, a to mi hodně zvedlo sebevědomí. Uvědomila jsem si, že i ve svých letech  mám na to, abych se měla lépe než teď a to je super pocit! Teď vím, co dál, a pěstuji si mnohem lepší vztah k penězům.

Eva Piroutková

MLM síťový poradce společnost Harmonelo

Ještě jednou děkuji. S Dádou jsem konzultaci vyhrála, ale i kdyby ne tak to byla výhra sama o sobě. Tento čas byl totiž velmi obohacující. Nakonec jsme obsáhly témata, která jsem ani nezamýšlela, ale ve výsledku do sebe vše krásně zapadlo. Od Dády jsem dostala, to co jsem potřebovala slyšet. Mile, laskavě a bez příkras, rovnou k věci. Dáda je opravdu na svém místě a jsem vděčná, že jsem si k ní našla cestu. Za všechno moc děkuji.

Kristýna Hladká

Učitelka v mateřské školce

Dádo, cítila jsem se s tebou bezpečně a věřím tomu co učíš, protože to žiješ. Včera na konzultaci jsem si utříbila svou situaci a cestu. Pohled z venčí a konkrétní kroky jsou pro mě přínosem a povzbuzením. Věřím, že mě posunou vpřed.

Líba Škvorová

Tvůj kurz „ Svoboda v hojnosti“, byl jeden velký AHA moment. Jít hned na akci je přesně to co mi vyhovuje. Několika hodinová videa mě odrazují. Přestala jsem věci odkládat, protože to mi bere peníze. Přišla jsem na to, proč nedokážu peníze vydělat. A začala to měnit. Doporučuji všem, kteří skutečně chtějí změnu. Chtějí zjistit kudy jim utíkají peníze.

Ludmila Novotná

Módní designerka

Videa v kurzu „ Svoboda v hojnosti“ jsou jasný, stručný a praktický. Jsou tam rady, které by měly znát všichni! Vždy ráno jsem si poslechla videjko a šla to udělat do praxe. Dáda je srdečná, přímá, budete cítit bezpečí a péči ucítíte na každém kroku.

Petra Lehká

MLM síťový poradce společnost Harmonelo

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články