Veronika Haluzová

Veronika Haluzová – virtuální asistentka

E-mailing, úprava audia/videa, administrativa, formátování textu, přepis, rešerše, grafika, e-book, vyhledávání, aplikace, testerka, komunikace se zákazníky, technikálie.

Jsem virtuální asistentka, která vám ráda pomůže nejen s technickými věcmi kolem vašeho podnikání, ale i s elektronickou komunikací s vašimi zákazníky. Dlouhodobě se také zabývám rešeršemi, tedy vyhledáváním informací na určité téma a porovnáváním zjištění, následně vše jednoduše a přehledně zpracuji. Svým klientům také často pomáhám s odesíláním e-mailů z mailingových systémů.

Další informace

Kategorie

delegování, virtuální asistence, web, aplikace

Lokalita

celá ČR, online

Veronika Haluzová – virtuální asistentka vám pomůže s kdejakým úkolem.

 

Ráda se zaměřuji na krátkodobé a nárazové úkoly. Proto nemusíte řešit, že pro mě nemáte velké množství práce. A i zdánlivě drobný úkol jednou za čas můžete delegovat. Potřebujte třeba jednou do roka pomoci s nějakou jednoduchou prací? Potřebujete jednou za čas něco nastavit? Nebo jen propojit novou aplikaci se stávající? Ráda se těchto úkolů ujmu.

Mailing
Ovládám mailingové systémy jako je MailerLite, SmartEmailing, Ecomail… a dokážu je propojit s různými systémy. Takže váš magnet dostaneme do on-linu tak, abyste mohli spokojeně sbírat kontakty a přeměňovat je na své zákazníky. Chtěli byste posílat newslettery, shrnutí, co probíhalo u vás ve skupině? Ale nebaví vás to? Budu je vytvářet a posílat za vás a s radostí.

Přepis textů
Také ráda připravuji další podklady. Neradi píšete, ale rádi mluvíte? Máte hlavu plnou nápadů, ale nemáte čas si k tomu sednout a převést vaše myšlenky do textu/článku? Nahrajte mi své texty a já vám je ráda přepíšu a upravím.

Úprava audia/videa
Nahráváte podcasty, vizualizace, meditace a rádi byste tomu dali profesionálnější vzhled a zvuk? Pomůžu vám se střihem audia/videa, vložím vámi vybranou hudbu a upravím tak, abyste z toho měli radost vy i vaši posluchači.

Grafika a tvorba e-booku
Chtěli byste dát svému e-booku hezký vzhled? Pošlete mi texty a společně z něho vykouzlíme váš magnet na kontakty.

Rešerše
Pokud hledáte informace na určité téma, ráda vám s tím pomohu. Pro své zákazníky hledám ta nejlepší řešení jejich přání a představ, jak by něco mělo fungovat, také vyhledávám a zkouším ideální webové či mobilní aplikace pro zjednodušení práce i osobního života.

 

Ztrácíte se v online světě? Nevíte jak a kde něco nastavit? Dovolte mi být vaším majákem v rozbouřeném elektronickém světě.

Reference

Prázdná složka „DORUČENÉ“ díky Technické konzultaci s Veronikou

Je to taková úleva mít minimum příchozích e-mailů a ostatní bezpečně roztříděné ve složkách! Doporučuji skvěle efektivní konzultaci s Veronikou Haluzovou. Když v mém pracovním e-mailu (gmail) a soukromém e-mailu (seznam) svítilo více než 1000 nepřečtených zpráv, oslovila jsem Veroniku, aby mi to pomohla zkrotit. Co bylo součástí požadavků na konzultaci? Abych pochopila nastavení filtrů v obou aplikacích a abychom to spolu prakticky prošly a už jsem si ty složky vyzkoušela vytvořit. Veronika byla absolutně úžasná. Sdílela jsem jí svou plochu a ona mě provedla postupně oběma e-mail schránkami, upozornila mě na specifika organizace každé z nich. Vysvětlila mi, jak používat štítky a rozdíly mezi gmailem a seznamem. Posdílela mi i tipy na řazení newsletterů, kterých odebírám hodně…a chci i nadále, učím se z nich – ale chci v tom mít přehled. Hned na této 45 minut krátké konzultaci jsem si nastavila filtry v gmailu i seznamu a navíc! Ještě jsem dostala videonávody ke každé schránce, ke kterým jsem se vrátila a donastavila i ostatní odesílatele. Velmi oceňuji i zaslaný stručný přehled toho nejdůležitějšího, jak s nastavením gmailu a seznamu pracovat. Chcete zkrotit svůj inbox v e-mailu, abyste měly mentální prostor a čas na rozvoj svého podnikání? Za méně než 60 minut času s Veronikou radost, která se nedá slovy díků vyčíslit. (Sama jsem se k této akci odhodlávala několik let…). Tuto službu ze srdce doporučuji. Díky moc, Veru.

Anna Novotná

Koučka pro podnikatelky, www.annanovotna.cz

Veroniku Haluzovou mi seslali ze samotného podnikatelského nebe jako maják, který září nad bouřlivými vodami technikálií. Čím více pracuji s lidmi a nořím se do jejich duše, tím více mé technické schopnosti mizí za rohem.
Drobnosti na webu nebo rozesílka news, které jsem si před lety nastavila levou zadní, mi aktuálně hloubí vrásky na čele. Tohle okaté děvče mi často zachraňuje pozadí a zdá se, že pro ni neexistuje slovo nejde. Do mých výzev ala „Help, help, potřebuju převést mailing z X na Y, vyhazuje mi to nějaký errory a netuším co s tím“ se vrhá s elánem sobě vlastním, aby se po pár hodinách vynořila s praporkem na nově obsazeném a dobytém území.
Její nadšení pro nové věci rozhodně nefunguje ve smyslu Zaplála a zhasla – přetavuje se hbitě a pružně do velké spousty znalostí a dovedností, které zdaleka neobsáhne označení Virtuální asistentka. Pro mne Verunka představuje Virtuální maják první technické pomoci a osobně ji doporučuji všem, kteří její kvalitu a preciznost opravdu ocení.
Maja Bourková

Rozmotávač myšlenek, www.rozmotavacmyslenek.cz

Je to asi anděl, ale dělá věci, které nechci dělat, nebo na ně nemám čas, nebo se je nechci učit, nicméně podnikání je potřebuje.
1.Nastavuje mailing, někdy napíše maily
2. Upravuje podcasty
3. Je další správkyní skupiny, ač to není vidět
4. Propojuje systémy mailer, simple
5. Někdy ji požádám o dost neobvyklou věc a stejně ji vyřeší, často zcela zajímavě a bez předsudků
6. Mám ji ráda, práce s ní mne baví
Děkuji Veru, těším se na naši další spolupráci…
Jana Jánová

Rebelská koučka, www.janajanova.cz

Moc děkuju za podporu Veronice Haluzové. Pomohla mi s celým procesem vizualizace. Od kompletace hudby a hlasu, přes proces nastavení e-mailungu, až po umístění na web. Oceňuju hlavně to, že se mnou komunikovala tak, že jsem jí rozuměla, protože toho jsem se trochu obávala. Veroniko, chystám další věci, takže se těším na další spolupráci. Díky tobě vím, že mě „technikálie“ už nemusí brzdit.

Naděžda Sklenářová

www.spokojena-zena.cz

Veronika je naprosto skvělá. Dokázala z mých poznámek udělat nádherný pracovní sešit ke kurzu, je dělaný v Canvě, graficky ho vytunila a ještě udělala vpisovací pole. Je neuvěřitelně trpělivá a pečlivá.
Katka Teplá

Ajurvéda, www.katkatepla.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články