Dana Ostrovska Brand foto

Dana Ostrovská – Brand foto

Brand foto, focení na web, fotky pro sociální sítě, fotky osobní značky, profilovka, byznys foto.

Ponořím se do vašeho podnikání naplno, tak abyste se pomocí fotografíí mohl/a s radostí v on-line světě propagovat. Vytvořím fotografie, které osloví srdce i mysl vašeho klienta.

Jsem brand fotografka, která vám pomůže vaše sdělení předat přímo do podvědomí klienta.

Další informace

Kategorie

fotografie, video

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Fotografie toho dokáže mnoho. Budovat vztah, zaujmout a vytvářet důvěru klienta. Ať už je vaším cílem, aby si klient přečetl text vedle, nebo se při scrolování zastavil, to všechno je možné fotografiemi ovlivnit.

Během příprav budeme čerpat z vašich představ, abychom ukázali ten správný příběh, který osloví především vaše srdcové klienty. Během focení, vás povedu, aby výsledné fotografie vyjadřovaly vaši esenci značky a předaly klientům vaše sdělení rychleji, než dokážou samotná slova.

 

Využívám neverbální komunikaci, mám základy marketingu, UX mě baví. Prozkoumám vaši konkurenci a pomůžu vám s odlišením.

 

Po focení se dohodneme na úpravách. Uvidíte, co je možné a vyberete si jestli, a jak, ovlivníme zachycené momenty. Zkrátka, aby vám to slušelo, a přesto jste zůstal/a stále sám/a sebou.

S radostí vás podpořím a budu sledovat, jak se váš sen stane skutečností.

Zajímá vás víc? Chcete se podívat na moji dosavadní práci? Přejděte na můj web.

 

Fotit můžeme kdekoliv (jsem mobilní). 

 

S Dana Ostrovská – Brand foto se můžete propojit i na LinkedIN.

 

Začtěte se do článků Jak na brandové foto, Jaké brandové fotky jsou ideální, Jak na první dojem, který zaujme nebo Brandové focení a tipy z praxe, které pro vás Dana Ostrovská – Brand foto připravila.

Můj kurz na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Zlepšete své fotky z mobilu

Větší viditelnost = více zájemců, zakázek i peněz. Zastavte své klienty při brouzdání na sítích.

Čím? Fotkou. Ta vteřinka, kolikrát stačí k přečtení vašeho sdělení.

Jak na to? Přesně to vás čeká během 5 dnů v kurzu – Nenáročné, rychlé a snadné kroky ke zlepšení vašich fotek.

Ukázka z portfolia

Podnikatelská fotografie od Dana Ostrovská
Fotka na web od Dana Ostrovská
Foto pro web od Dana Ostrovská

Reference

Hrozně dlouho jsem se k focení nemohla odhodlat, a pak to byla to jízda. I přes nedostatek času si Dana moje podnikání proklepla, pochopila, co potřebuju, na místo dorazila dřív, aby si ho pořádně prohlédla… Z fotek dýchá přesně taková atmosféra, jakou jsem si představovala. Za mě – profesionální focení i přístup, spousta inspirace, protože já jsem vůbec nevěděla, co chci těmi fotkami říct (myslela jsem, že jde jednoduše o to, abych tam byla hezká), naslouchání, cit a naladění se na mě i mé klientky.
Eva Křivánková

Koučka ženské energie, průvodkyně žen, www.pramenzivotazeny.cz

Když za mnou Dana přijela fotit a původní plán padl, bravurně se přizpůsobila. Je to naprostá profesionálka, ví, co dělá, dává pozor na detaily a opravdu „vidí“. Skvěle sesadí kompozici i světlo. Zpětně jsem litovala, že jsem si v některých drobnostech nenechala říct, fotky by byly ještě lepší. Ale i s mou tvrdohlavostí se poprala na výbornou. Nejen, vás vyfotí, ale poradí, jak by fotka měla vypadat podle toho, k čemu má sloužit. Kvůli tomu probíhá příprava před focením. Ujasní si váš vkus a očekávání.  S výsledky jsem naprosto spokojená. Přesně vystihla mou potřebu.
Barbora Vlasáková

Grafička, www.1872.cz

Přála jsem si mít profesionální fotky na web a sociální sítě. Nevěděla jsem, co od toho čekat a očekávala jsem prostě pár ostrých fotek toho, co si řeknu. Překvapilo mě, že Dana chtěla znát můj koncept, brandové barvy, marketingové cíle a celkově se snažila vžít do mého byznysu. Příprava a komunikace před samotným focením byly velmi důkladné. Ale díky tomu věděla, co budeme fotit. Její pohodový a nenásilný přístup udělal z focení příjemnou záležitost, při které se nebylo těžké uvolnit. Výsledkem naší spolupráce jsou fotky, které sednou do mé koncepce, ladí mému oku a přijdu si díky nim schopnější a opravdově naplňující svůj potenciál.
Petra Fetrová

Tvůrky jedlé a přírodní zahrady, www.zahradaspetrou.cz

Před focením jsem si myslela, že vím, co chci, ale zpětně hodnotím svou volbu sáhnout po Danině službě „Projdeme podnikání a focení“ jako nejlepší. Díky Daninu empatickému a důslednému vedení mám profesionální vizitku, ale i spřízněnou duši, které jsem tu svou dokázala otevřít. Jako přidanou hodnotu vidím, že se s Danou dostanete k jádru vás samotných i jádru vašeho podnikání. Ujasníte si, kdo jste a kam směřujete, jaké lidi chcete přitáhnout, projdete si brand a vyladíte osobní marketing. A co víc, díky výsledným fotografiím budete mít obrovskou chuť být vidět, prodávat a pořádně do toho šlápnout.
Jana Pokorná

PR konzultantka a copywriterka, www.janapokorna.com

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články