Štěpánka Nováková, lektorka jazyků po telefonu

Štěpánka Nováková – lektorka jazyků po telefonu

Efektivní učení, výuka jazyků po telefonu, angličtina, angličtina po telefonu, jazyky, jazyková škola, telefon, SMS, email.

Výuka jazyků po telefonu v CUPPA LANGUAGE. Angličtina po telefonu.

Další informace

Kategorie

jazyky, překlady

Lokalita

Královéhradecký kraj, online, Pardubický kraj

Štěpánka Nováková – lektorka jazyků po telefonu

 

Strach z konverzace, nudné lekce a domácí úkoly se mohou vzít za ruce a odhopkat do západu slunce. Když si rozložíš učení do krátkých, smysluplných konverzací 10-15 minut každý den, učíš se mnohem efektivněji. Opakuješ často, cílevědomě se posouváš dál a nezapomínáš slovíčka.

Každá lekce sleduje 2 cíle – jazykový (slovíčka/gramatika) a obsahový (zajímavé téma k hovoru).
Po lekci ti do SMS přijde shrnutí (téma, slovíčka,...).

Pokud se vážně chceš zbavit strachu z mluvení a nelekneš se výzvy, jakou komunikace po telefonu přináší, koukej se ozvat, protože než stihneš vypít hrnek kafe – cuppa coffee, máš lekci hotovou.

Reference

Tento styl výuky je naprosto geniálně jednoduchý a přitom neuvěřitelně efektivní. Na prvních lekcích mě nadchnul neuvěřitelný klid a podpora Štěpánky. Že i když zrovna nevím slovíčko (které podvědomě vím), nebo prostě řeknu jinak větu, tak ten klid vás nevyvede z míry. A jednoduše pokračujete dál. Nedává vám pocit prohry jak ve škole. Ale naopak vás podpoří tím klidem a povzbudí česky i anglicky. Ta psychická podpora
dělá na začátku fakt hodně. Díky Štěpánce a jejímu stylu výuky jsem z angličtiny nadšená a sama zkouším hledat nová a nová slovíčka. (což by mě předtím ani nenapadlo) Najednou i po týdnu výuky mám pocit, že začínám myslet anglicky. I proto jsem se rozhodla, že ve výuce budu pokračovat dál. Za mě je výuka: jednoduchá, rychlá, efektivní, zaměřená na váš obor, rozmluvíte se, přestanete se bát mluvit, začnete rozumět mluvenému slovu, začnete anglicky přemýšlet, začne vás to bavit, jako vím, možná to zní neuvěřitelně, ale mě to fakt chytlo. (a že jsem donedávna tvrdila, že mě jazyky fakt nebaví a že mě nelezou do hlavy – už po týdnu výuky mi došlo, že to u mě je o stylu výuky…). Na závěr prvního týdne vzala Štěpánka moji výzvu naučit mě mluvit i v oblasti pro mě známou v ČJ, ale v AJ jsem s ní nepolíbená. A u ní naopak Ještě jednou moc děkuji za tuto úžasnou myšlenku uvedenou do praxe. Je to fakt geniální.
Doporučuji všem, co si chtějí alespoň trochu vylepšit svoji angličtinu. I když osobně si myslím, že si ji vylepšíte markantně. Já jsem z toho nadšená a věřím, že budete i vy všichni co vyzkoušíte.

Radka Krosnářová

Terapeutka, alternativní holistická terapie, www.prokvalitnizivot.cz

Ráda bych Cuppa Language vřele doporučila všem Chtěla jsem službu otestovat a velice se mi líbila. Lekce byly efektivní, zábavné a jeden telefonát uteče jako voda. Navíc se člověk nebojí mluvit a zlepšuje tak své komunikační schopnosti.

Pavlína Kavková

Virtuální asistentka, www.delegi.cz

Štěpánka vymyslela naprosto geniální způsob, jak se anglicky mohou učit a rozmluvit i lidé, co – nemají vůbec čas někam chodit – nejsou schopni že sebe vydolovat jedinou anglickou větu, ale nějaký základ už mají a chtěli by tedy tu angličtinu konečně začít používat. Jsou to její 15-minutove konverzační telefonáty. Je to presne tak dlouhé, abyste dané téma mohli docela pěkně probrat a přitom to uteče jak voda a v nejmenším vás to neunavi, naopak je to ohromně příjemné zpestření dne. Protože kromě toho, že je Štěpánka úžasná učitelka, která vám po každé takové anglické jednohubce posle soupis slovicek a obratů, které jste v hovoru nevěděli, je to zároveň neuvěřitelně pozitivní člověk, se kterým je ten společný čas opravdu moc příjemný. A pokud chcete příklad konkrétních výsledků, tak UŽ PO JEDNOM TÝDNU jsem byla schopná se aktivně zapojit do schůzky s naším zahraničním partnerem, kdy předtím jsem sice jakž takž rozuměla, ale slovo by ze mě nevypáčil.

Jana Čápová

Projektová konzultantka, www.janacapova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články