Zuzana Endrychova webdesign

Mgr. Zuzana Endrychová – webdesign, automatizace prodejů

Dostanu váš projekt do virtuální reality! Ráda vám vytvořím takový web, který bude od začátku profi a poroste spolu s vámi a vaším podnikáním. — Webové stránky ve Wordpress, Divi, WooCommerce; napojení na SimpleShop, FAPI, MailerLite, SmartEmailing, Calendly; online katalogy i přesuny od Miowebu; online kurzy, členské sekce, online prodej, automatizovaný prodej. 

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, marketing, web, aplikace

Lokalita

online, Praha

Mgr. Zuzana Endrychová – webdesignerka

Dostanu váš projekt do virtuální reality!

 

Konzultace Technikálie v online podnikání 

 

Cítíte se zahlceni z těch všech strategií online podnikání? Nevíte, kde začít a jestli to pro vás vůbec bude fungovat?
Web, magnet, e-mailing, chatbot, … Jde vám z toho hlava kolem? Co z toho je pro vás vhodné teď a co později? Pojďme se o tom pobavit. 

Udělám si průzkum vašeho působení ve virtuálním světě – projdu vaše sociální sítě a web a jejich logickou provázanost. Na konzultaci už mám pro vás nachystané konkrétní tipy a návrhy ke zlepšení. Upřesníme si cestu zákazníka a jak mu co nejvíce zjednodušit nákupní proces. Zaměříme se i na vaši budoucnost, kam míříte a jaké jsou pro vás možnosti. Zodpovím vám dotazy ohledně technikálií, pomůžu vám se zorientovat nebo vybrat systém/aplikace, které pro vás budou co nejvíce efektivní. Buď vás nasměruji anebo pro vás vše propojím.

Po našem setkání budete klidnější, mít vizi a představu, jak lze vše uchopit a technikálie už vás nebudou strašit!

Napište mi, těším se na vás!

 

Tvořím weby pro online podnikatelky

 

Chcete nový web, ale zasekla jste se na myšlence, že musíte vyřešit obrovské množství věcí? Pojďme toho slona rozporcovat a tvořit web postupně!

Pro koho tvořím? Už jste s podnikáním začala, ale zatím máte jen webnode, facebook stránku nebo by váš web už potřeboval oprášit a chcete svou prezentaci ve virtuálním prostoru posunout na vyšší level? Pak jsem tu přesně pro vás. Ráda vám vytvořím takový web, který bude od začátku profi a poroste spolu s vámi a vaším podnikáním.

Prvním krokem může být OnePage web, tedy jednostránkový web, kde je základní info o vás, přehled služeb a kontakt. Snadno na něj napojíme i formulář pro váš "magnet" a sbírání kontaktů do databáze. Dále můžete přidat blog a další podstránky ke službám, referencím, vašemu příběhu, ...

Výhodou postupného tvoření je, že první "vypustitelnou" verzi máte velmi rychle a pak se web rozšiřuje podle toho, jak stíháte chystat podklady nebo co je zrovna aktuální. Stejně jako podklady si tak můžete rozložit i náklady.

Weby tvořím ve Wordpress s Divi (pro své klienty mám doživotní licenci v rámci balíčku), ráda vám pomohu napojit prodeje skrz WooCommerce, Simpleshop, FAPI; e-mailingový systém přes MailerLite či Smartemailing; rezervace skrz Calendly, Zoom nebo po domluvě i další systémy.

Chci omrknout služby a ceny.

 

Jsem tu pro vás, napište mi!

Zuzi Endrych

 

Začtěte se do článku Tipy pro živý a automatizovaný web, který pro vás Mgr. Zuzana Endrychová – webdesign, automatizace prodejů připravila.

Můj kurz na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Calendly – videonávod & praktické tipy k používání

V rámci 25minutového videa projdeme nastavení rezervačního systému Calendly od založení až po odkaz, který můžete poslat svým klientům nebo vložit na web/sítě.

Najdete zde tipy, jak co nejefektivněji využít Calendly ve verzi zdarma. Zároveň ukazuji, co je i v placené verzi, a případy, kdy to bude potřeba a také plno příkladů, jak to udělat díky jiným nástrojům zdarma.

Reference

Zažila jsem super konzultaci se Zuzkou. Moje představa byla, že při konzultaci s webdesignerkou se pobavíme o webu, co a jak tam bude, jak to bude fungovat a tak.
To jsem se ale spletla. Zuzčin přesah je totiž fascinující. Bavily jsme se o chatbotech, automatizacích a dalších technických záležitostech, na které jsem ani nepomyslela. Ze Zuzky je navíc poznat, že do svých projektů dává srdce a chce, aby to dávalo smysl a to je super. Pokud máte nějaký projekt, pro který chcete udělat web a všechny související technikálie, už víte, na koho se obrátit!
Pharm.Dr. Lucie Dědková

Podnikatelská mentorka, www.mentorkalucie.cz

Byla jsem ve skupině první den, dala první prosbu o pomoc zrealizovat na svém webu e-shop, ještě ten den mi Zuzana Endrychová doporučila apllikaci, která přesně splňovala, co jsem potřebovala… ale jako těžký amatér jsem druhý den večer nedokázala vše zrealizovat, napsala jsem Zuzce o pomoc a ještě ten večer jsme daly Zoom, nasdílely obrazovku a vše mi bylo objasněno… tuším, že další večer už mi e-shop frčel. 🙏🙏 Takže velké DĚKUJI Zuzce, za super-rychlou pomoc ❤ Mooooooc ji doporucuji ❤

Iva Fiškandlová

Pohyb po porodu, www.ivafis.cz/

Se Zuzkou pracuji na tvorbě svého zbrusu nového webu s e-shopem. Nejprve jsme měly úvodní konzultaci zdarma, na které jsme prošly moji poptávku. Zuzka je neskutečně nadaná a technicky kreativní. Řeknete jí nějaké zadání, chvilku promyslí a následně vyšvihne, jak to udělat! Pro mě jakožto technického neználka naprostá spása!! Navíc jednání s ní je vždy velice příjemné, přesahující prostý vztah „zadavatel – dodavatel“. Pro mě je to naprosto zásadní, že se mohu na jakoukoliv věc ohledně webu či e-shopu zeptat a je mi odpovězeno – i když jde o nejtriviálnější věc pod technickým sluncem. Zuzka tvoří boží videonávody „krok za krokem“ tak, abych si mohla následné úpravy už ladit sama. Pracovaly jsme v sestavě WordPress (Divi) + MailerLite + WooCommerce a tímto Zuzku 100% doporučuji!

Alena Cardová

Průvodkyně životními změnami, www.alenacardova.cz/

Se Zuzkou jsme měly konzultaci ohledně mého nového projektu. Potřebovala jsem si ujasnit některé technické kroky resp. Zuzka mi ukázala, že to může být mnohem jednodušší než jsem si představovala a tím mi ušetřila hromadu času. Celý nápad jsme spolu probraly a vymyslely následné kroky a zároveň to bylo moc milý a uvolněný setkání, takže rozhodně DOPORUČUJI. 
Michaela Hůlková

Cestování & Revolut & Investice, www.michaelahulkova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články