Sabina Hrabovská – Markeťačka a byznys mentorka

Sabina Hrabovská – Markeťačka a byznys mentorka

On-line marketing a byznys mentoring pro podnikatelky. Online marketingové kampaně a prodejní stránky, plány a strategie pro vaše podnikání, optimalizace a automatizace byznysu, online kurzy, vizuální harmonizace webu (UX/UI).

Vedu klienty k pochopení principů a orientování se v online marketingu, při prodeji i všech procesech, které k podnikání patří. Mým cílem je váš růst a spokojený a udržitelný byznys, který vás bude bavit.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, copywriting, SEO, marketing, sociální sítě, reklama, web, aplikace

Lokalita

Jihomoravský kraj, online

Sabina Hrabovská – Markeťačka byznys mentorka s mottem POCHOP PRINCIP.

 

Naučím vás chápat principy podnikání, marketingu i prodeje. Vaši nabídku skládat a škálovat krok za krokem tak, aby dávala smysl vám i vašim klientům.
Nemusíte být expert na všechno, co v životě a podnikání potřebujete, ale musíte rozumět procesům, které vám pomáhají růst a zvyšovat vaše příjmy.

Marketingová konzultace
www.sabinahrabovska.cz
Víte, čeho chcete ve vašem byznyse dosáhnout, ale nemáte ani ponětí, jaké akční kroky k tomu podniknout?
Na konzultaci zhodnotíme současnou situaci vašeho podnikání a vytvoříme plán, jehož jednotlivé kroky na sebe budou navazovat a dávat smysl nejen vám, ale i vašim klientům.

On-line kampaň na míru
Nemáte čas na kompletní tvorbou kampaně, vymýšlení jednotlivých částí a hledání nejlepších propagačních kanálů? Chcete se věnovat naplno
tomu, co vás ve vašem podnikání baví?
Vytvořím vám návrh online kampaně přehledně krok za krokem a vy budete přesně vědět, kdy a co máte udělat.
Vámi připravenou kampaň můžeme zkonzultovat a rovnou upravit dílčí části tak, aby byla efektivní a vy jste si ji užili.

Tvorba prodejní stránky
Máte prodejku, která neprodává?
Pojďme to změnit. Vytvořím nebo upravím vaši prodejní stránku tak, aby se její návštěvníci měnili v platící zákazníky.
Zkonzultujte svou prodejní stránku. Zpětná vazba a konktétní doporučení s ohledem na produkt/program a cílovou skupinu.

Kampaňová přípravka – on-line kurz s mentoringem
Plánujete svou první online kampaň, ale nevíte co vše bude potřeba?
Nebo jste už kampaň měli, ale nejste spokojeni s výsledky či průběhem?
Naučím vás chápat principy nejen prodeje, ale i systematiky, díky které oslovíte více potencionálních klientů. V kurzu si vytvoříte svou vlastní kampaň, kterou můžete rovnou spustit.

Perfektní prodejní stránka – on-line kurz
Chcete se naučit tvořit prodejky rychle, efektivně a jednou provždy pochopit principy uspořádání a návaznosti jednotlivých částí?
Praktický online kurz, díky kterému principy nejen pochopíte, ale svou prodejní stránku si rovnou napíšete.

Mentoring pro podnikatelky
Individuální i skupinový mentoring pro podnikatelky.
Intenzivní či dlouhodobá spolupráce nejen na vašem marketingu, ale i mindsetu.

Pojďme se spojit a sladit vaši poptávku s mojí nabídkou.
https://sabinahrabovska.cz

Reference

Pěkný den, píšu dnes doporučení a referenci na úžasnou Sabinu Hrabovskou a její marketingové poradenství. Sabi je skvěle připravená, má nastudované jak Vaše stránky fungují, jak se zobrazují na netu, vše, co se týká fb i ostatních kanálů, kde působíte. Má skvělé tipy a postupy, jak dosáhnout vývoje a většího dosahu. Vše velmi přehledné a srozumitelné. Je velmi ochotná, v případě potřeby, tak ráda znovu vysvětlí a nabídne další nápady. Jsem moc spokojená a děkuji za velmi příjemný rozhovor. Pokud si volíte posun i vy, tak jí rozhodně piště o konzultaci.

Klára Berkovcová

Péče o tebe, www.sila-prirozenosti.cz

Do Kampaňové přípravky jsem se přihlásila po absolvování kurzu o prodejce, protože mi Sabina osobně, ale také způsob jakým věci vysvětluje, velmi konvenuje. Sabča se s věcmi nepáře, na druhou stranu je schopna se během relativně krátké doby dostat k jádru věci a velmi lidsky a pochopitelně to vysvětlit. Prodej a kampaně pro mne vždycky bylo na hranici s magií – "jako jasně, že to někdo zvládá, ale já to určitě nebudu". Díky tomuto kurzu jsem se naučila vidět věci v těch správných souvislostech a taky to, že příprava kampaně není žádná raketová věda. Nevím, jestli si kampaně budu užívat a dělat je sama i v budoucnosti, ale vím, co k nim potřebuji, jak chci, aby vypadaly, jaké mají mít výsledky, a s tímto se už externí spolupráce hledá daleko snáz. Absolutní prozření jsem zažila, když nám Sabina vysvětlovala práci se
statickými a aktivními bonusy. Vím, že to pro některé nemusí být tak zásadní, ale pro mne to znamenalo porozumět tomu, proč nemám takové výsledky, které bych mít mohla. Všeobecně každý modul byl přínosný, a i kdybych to všechno věděla už předtím, tak bych do kurzu stejně šla jenom proto, abych se
dozvěděla o časové posloupnosti a plánování samotné kampaně. Upřímně si myslím, že jsem dostala mnohem víc než, co jsem si zaplatila. Sabi, obávám se, že se mne jen tak nezbavíš 🙂 S lidmi jako jsi Ty je radost spolupracovat. Děkuji!

Tereza Žáčková Motalová

Life Coach a školitelka Pravidel úspěchu, www.zackova-motalova.com

Sabina je super, mluví jasně a srozumitelně přímo k věci, žádná super dlouhá omáčka a hodinový moduly, všechno jasný, stručný a výstižný. Když máš otázku, ráda, pohotově a trpělivě ti odpoví a pomůže ti vyřešit tvůj zásek. Nemusíš být Einstein, ani programátor, kóder nebo web designer, dá ti jasný, stručný a výstižný video návody, jak to všechno nastavit a naklikat během pár minut a pak už můžeš jenom ladit a přepínat si barvičky, jak se ti to líbí. A navíc na to pak dá zpětnou vazbu a logicky ti vysvětlí, proč doporučuje nějakou věc změnit a proč to bude lepší. Takže pokud jsi nikdy prodejku nedělala a potřebuješ ji a chceš vědět, jak na to, běž za Sabinou a nikam jinam. (Prodejní stránka)

Lucie, @colorsofheartlucie

Content about living abroad, business and mindset, and entertainmen, lucie.colorsofheart.com

Na kurz Kampaňové přípravky jsem šla ve chvíli, kdy jsem měla pár kampaní za sebou, ale pořád mi tam něco chybělo a chtěla jsem se zlepšit – udělat pořádný skok. Navíc se mi kurz hodil i termínově, kdy jsem si plánovala konkrétni kampaň s jasným termínem na můj program. Vycházela jsem z minulých zkušeností, ale Sabča mi dala jasný obraz toho, kde přesně jsem chyby dělala, co opravit a jak se na situaci připravit.
Videa nebyly okecávací, ale jasná, stručná, rovnou k věci a vše podstatné. Vynikající byla i Sabči osobní podpora na ZOOMu, kdy jsme procházeli nejen naše otázky, ale dostávaly i zpětnou vazbu na náš pokrok. Vždy jsem měla pocit, že mne posouvá a jsem fakt na kampaň připravená.

Kristýna Vosyková

Mentorka obsahového marketingu, www.vosykova.cz

Do kurzu „Zvyšte svůj prodej diky perfektní prodejní stránce“ jsem šla jako naprostý laik. Prodejku jsem nikdy nedělala, ale věděla jsem, že ji pro svůj první online kurz potřebuji. Ideální klient, marketingová věta, benefity, jaká je systematika prodejní stránky, že není reference jako reference – nejen tato témata Sabina jasně vysvětlila a díky okamžité aplikaci mi prodejka vznikala rovnou pod rukama. Líbila se mi možnost zpětné vazby na jednotlivé části prodejky. Kurz bych doporučila jak začátečníkům, tak i těm, kteří už si prodejku v minulosti vytvořili, ale nepřivádí jim klienty. Jděte do toho, se Sabinou je úspěch zaručen. 

Eliška Sýkorová

Time Management Coach for Female Entrepreneurs, www.linkedin.com/in/eliskasykora

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články