Ing. Dana Štěpánová Danaerie - portrétní a brandová fotografie

Ing. Dana Štěpánová Danaerie – portrétní a brandová fotografie

Brand fotografie, portrét, business fotografie, esence značky.

Vyniknete v džungli internetu díky osobitým brandovým fotografiím. Svůj web budete díky svým fotkám milovat a už nikdy nebudete muset řešit, jaké obrázky dávat ke svým příspěvkům na sociální sítě. Se mnou totiž budete mít fotografií vždy dostatek. Přestože brandovému focení předchází důkladná příprava, při samotném focení dáme prostor i improvizaci a kreativitě. S nadšením vás tímto procesem provedu.

Další informace

Kategorie

fotografie, video

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko, Zlínský kraj

Ing. Dana Štěpánová Danaerie – portrétní a brandová fotografie, fotí převážně ženy - podnikatelky ve službách, ale i ženy - tvůrkyně.

 

Zachytím esenci vaší značky na fotografiích, které dodají vašemu podnikání zapamatovatelnost a unikátnost. Na webu a sociálních sítích se budete prezentovat s radostí a lehkostí.

Laskavě a empaticky vám nastavím zrcadlo.

Kouzelné zrcadlo.

Reference

Focení s Danou jsem absolvovala několik. Čas s ní strávený je srdci lahodící. Vedle ní opravdu zažijete pocit, že jste středobod Vesmíru. Je citlivá a ctí vaši přirozenost. Mám ráda její jemnost, se kterou přistupuje ke každému, kdo projeví stud. Zároveň se ale nenechá zmást prvotním upejpáním a doslova z vás vytáhne vaši jedinečnost a zářící podstatu. Je mistrem odpoledního světla a západu slunce. Dana má opravdu báječný cit pro exteriéry. Naše společné focení na Čertových skalách mám navždy v srdci uloženo v přihrádce s nápisem „Dechberoucí“! Shrnuto, podtrženo. Jestliže máte rádi jednoduchost, prosté vypíchnutí svých kvalit a zenovou atmosféru, je pro vás Dana ta pravá a jediná!
PhDr. Dagmar Samandra Čerňová

Průvodkyně hlubinnou transformací a znalkyně Osho Zen Tarot, www.samandra.cz

Spolupráce s Danou proběhla skvěle, byla jsem maximálně spokojená jak s přístupem, tak s fotografiemi – předčily má očekávání a jsem z nich nadšená. Samotné focení, je ale jen jeden dílek skládačky. Předtím je potřeba vyřešit spoustu detailů – výběr místa, vhodného oblečení, make-up, vlasy, propriety, světlo a správná nálada. A tyhle všechny dílky musí zapadnout, abyste na fotkách vyzařovala to nejkrásnější z Vás a přitáhla si ideální klientelu. Dana mě maximálně pomohla úplně se vším. Strávily jsme spolu spoustu času na messengeru přípravama, výběrem místa a oblečení a dolaďováním detailů. A protože všechno bylo perfektně promyšlené, tak nakonec samotné focení byla zábava. Dana byla skvělá, neustále přerovnávala interiérové vybavení, propriety, světlo… rozesmívala, upravovala vlasy. Prostě top servis, který v tento den fakt chcete. Brandové focení není jen o fotografii, jestli je krásná nebo ne. Je hlavně o pocitu, který ve vás vyvolá. Tohle Dana umí geniálně.
Zdeňka Klímová

Mental Fitness a IKIGAI koučink, www.zdenkaklimova.cz

Jsem moc šťastná, že jsem objevila Dana Štěpánová a její nabídku brandového focení. Její příprava předem, její nasazení a nadšení mě dostalo. Focení mě moc bavilo, užila jsem si ho od začátku až do konce. Naše komunikace byla skvělá a Dana bez mrknutí oka splnila každé mé přání. Dana je velmi příjemná a dokáže vás při focení jemně navádět a zároveň vám dát pocit, že jste krásná. No a to hlavní. Mám spoustu krásných fotek, které mají přesně takovou atmosféru, jakou jsem si představovala. Jsem z nich naprosto nadšená a nemůžu se na ně vynadívat. A už se těším na další focení, protože v téhle spolupráci chci určitě pokračovat.
Jana Rosa

Mentorka a průvodkyně rituály, www.pruvodkynezeny.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články