magda_jedlickova_webdesigner

Magda Jedličková – webdesigner

Tvorba webů, webdesign, Worpress, Elementor, úprava webů, web, online, Simpleshop, FAPI, MailerLite, Ecomail, Mioweb.

Tvorbu webů miluji. Když mi roste nový web pod rukama, je to jako malovat obraz. Při spolupráci se mnou se budete na svém webu cítit jako doma, nebudete se ho bát a budou tam ty emoce, které potřebujete, abyste si přitáhli svého srdcového zákazníka. Po technické stránce bude lehký, nebudou tam žádné zbytečnosti a bude mít jen to, co web v dnešní době potřebuje.

Další informace

Kategorie

web, aplikace

Lokalita

online

Magda Jedličková – webdesigner vám vytvoří web s duší.

 

Specializuji se na tvorbu a úpravu webů (tvorba členské sekce, napojování webů na různé systémy) ve Wordpressu a především v Elementoru. Nedílnou součástí mé práce jsou také konzultace – kde pomáhám klientkám s různým technickým nastavením, funkcemi apod.

Najdete mě na: www.jedlickovaonline.cz, https://www.facebook.com/magda.jedlickova.3/ https://www.linkedin.com/in/magdajedlickova/

Na rychlé tipy mám YouTube kanál Wordpressové rychlovky s Magdou, kde naleznete různé rychle návody pro usnadnění vaší práce: https://www.youtube.com/channel/UCJMbOhcr5tTVyWXG7PtB7Zw

Reference

Webové stránky byla moje noční můra, několikrát jsem se obrátila na odborníka a vždy jsem odcházela s tím, že je všechno špatně. Nakonec jsem začala dělat stránky sama a moje „trápení pokračovalo“. Pak jsem dostala doporučení na Magdu, a hned jsme se domluvily na předělání webu, hlavně jeho zjednodušení. Magda dokázala vystihnout to, co dělám. Sladit fotky, grafiku a nastavit vše, co potřebuji. Pomohla mi s mým prvním on-line kurzem, připravila stánku, propojila všechny aplikace, tak aby vše perfektně fungovalo. A velice si vážím její podpory a trpělivosti, se kterou dokáže pracovat.

Zdenka Šulcová

Terapeutka, www.zdenkasulcova.cz

Díky konzultací s Magdou jsem ušetřila hromadu času a starostí! Přijde mi naprosto geniální, že mi rovnou v mém webu ukáže jednoduché triky, na které bych přicházela hodiny! Složitější věci ji nechávám dotvořit a nastavit, protože se mi s tím nechce zaobírat, ale díky konzultacím si spoustu drobností nastavím operativně sama a hned. Jediné co mě mrzí je to, že jsem se na konzultaci s Magdou nedomluvila hned na začátku mé „webařské cesty“! Ušetřila bych hromadu času a tím i peněz, které jsem mezitím mohla vydělávat.

Magda Michlová

Kosmetička, www.magdamichlova.cz

Když jsme potřebovali založit nové webové stránky, obrátili jsme se na Magdu s prosbou o pomoc. Měli jsme jen hrubou představu, jak by stránky měly vypadat, ale jinak jsme vše s důvěrou nechali na Magdě. A musím říct, že výsledek nám vyrazil dech! Stránky jsou perfektní, jsme prostě nadšení… Už komunikace během jejich tvorby byla na jedničku, ale výsledek naprosto předčil naše očekávání. Navíc je znát, že Magda webovky vytvořila s láskou a citem, radila nám, pomáhala… Jsem strašně ráda, že přestože jsme takoví lajdáci hlavně co se týče fotek, dokázala Magda vytvořit nádherný web.

Žaneta Ciemalová

Včelařka, www.pradedovovcelarstvi.cz

Magda mi jako první ukázala, jak vlastně funguje delegování. Víte co bylo nejvíce super? Že jsem pochopila, že se jí mohu naprosto bezmezně a beze strachu svěřit do rukou. Samozřejmě nejen sebe, ale hlavně své podnikání a web, fakturace, splátky. Ušetřila mě hodinových trápení. Dokázala vyřešit problém, který se zdál neřešitelný. Vyřešila za mě komunikaci s podporou fakturačního systému a vše nastavila a napojila na můj web dle mého přání ve velmi krátkém čase. Je velmi efektivní. Spolupráce s ní je win-win a doporučuji všemi deseti právě Magdu! Nyní jsem jí svěřila předělání celého webu!

Štěpánka Vernerová

Moderní čarodějka pro podnikatelky, www.stepankavernerova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články