Lucie Zimmerová – oficiální Canva ambasabor (canvasador) a social media lektorka

Lucie Zimmerová – oficiální Canva ambasador (canvasador) a social media lektorka

Canva, videa, animace, grafika, sociální sítě.

Canva grafika pro online i offline svět, školení práce v Canvě, stříhání a tvorba krátkých videi, konzultace na Facebook, TikTok a Instagram ohledně podnikání a správa těchto sociálních sítí.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, fotografie, video, grafika, ilustrace, branding, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

online

Jsem žena, která miluje Canvu a sociální sítě, pokud vy to máte jinak, jsem tu právě pro vás.

 

  • Nabízím vytvoření grafiky, animací a videi pro vaše podnikání.
  • Naučím vás pracovat v Canvě a nastavit vaše sítě pro podnikání.
  • Při konzultaci najdeme chyby, které při tvorbě obsahu děláte a nastavíme vše tak, aby se vám tvorba obsahu dělala nejen jednoduše, ale hlavně efektivně a zábavně.
  • Pomůžu vám vaše příběhy komunikovat z jistotou a zábavou.

S Lucie Zimmerová – oficiální Canva ambasador (canvasador) a social media lektorka, se můžete propojit i na TikToku.

Reference

To, co se naučíš ze zahraničí, tedy to, co je, nebo brzo bude trendy, předáváš česky, přežvýkané, zjednodušené a lidskou řečí pro lidi. Sleduješ novinky nejen v grafice, ale i v aplikacích, webech, prodejkách a e-mailingu…
Nejsi jen obsahový tvůrce, ale i „grafik", tedy dokážeš pomoct i s brandem a celým nastavením příspěvků tak, aby lákaly cílovku.

Lucie Radošínská

Technická pomoc při podnikání, www.osefuj.cz

Lucce jsem zadala pomoc s novým projektem, skvěle se toho ujala a vkusně doladila příběhy pro děti. Spolehlivost a komunikace je na prvním místě, doporučuji.

Veronika Tomanová

Marketingová konzultantka, www.marketingsveronikou.cz

Lucinka mi tvořila grafiku v Canvě. Umí naslouchat, vyptává se na detaily, vnímá klienta jako celek. Odmítla jsem dát nějaké omezení a prosila jí, ať mi to udělá přímo pro mě. Co mi během pár dní přišlo bylo naprosto úchvatné. Pokud někdo chcete dílo, určitě oslovte Lucku, protože tvoří srdcem a to je základ.

Lenka Slaninová

Zákon přitažlivosti, tvoření vlastní reality a žití, www.lenkaslaninova.cz

Ráda bych Lucce poděkovala za její konzultaci a praktické rady na téma Markentingové strategie a prosazení sebe a mé značky na sociálních sítích. Jelikož jsem už zralá žena tak nezvládám tyto formy reklamy jako mladá generace. Byla pro mne velmi důležitá představa svého klienta a uvědomění si ze mám být vidět….Děkuji za tvůj klidný a trpělivý přístup k mému seznamování se s umělou inteligencí a soc. sítěmi, znám je ale k prezentaci jsem je používala jen okrajově. Moc si vážím tvého přístupu, je znát ze tuto práci dělás s láskou a jsi ochotná kdykoliv poradit a pomoci, když se na tebe obrátím s dotazem jak postupovat, nebo je li daný příspěvek vhodný…Takže pokud potřebujete pomoc s rozjezdem na sítích, tak Lucka je ta pravá.

Blanka Benešová

Kranio – Buď sama sebou, www.facebook.com/blanka.benesova.906

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články