katerina-jandlova-Vesmírná a technická podpora

Kateřina Jandlová – Vesmírná čarodějka

Se mnou se vaše přání neposerou! A je jedno, jestli si přejete nový dům, finanční hojnost nebo skvělé počasí pro svou zahradní slavnost. Naučím vás, jak vykročit za hranice své komfortní zóny, zvýšit své vibrace a svá přání si prostě a jednoduše zhmotnit.

Zákon rezonance, jak si správně přát, přání, vesmírné zákony, karty, EFT, frekvence, kvantování, zhmotňování, rituály, rezonance, relaxace, pozitivní mindset.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online

Rezonance, Rituály, Relaxace - to jsou tři základní stavební kameny mé práce. A pod nimi se skrývají všechny mé geniální kouzelné každodennosti. Tady vám představím některé z nich:

Čaropsaní - má vlastní metoda písemného zhmotňování, kterou učím nejčastěji v kurzu

Karetní vhledy - karty jsou má vášeň a jejich poselství předávám buď na individuální objednání, nebo každý pátek ve skupině formou "vyber si ze tří karet, které jsem vytáhla pro skupinu, a já je večer otočím"

Kurvovací okénko - bezpečný prostor pro vypuštění páry, podpořený nejen mou energií, ale také metodou EFT a vědeckým faktem, že vulgarismy obsahující písmeno R ulevují více, než ty, které ho neobsahují, toto kombo bezvadně uleví duši a vy můžete pokračovat v krasojízdě

Vhledy od Projektora - vidím každého člověka v jeho nelepší verzi a dokážu položit takové otázky, které si potřebujete zodpovědět, abyste se tam dostali (ale musím upozornit, že jsou to otázky protivné, nehezké a takové, které si člověk dobrovolně nepoloží, natož aby na ně nahlas odpovídal)

Novinkou v mé produkci je využívání frekvencí. A nejen teoreticky formou zákona rezonance (tedy stejné přitahuje stejné), ale i prakticky. Ať už jde o Solfeggio frekvence nebo binaurální beaty, které nás mohou dostat třeba do kýžené hladiny Alfa, ve které se plní všechna přání.

Předávání mouder a vůbec inspirování lidí mě velice baví a budu ráda, když to budu moci udělat i pro vás. Sledujte mě a vyberte si formu, která je vám nejbližší. Webinář, workshop, kurz, osobní konzultaci, nebo jen tiché pozorování dění ve skupině na FB, či videí na mém YouTube.

Těším se na viděnou 💙

 

S Kateřinou se můžete propojit ve fb skupině Přej si s Kateřinou.

 

Začtěte se do článku Nezapomínejte si přát, který pro vás Kateřina Jandlová – Vesmírná čarodějka připravila.

Reference

S Katkou spolupracuji už několik měsíců, takže jakmile vypustila do světa nabídku na kurz, ve kterém si písemnou formou můžeme manifestovat svá přání, byla jsem hned v něm. Kurz se mi líbí především tím, že přináší konkrétní výsledek. Teď nemám na mysli, že by mi hned na stole přistálo mé přání, ale že vůbec svá přání společně sepíšeme! Je spousta kurzů, které učí teorii, ale tím to končí. Ale tady máme na konci hotový dopis a už zbývá jen čekat na splnění svých přání. Líbí se mi i to, že Katka opravdu pečuje o každou z nás, které v kurzu jsme. Točí pro nás živé vstupy a velmi pružně reaguje na dotazy. Pokud uvažujete o zapojení manifestace do svého života, tak Katku rozhodně doporučuji. Ať už v kurzu, nebo jeden na jednoho v rámci jejích intuitivních konzultací. ❤

Zuzka Vitková

Finanční koučka a kreativní konzultantka, www.zuzkavitkova.cz

Poslední dobou toho mám opravdu hodně. Cítila jsem se už hodně unavená, když se mi do cesty připletly Kaččiny relaxace.
Rázem jsem byla jinde, daleko od hlouposti, nároků a stresu. Klidný, příjemný hlas mě vedl k vodě, do ticha a pohody. Nechtělo se mi odtud vracet. Síla, energie a úsměv na tváři. To byl výsledek každé relaxace. Už se těším na další.
Monika Hoštičková

SpokoŠkola , www.monikahostickova.cz

U Katky jsem absolvovala už tři kurzy – Čaropsani, Kvantové putování za splněným přáním a Nové myšlenky. Ač jsem nejdříve byla jako nevěřící Tomáš, tak mne Katka přesvědčila, že se zarytý pesimista může stát nadějným optimistou. A její techniky skutečně fungují, pokud se jim věnujete a věříte jim. Navíc díky poslednímu kurzu Nové myšlenky jsem konečně našla odvahu vykročit ze své komfortní zóny a konečně udělat něco, co jsem chtěla udělat již hodně dlouhou dobu, ale strach mi to nedovolil. Za což jí patří veliký dík.

Zuzka Hrubá

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články