Kristýna Vosyková - mentorka obsahového marketingu

Kristýna Vosyková – mentorka obsahového marketingu

Obsahový marketing, Obsahová strategie, Sociální sítě, Instagram, Facebook, Mentoring, Recyklace obsahu, Banka nápadů, Zaujmi na sítích.

Ukážu ti, jak zaujmout na sociálních sítích, aby tvorba příspěvků byla efektivní a šetřila tvůj čas. Společně vymyslíme obsah na Instagram a Facebook, ať nejen rozšíříš základnu svých sledujících, ale máš z konzistentního publikování obsahu i pravidelné prodeje. Vždycky budeš vědět, o čem psát, jak komunikovat a posílíš pozici značky, která se stane první volbou pro tvé klienty.

Další informace

Kategorie

fotografie, video, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

online, Praha, Středočeský kraj

Kristýna Vosyková – mentorka obsahového marketingu vás naučí, jak zaujmout svého ideálního klienta

 

Jsi zahlcená a chceš, aby ti příprava příspěvků zabírala méně času a mohla ses věnovat přínosnějším činnostem?

Pomáhám podnikatelkám zaujmout na sociálních sítích (především na Instagramu a Facebooku). Nejen že se naučíš tvořit kvalitní obsah, který sledující zajímá, ale zjistíš, jaký formát je pro tebe ten pravý.

Věřím, že obsah, který podnikatelé tvoří, by neměl být zahlcující a neměl by jim brát veškerý volný čas. Proto s klientkami spolupracuji na vytvoření takového obsahu, který přináší jejich publiku obrovskou hodnotu, směřuje k podnikatelským cílům a zároveň je tvořený efektivně.

 

Zkroť svůj obsah - skupinový mentoring

Zkroť svůj obsah je mentoringový program, který účastnice provede celým procesem sestavení vlastní obsahové strategie od A do Z, a to s důrazem na efektivitu.

Při nastavení strategie na sociálních sítích se zaměřujeme na tyto oblasti:

  • výběr vhodných témat, která povedou k nákupu a zároveň budou v souladu s
    fungováním sociálních sítí,
  • potřeby ideálního klienta a pilíře obsahu, které pro něj připravovat,
  • tvorba banky nápadů, efektivní příprava příspěvků,
  • testování obsahové strategie v praxi a její následná úprava,
  • recyklace obsahu.

V průběhu mentoringu si vytvoříš zásobu příspěvků na několik měsíců dopředu a naučíš se je vhodně recyklovat, aby byly použitelné i za několik měsíců až let.

 

Individuální konzultace a mentoring

V rámci konzultací s klientkami často narážím na otázky ohledně technického nastavení sociálních sítí, jejich základních principů a tvorby zajímavého obsahu. Jestli je otázka, která ti nedá spát, a nechce se ti složitě hledat na internetu, jsem tu pouze pro tebe. Výhoda osobní konzultace je i v tom, že se dozvíš tipy, které budou pouze pro tvé podnikání na míru.

Pokud chceš dát řád svým sociálních sítím, tvořit obsah, který zajímá tvé ideální klienty a přitom pro tebe není zahlcující, jsem tu pro tebe.

Chceš vědět víc? Najdeš mě na webu.

Reference

S Kristýnou jsem řešila, jak mám rozdělovat příspěvky na Facebooku tak, aby na sebe navazovaly. Vytvořily jsme spolu super pecka plán, který mě do té doby vůbec nenapadl. Moc mě nadchlo, jak ze sebe Kristýna střílí jeden nápad za druhým.

Lucie Radošinská

Byznys mentorka a energetické dynamo, www.osefuj.cz

Na konzultaci jsem potřebovala probrat příspěvky na mou nadcházející kampaň. Během hodiny jsme kompletně předělaly BIO na Instagramu a vymyslely mraky nápadů, které by mne nenapadly. Několik měsíců se tady v tom začátku podnikání plácám a mám pocit, že tohle mě konečně posune dál.

Kateřina Barcuchová

Průvodkyně nevšedním mateřstvím, www.evelony.cz

V průběhu konzultace mi od Kristýny přicházely skvělé nápady. Vycházela z mých životních i profesních zkušeností a ukázala mi, že moje zdánlivě neslučitelné pracovní oblasti se vlastně skvěle doplňují. Moc se mi líbilo, že v této konzultaci se šlo přímo a konkrétně k věci. Žádné obecné návody. Přesně promyšlená a vysvětlená strategie tvorby a řazení příspěvků mě zaujaly.

Renata Jiříková

Terapeutka, www.terapieruna.cz

Zúčastnila jsem se kurzu na Reels. Vše bylo jednoduše a hlavně názorně vysvětleno. Už vím, že budu tvořit další Reels, neboť mě to baví. Taky mi poznatky z kurzu strašně urychlily práci a mám plno inspirace.

Eva Belfínová

Specialistka na ženské zdraví, www.facebook.com/eva.belfinova

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články