Eva Pavlasová

Eva Pavlasová – virtuální asistentka

Chcete získat čas pro hlavní obsah vašeho podnikání?

Nebaví vás technická nastavení nebo úpravy textů?

To vše pro vás udělám a odlehčím tím váš to-do list.

Na vaše podnikání se mohu podívat z nadhledu a společným brainstormingem najdeme optimální cestu pro funkčnost vašeho online kurzu, služeb či konzultací.

Virtuální asistentka, delegování, vzdálená podpora, online podnikání, technická nastavení, e-mailing, texty, online kurzy, FB skupina.

Další informace

Kategorie

delegování, virtuální asistence

Lokalita

online, Praha

Eva Pavlasová – virtuální asistentka vám pomůže s technickými i textovými úpravami.

 

  • Nastavuji členské sekce a propojení s fakturačními systémy (Mioweb+Fapi+SmartEmailing, Divi+SimpleShop+MailerLite).
  • Texty upravím do čtivé podoby, připravím rozesílku e-mailů, vložím články na web.
  • Také vytvořím doprovodné materiály (workbooky, návody apod.) pro kurzy, pomohu i jako podpora ve FB skupině.

 

Chcete delegovat jinou činnost? Zeptejte se, ať můžeme najít řešení.

Reference

Evu jsem jako VA oslovila na základě doporučení a byla to skvělá volba. Moc se mi líbí, že není osobou, která by jen slepě plnila zadání, naopak přichází se svými vhledy, nápady, jak věci vylepšit apod. Když přijdu s něčím, co zatím neumí, tak se to buď naučí, nebo najde člověka, který to udělá. V okamžiku, kdy jsem začala tvořit nový projekt, neváhala jsem Evu oslovit jako projektovou manažerku. Nyní je mojí pravou rukou a já se můžu věnovat činnostem, které jsou v oblasti mého génia. Evu doporučuji z celého srdce i pro její laskavou podporu a lidskost, kterou do
naší spolupráce vnáší.

Zuzana Tuhovčáková

Energetická byznys mentorka, www.zuzanatuhovcakova.cz

Potrebovala som niekoho, kto pochopí moje zmýšľanie a bude vedieť preklopiť ho do českého textu. S Evinou pomocou dostal môj text presne ten význam, ktorý potreboval. Dohodli sme sa na ďalší spolupráci – grafickej príprave bannerov. Poslala mi návrhy, ktoré presne vystihovali to, čo so mnou rezonuje a na čom sme sa vopred dohodli. Bola otvorená akejkoľvek zmene designu, čo často u iných nenachádzam. Eva neponúka iba svoje služby VA, ale je z nej cítiť aj ľudskosť a porozumenie. Veľa krát ma Eva vedela podporiť a ukázať iný smer, ktorý som ja nevidela, ale bol prínosný pre moje ďalšie kroky.

Betka Podstavská Haaker

Projektantka vysněných domovů, www.betaprojekt.cz

Protože čeština není můj rodný jazyk, hledala jsem někoho, kdo mi opraví a také vylepší texty. V Evě jsem našla nejen to,
ale i skvělou parťačku, která se mnou probere, jakým směrem se v podnikání dál vydat, jak lépe oslovit zákazníky a pošťouchne do skvělých akcí, které můj vnitřní sabotér již předem zavrhl. Eva se umí skvěle vcítit do mého stylu a většinou žasnu, co dokáže vytvořit z těch několika málo záchytných bodů, které jsem ji v časové tísni schopna dát. Je pečlivá a vytrvalá při ladění detailů. Pro všechny, které hledají nejen VA, ale taky spřízněnou duši, doporučuji Evu.

Lucia Hönig

Aromaterapeutka, www.vonava-skola.cz

Nebaví mě grafické přípravy textů, mě nejvíc zajímá obsah, slovo a je mi obrovskou pomocí, když ho moje pravá ruka do grafické formy zasadí. Od doby, co s Evčou spolupracuji, jsou mé příspěvky krásné a jasné. K tomu mi hlídá, abych psala srozumitelně i pro lidi, kteří mě neznají (často si ani neuvědomuji, jak specifický slovník používám). Ale hlavně, a v tom je její hodnota nedocenitelná, v tom
nejsem sama. S někým mohu probrat formulace, styl, vzhled materiálů. Kdybych měla sama dělat vše, brzy vyhořím. Můj záměr je, aby lidé v mých kurzech měli péči, servis, a to se díky Evě děje.

Magda Křepelková

Průvodkyně žen, inspirátorka a laskavá nakopávačka, www.magdakrepelkova.cz

Eva pomohla dát trochu řádu mému tvůrčímu chaosu. Funkčně nastavila technické záležitosti, které mne už několik let brzdily v rozletu. Pomohla mi srovnat potřebné procesy tak, abych se dostala z bodu A do bodu B. Vyrovnala se se všemi mými nápady na poslední chvíli a přizpůsobila se mým časově limitovaným možnostem komunikace. Prošla potřebné texty, našla překlepy, uhladila složité formulace, co bylo třeba i hezky vizuálně upravila. Najednou jsem na vše nebyla sama, měla jsem kam obrátit se nejen o technickou pomoc, ale pro radu a podporu. Jsem moc vděčná za to, že mohu s Evou
spolupracovat.

Helena Brtnická

Průvodkyně krajinou bylin a divoké kuchyně, www.helenabrtnicka.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články