Monika-Rumanova-vyhledavac-spolecne-nahoru

Ing. Monika Rumanová – Delegování – procesy – virtuální asistence

Delegování, procesy, virtuální asistentka, vzdálená spolupráce, automatizace, efektivita, produktivita, spolupráce, agentura.

Za každou úspěšnou ženou stojí skvělá asistentka a kvalitně nastavené procesy. Postarám se vám o obojí!

Další informace

Kategorie

delegování, virtuální asistence

Lokalita

online

Monika Rumanová vás naučí správně delegovat, nastaví kvalitně procesy a propojí vás s tou nejvhodnější virtuální asistentkou.

 

Dodávám služby profesionálních virtuálních asistentek, které na sebe vezmou vaše břímě nárazových, ale i opakovaných úkolů v marketingu, účetnictví a v administrativě.

Nastavuji vzdálenou spolupráci, systém delegování, zavádím efektivnější řešení, automatizace. Sepisuji postupy činností, které chcete předat externistovi, např. virtuální asistence. Díky připraveným materiálům každý přesně ví, za co je zodpovědný a co je jeho náplní práce.

Šetříme klientům starosti. Vědí, že spoustu věcí v jejich podnikání za ně profesionálně s radostí zařídíme samostatně, aniž bychom je zbytečně zatěžovali.

Reference

Monika mi pomohla nastavit efektivitu mých služeb, což zvýšilo jejich hodnotu a ušetřilo mi spoustu času. Její práce je nejen neuvěřitelně rychlá, ale i velmi precizní. Díky své proaktivitě a vhledu dokáže rychle odhalit problém a navrhnout efektivní řešení. Vřele doporučuji její služby!
Ludmila Hoosová

Byznys mentorka, www.ludmilahoosova.sk

Nedávno jsem měla konzultaci s Monikou, kde jsme řešily delegování části mých služeb tak, abych já dělala jen to klíčové a o zbytek se mohl starat někdo jiný. Monika si nechala vysvětlit, jak to probíhá a nastínila, jak by se to dalo udělat. Po skončení konzultace jsem měla několik poznámek, jak to udělat a čekala jsem na slíbený shrnující mail. A ten byl fakt parádní. Naprosto jsem nečekala tak přesně a podrobně popsaný proces, který lze velmi snadno delegovat. Vše do sebe zapadalo, byly tam promyšlené detaily, na které bych určitě zapomněla, všechno to dávalo smysl. Pokud přemýšlíte o delegování, rozhodně doporučuji si nechat procesy sepsat od Moniky, protože takhle perfektní zadání práce pro virtuální asistenky sami nevymyslíte ani ve snu.
Lucie Dědková

Byznys mentorka, www.mentorkalucie.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články