Markéta Linhartová Podpora online podnikatelek

Markéta Linhartová – Podpora online podnikatelek

Weby, Asistence, Texty.

Zázemí nejen začínajících online podnikatelek. Webové řešení na míru, virtuální asistence zaměřená na technické aspekty online podnikání a příprava obsahu pomocí AI.

Další informace

Kategorie

delegování, virtuální asistence, web, aplikace

Lokalita

Královéhradecký kraj, online

Markéta Linhartová – Podpora online podnikatelek se postará o technické nastavení vašeho podnikání.

 

Jsem virtuální asistentka se zaměřením na tvorbu a správu webových stránek ve WordPressu a Divi.

Pracuji s pokročilými AI nástroji pro generování textových podkladů, které si klientky mohou upravit podle vlastní autenticity. Tato služba je ideální pro ty, kteří potřebují kreativní a originální obsah rychle a efektivně.

Dále se specializuji na technické nastavení online podnikání. S radostí zařídím nastavení vašich emailových kampaní, propojení webových stránek a prodejního systému. Delegací těchto úkolů na mě zajistíte, že vaše podnikání bude mít solidní a plynule fungující základ, který vám dopřeje čas a zjednoduší vaše pracovní procesy. O veškerou další potřebnou údržbu se ochotně postarám. Díky tomu budete mít více prostoru soustředit se na rozvoj a marketing vaší značky.

Pro začínající podnikatelky E-book ZDARMA 99+1 výraz digitální tvůrkyně

Reference

Za ty tři roky, co jsme spolu s Markétkou pracovali, jsem ji měl možnost poznat jako nesmírně přátelskou a podporující kolegyni s nadhledem a pozitivním přístupem jak k životním, tak pracovním záležitostem. Vždy jsem na ni oceňoval její komplexní přístup k práci, kdy i díky skvělému plánování a předvídání možných komplikací, dokázala dovést ke zdárnému konci i ty nejtěžší projekty. Je pro mě profesionálem každým coulem. Její profesionalita a zdravý zápal, s kterým se vrhá do každého nového projektu, jí ale nic neubírá na lidskosti a obětavosti, pokud jde o pomoc kolegům. Bylo mi a vždy bude ctí s Markétkou spolupracovat.

Bc. Jiří Kimmel

Potřebovala jsem pomoc s vytvořením svého ideálního zákazníka. Nějakou dobu jsem se snažila vytvořit ho sama. Mé očekávání bylo, že dostanu tipy, jak by ideální zákazník pro mou službu mohl vypadat a že se tím budu inspirovat. Výsledky moje očekávání předčily. Nejen, že jsem dostala tip na svého ideálního zákazníka, ale k tomu opravdu velké množství informací od toho, co teoreticky řeší, prožívá, co potřebuje změnit, až po spoustu nápadů a podnětů, které mohu využít na případné články a příspěvky, což je pro mě velký benefit. Nejvíc mě potěšily nápady, jaké produkty by můj potenciální zákazník
uvítal.

Ivana Skálová

Zakladatelka projektu Žijeme v harmonii, www.zijemevharmonii.cz

S Markét jsme spolupracovaly několik let. Vždy jsem na ní obdivovala, že dokáže předvídat, co je třeba a nečeká, dokud se jí úkol nepřidělí, ale sama se aktivně zapojovala. Umí se ozvat, když je třeba a přišla vždy s řešením, když už jsem myslela, že je vše ztracené/beznadějné a nedokážeme realizaci dotáhnout do konce. Markétka má schopnost rychle vyhledat a zpracovat důležité informace a chuť i ochotu na sobě dále pracovat a vzdělávat se. Dokáže řešit nejen dílčí záležitosti, ale i celé projekty. Na projektech se dokázala i podílet s kolegy a řešit jej i v týmu lidí. Vždy mezi námi probíhala velmi rychlá komunikace a reakce. Za mě je to multifunkční administrátorka, není nic s čím by se nedokázala „poprat“.

Jana Nosálová

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články