Veronika Hronková - byznys mentor automatizace, funnelů a chatbota

Veronika Hronková – byznys mentor automatizace, funnelů a chatbota

Sociální sítě, automatizace, prodej, funnely, chatbot marketing, obsah, budování značky.

Uvidím v Tvém podnikání cesty, které Ty sama nevidíš. Cesty, které vedou k větší svobodě a více penězům. Díky dlouhodobému strategickému budování značky, chatbotu a funnelům mám měsíčně 600 tisíc + bez velkých kampaní. Najdeme způsoby, jak mít objednávky denně. Automatizace, efektivita a výsledky je mé druhé jméno. Jsem zkratka k Tvému úspěchu.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, delegování, virtuální asistence, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Nastavíme spolu Tvé VÝDĚLEČNÉ a SVOBODNÉ online podnikání.

  • Vybudujeme úspěšnou značku ve Tvém oboru.
  • Zakomponujeme prodejní funnel, který Ti bude přinášet peníze každý den a to hned od začátku Tvého podnikání. Pomocí chatbot marketingu využijeme sociální sítě naplno pro růst byznysu a objednávek. Automatizujeme Tvůj obsah a prodej, abys měla více času a svobody.
  • Školím si vlastní virtuální asistentky.

 

S Veronika Hronková – byznys mentor automatizace, funnelů a chatbota se můžete propojit na její FB stránce nebo YouTube.

Reference

Mně ty mentoringy od tebe velmi pomohly a odstartovaly moji prezentaci na Facebooku. Fakt jsem magnet, ženy se mi ozývají. Lidi mě začali vnímat jinak. Stoupla jsem v jejich očích.
Jako by si mě začali víc vážit. Dokonce mi přítelkyně, s kterou se známe 30 let, napsala: Gábi, já jsem tak hrdá, že Tě znám. Ale to až nyní, co jsem začala být vidět na FB. Jsem nadšená. To, co jsem chtěla dosáhnout, se děje.

Gabriela Vágásiová

Byznys mentorka, www.gabrielavagasiova.sk

Milá Veroniko, vřelé díky za setkání! Jste velký profík a díky tomu, že se v referenčním marketingu pohybujete už léta, máte podnětné rady a postřehy. Těším se na naše příště a věřím, že se uvidíme i osobně.

Tereza Bebarová

Herečka a moderátorka

Verčo, to byla naprostá bomba. Ze začátku jsem si myslela, že tento kurz nebude pro mne, jakožto zaměstnance, ale velice rychle jsem změnila názor. Jakmile jsem se začala řídit radami, které jsem dostala, nestíhala jsem se divit, jak začali lidé mou stránku navštěvovat. Já osobně doporučuji, není to ztráta času. Moc děkuji za výborné rady.

Jana Lévai

Náborářka personální agentury, www.facebook.com/LevaiJana

Ty jsi vlastně teoreticky i prakticky jediný člověk, který mi za chvilku ukázal, jak dostat peníze z tohoto, co už jsem vytvořila.
Kampaně jsou sice super, ale já nejsem úplně kampaňový typ a navíc potřebuji vydělávat, pravidelně a ne jen nárazově. Až teprve s Tebou jsem zjistila, jak to vlastně monetizovat hned.
Jak postupovat, stavět funnely a jak o tom přemýšlet víc komerčně.

Mirka D. Jašková

Jazykový mentoring angličtiny bez biflování, www.mentorkamirka.cz

Velkou část informací, která v kurzu padla, jsem už měla naposlouchanou z online prostředí a různých podnikatelských
skupin, ale je pravda že jen teoreticky. Neuměla jsem to dát do praxe. Tvoje praktická část, kterou jsi do kurzu vložila, je
nenahraditelná! Vše bylo jasné, srozumitelné, všechny tvé vhledy a nápady jsou obdivuhodné, smekám. A jak jsi říkala, takto pohromadě mi vše dávalo mnohem větší smysl, jednotlivé puzzlíky do sebe krásně zapadly. Další impuls byl ten, že jsem chtěla zatočit se svým strachem být vidět – toto byly moje první zoomy se zapnutou kamerou. Před kurzem jsem chtěla mít vše jen na osobním profilu, díky poslednímu dni mám jasno – udělám jak FB stránku, tak Instagram a propojím je díky plánovaným příspěvkům – můj největší AHA moment. Plánování mi přijde úplně boží a do canvy jsem se zamilovala. Výsledek předčil mé očekávání. Já tímto rozhodně nekončím, naopak, letos to rozjedu . Děkuji za tvoji energii, společný čas, absolutně nemám co bych vytkla. Nejpraktičtější kurz, co jsme
absolvovala.

Lenka Antonínová

Účetní mentorka handmade tvůrců a malířka, www.lenkaantoninova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články