Barbora_Vlasakova_graficka_webarka

Barbora Vlasáková – webařka a grafička

Web, grafika, brand, vizuál, identita, branding, e-shop, značka.

Ukažte se světu. Jako specialistka na vizuální design vám pomohu rozzářit váš byznys (vaše podnikání). Vytvořím vše, co potřebujete k prezentaci. Od vizuální identity (logo a tvorba vaší značky) přes grafické návrhy po webové stránky.

Další informace

Kategorie

grafika, ilustrace, branding, web, aplikace

Lokalita

online, Praha, Středočeský kraj

Barbora Vlasáková – webařka a grafička vytvoří vaši jedinečnou prezentaci.

 

Kladu důraz na identitu svých klientů tak, aby jejich prezentace byla úspěšná a zajímavá, ale přesto čitelná a rozeznatelná od konkurence.

 

A s čím vám mohu pomoci?

Vizuál neboli brand a branding 
Vytvoříme společně značku, která vám sedne od barev po logo. Celým procesem vás provedu. Budete mít jasno v tom, co a proč děláme. Díky tomu vznikne magnetická značka a vaše zářící prezentace přitáhne ty správné srdcové klienty.
Více informací zde.

Webová prezentace na míru
Buďte majákem pro své srdcové klienty. Vytvoříme web, který vám bude vyhovovat ve všech směrech. Pomohu vám nastavit směr i strategii. Ať už se jedná o jednoduchý web nebo kompletní e-shop. Celým procesem vás provedu.
Bližší informace zde.

Konzultace
Potřebujete vylepšit nebo doladit vaši prezentaci? Jsem tu pro vás. Společně najdeme váš správný směr. Dostanete tipy, jak vylepšit vizuál nebo webové stránky. Vše projdeme. Navrhnu případná řešení a vylepšení nebo upozorním na chyby. Pomohu vám ujasnit představu nebo doladit stávající projekt.
Více se dočtete zde.

Rádi byste začali pracovat na své značce, ale nevíte, jak vytvořit brand svých snů?
Stáhněte si interaktivního průvodce, který vás provede základy potřebnými ke vzniku silné značky.
Stahujte zde.

Některé mé projekty můžete shlédnout zde.

Pomohu vám oslovit vaše ideální klienty srozumitelně, přehledně a v co nejkrásnější formě.

Napište mi, o čem sníte a vytvořme společně vizuální podobu vašich snů.

Reference

Děkuji paní Barboře Vlasákové za krásné webové stránky. Její vstřícný, lidský způsob komunikace mi pomohl překonat letitý ostych z tohoto způsobu sebeprezentace. Chápala dobře moje obavy a nejistoty a společně jsme našly formu, která mi úplně vyhovuje. Přeji jí spoustu zajímavých projektů a spokojených klientů.

Hana Čápová

Klinická psycholožka, www.psychologie-capova.cz

Když jsem v roce 2019 hledala firmu, která by mi navrhla a vyrobila novou webovou prezentaci mého květinářství, dala jsem na doporučení a vybrala firmu paní Barbory Vlasákové a udělala jsem dobře. Paní Vlasáková je velice vstřícná a ochotná a přesně vystihla mé představy a potřeby pro prezentaci mojí provozovny. I nadále spolu spolupracujeme a společně vymýšlíme další vylepšení. Podle ohlasů od návštěvníků webu se dílo daří a mně přivádí nové zákazníky.

Romana Tkadlecová

Majitelka Květinářství ACACIA, www.kvetinarstvi-acacia.cz

V oblasti designu, webdesignu a administrace webu využívám služeb BV jako soukromá osoba i pro větší firemní zakázky (muzejní expozice, multimédia, film a video) k naprosté spokojenosti a
po dlouhá léta (více než dvě desetiletí, když ve své pracovně koukám na její plakát k výstavě leteckých fotografií archeologických lokalit v kolínském muzeu z roku 1999). Vždy jsme se shodli na vizuálním stylu, mé představy kreativně obohacuje svými nápady a nabízí vtipná a
dostupná řešení.

Tomáš Petráň

Režisér, učitel a protivný děda, www.uprotivnehodedy.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články