anna pirova-copywriterka

Anna Pírová – Copywriterka a podporovatelka víry v intuici a sebe sama

Copywriting, online, marketing, podnikání, online podnikání, texty, obsahový marketing, e-mailing, strategie, kampaně, mentoring, podpora podnikání, blog, branding, SEO, správa sociálních sítí, prodej.

Copywriting, marketing, plánování prodejních strategií a kampaní je mou vášní. V online světě jsem doma a ráda k sobě pozvu i vás. Probudím vaše podnikání a nasměruji ho na úspěch. Vymyslíme vše tak, aby vás podnikání bavilo i slušně živilo.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, copywriting, SEO

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Miluji slova a jejich kouzla. Jsou to nejsilnější zbraně a nejjemnější hedvábí, co máme. Díky nim umíme dávat lásku, pohladit, dodat odvahu, ale i shodit do nejhlubší propasti. Slova a jejich energie nám předává to nejdůležitější, vytváří dojmy a pocity. V paměti nám vždy zůstane, jak jsme se při čtení nebo rozhovoru cítili, i když konkrétní slova zapomeneme.

Copywriting

I s vašimi texty mohu provádět kouzla a dodat jim takovou energii, že na vás ostatní nezapomenou. Jsem copywriterka a podporovatelka víry v intuici a sebe sama. Podpořím vás na vaší podnikatelské cestě a díky skvělým textům a strategiím, dovedu klienty právě k vám.

Napište mi o:

  • texty na web
  • text prodejní stránky
  • blogové články
  • příspěvky na sociální sítě
  • e-maily
  • SEO texty

CopyRychlovka

Když potřebujete jen rychle vylepšit text, rezervujte si svůj čas CopyRychlovky. Je pro případy, kdy vás tlačí termín nebo chcete zkontrolovat a vylepšit svůj text, aby měl ten správný WOW efekt. Do 3 pracovních dnů vám pošlu zpátky vyšperkovaný text. Ideální je CopyRychlovka třeba na prodejní stránky.

Byznys konzultace

Dělá vám vaše podnikání vrásky a potřebujete si něm s někým popovídat? Na byznys konzultaci vás naučím, jak o sobě i podnikání přemýšlet, s důvěrou v sebe sama a jasným cílem.

Probereme vaši celkovou strategii, copywriting i marketing. Ukážu vám směry podnikání, jakými se můžete dát.

Probudíme vaše podnikání k životu, aby rostlo a stálo na pevných základech. Udržím vás na přímé cestě k úspěchu a ukážu vám, jak budovat podnikání, které s lehkostí zvládnete, třeba i s dětmi za zády.

Vždy u mě najdete pochopení, empatii a trpělivost.

Těším se, že si napíšeme.

 

Anna Pírová – Copywriterka a podporovatelka víry v intuici a sebe sama vás ráda podpoří na podnikatelské cestě ve facebookové skupině Když děti spí, rosteme.

 

Sledovat ji můžete i na facebookové stránce Anna Pírová: Když děti spí, píšu.

 

Nenechte si ujít její článek na téma Jak nejen na sociální sítě očima copywritera.

Reference

Aničku a její služby vřele dopouručuji!
Copyrychlovku jsem využila k vytunění sebe prezentujícího textu, což mi dělá problém. Anička se dokáže krásně na vás napojit a vytvořit text, jako byste ho psaly vy samy. Balíček 4 konzultací byl zaměřený na web, texty, vzhled webu, zaměření na klienta i Facebook. Tyto konzultace mě vykoply do jiných levlů, co se týče informací o fungování webu i Fcb. Díky jejím tipům a náhledu z jiné strany jsem přehodnotila svou cílovku a vyměnila původní magnet, čímž stránky úplně změnily svou energii a přitahují ty správné klientky. Pokud toužíte ve svém podnikání poskočit o stupínek výš, tak Anička je ta pravá osoba.

Hana Randáková

Terapeutka s darem intuice a vhledů, www.hanarandakova.cz

Využila jsem služeb Aničky pro úpravu a celkové ladění textu a mohu ji jen vřele doporučit. Práce byla odvedena skvěle, rychle a moc se mi text po její korekci líbí. Děkuji moc a doporučuji.

Petra Jašová

Výživový poradce a fitness kouč, www.petrajasova.cz

Aničku jsem oslovila, aby mi pomohla s VIP nabídkou. Zavolaly jsme si a já jsem na ni naházela všechno, co jsem od své nabídky chtěla, i co jsem nechtěla, informace o tom, kdo je má ideální klientka a kdo jí naopak vůbec není. S kým chci spolupracovat a koho má moje nabídka odradit. A termín samozřejmě do konce června, Anička na to měla necelý týden, ale nelenila a text mi poslala ještě ten den večer. Dokonale se naladila na můj písemný projev, který načerpala na mém blogu. Já sama píšu hodně a ráda, ale vím, že i u dalšího takového důležitého textu se na Aničku znovu obrátím.

Kateřina Jandlová

Intuitivní konzultantka, www.katerinajandlova.cz

Před cca měsícem jsem začala s propagací svého prvního online kurzu a říkala jsem si, jak by bylo bezva mít někoho, kdo by mi pomohl s prodejní stránkou. No a vesmír mi seslal Aničku. Spolupráci jsme domluvily velmi rychle a nejvíce oceňuji možnost úvodního setkání, kde mě vyzpovídala, prošly jsme si cestu zákazníka a já jí představila svou ideální klientku. Když se mě zeptala, jak moc na texty pospíchám (byl pátek), tak jsem jí s nadsázkou řekla, že do pondělí by to byla pecka. Texty dorazily v neděli večer! V pondělí ráno už texty visely na webu a já spustila předprodej. Byl to fičák a já už teď vím, že jsme nespolupracovaly naposledy!

Zuzka Vitková

Finanční koučka a kreativní konzultantka, www.zuzkavitkova.cz

Byla středa a Anička zveřejnila svou CopyRychlovku. Já pracovala na své prodejce. Text jsem měla, a tak mě nikdy nenapadlo, že bych využila služeb copywriterky. Ve středu jsem se s Aničkou dohodla na spolupráci. V pátek ráno už na mě čekala hotová CopyRychlovka. Mělo to mnohem větší grády a bylo to prostě čtivější. Pořád tam byl můj projev, ale mnohem lépe napsaný, profesionálně, strukturovaně. Anička mi nabídla i konzultaci před uveřejněním prodejky. Velmi oceňuji její zájem a nasazení. Jsem ráda, že jsem si vyzkoušela, o čem copywriting je. Dělat svoji práci kvalitně se snažíme všechny. Ale umět ji prodat textem už tak jednoduché není, že?

Petra Matysová

Koučka a výživová specialistka, www.petramatysova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články