Dana Zajíčková

Ing. Dana Zajíčková – strategie a technická nastavení

Automatizace, weby, reklama, Google Analytics, funnely, podpora, Wordpress, DIVI, Elementor, e-shop, Mailerlite, Smartemailing, Fapi, Simpleshop, Facebook, online kurzy, Reiky, Kvantové opravy, LinkedIn, SEO, Grafika, Mioweb, Youtoube, video, Woocomerce, členské sekce, webová analytika.

Jsem si jistá, že plánování strategie i cesty zákazníka (funnelu) pro své podnikání zvládnete. Obzvlášť, když budete mít k ruce mě. Poradím, pomohu i nastavím vše od webu, přes emailing, reklamu a prodej, až po analytiku nebo přípravu online kurzů.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, marketing, sociální sítě, reklama, web, aplikace

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Jmenuji se Dana a jsem tady pro všechny ženy, které podnikají a přešlapují na místě. Zasekly jste se kvůli technické stránce podnikání, nebo svému nastavení v hlavě? Podnikání je neustálý vývoj, ale nemusíte být na něj samy. Vidím to u svých klientek při správné pomoci jde všechno jednoduše. To co nešlo měsíce, roky … dnes už krásně funguje.

Odblokuji vás i vaše podnikání.

Ukážu vám, že strategie může být zábava a hlavně ulehčení vašeho podnikání. Vysvětlím technická nastavení tak, aby vám z nich nešla hlava kolem a online systémy vám krásně pomáhaly rozvíjet váš byznys.

 

Komplexní strategie pro vaše podnikání

Pomáhám podnikatelkám se strategiemi i jejich zautomatizováním pro pohodlné podnikání. S mou pomocí budete využívat svůj čas efektivně a vydělávat mnohem více peněz. Díky jasné strategii se rychleji a snadněji dostanete ke svým cílům. Budete svou pozornost věnovat pouze tam, kde je potřeba a výsledky se rychle dostaví.

 

Nastavení automatizace i reklam v podnikání

Pomohu vám s online podnikáním od A do Z.

  • stavba webu (Wordpress, e-shop)
  • automatizace podnikání (emailing, fakturace)
  • reklamy (Facebook, PPC)
  • analýza (moje hlava, Google Analytics)

Vím, jak zajistit, aby vás klienti našli, aby jste je zaujaly a rovnou jim padly do noty. Starám se, aby nezůstalo jen u zájmu, ale došlo ke konverzi a také opakovaným nákupům. Každý chce mít spokojené klienty, ale ne každý ví, jak je přilákat.

 

Konzultace a VIP mentoring

Víte, kam se chcete dostat, podnikání vám nějak funguje, ale ještě to není dost dobré? Pak je důležité udělat si odstup, rozebrat vaše podnikání do detailu a zase ho poskládat tak, aby vše skvěle sedělo a hlavně fungovalo. Díky hodnotícím a analytickým přístupům společně přijdeme na to, jaké řešení bude to nejlepší.

Zjistím, proč vám podnikání nefunguje a vdechnu mu nový život.

 

Knihovna pro online podnikatelky

Pokud začínáte podnikat využijte moji knihovnu pro online podnikatelky. Najdete tam vše, co potřebujete na začátku online podnikání. Knihovnu si můžete dopřát již za 490 Kč.

Více se o mých schopnostech i službách dozvíte na mém webu.

 

S Ing. Dana Zajíčková – strategie a technická nastavení, se můžete propojit v její fb skupině Podnikej s radostí.

Reference

V on-line světě podnikám už od roku 2017. Musím říct, že od začátku mého on-line podnikání mi Dana pomáhala. Pomáhala mi ze spoustou technikálií. Nastavováním webu, wordpressu, on-line produktů, automatizace a těchto všech věcí. Jsem naprosto spokojená, protože mi to ušetřilo
spoustu času a peněz. Danu Zajíčkovou doporučuji. Umí udělat vše, tak aby to fungovalo.

Maria Jurková

Vaření bez mléka, lepku a cukru, www.mariajurkova.cz

Dlouho jsem hledala někoho, kdo by mi pomohl s FB reklamou tak, že se mnou bude skutečně komunikovat o tom, jak
můj business funguje a co by pro něj bylo v oblasti FB reklamy nejlepší – a dlouho jsem nenacházela, dokud jsem nedostala doporučení na Danu! Dana nejenže Nejede stylem „co klient, to stejný metr“, ale navíc má ten dar, že mi dokáže vysvětlit všechna ta čísla a grafy, kterým já popravdě ani rozumět nechci – a společně pak hledáme dál, jak oslovit ty správné a ideální klienty, kterým pomůžou naše (nejen) cyklické produkty. Moc mě spolupráce s ní baví, protože mi to všechno konečně začalo dávat smysl.

Dana-Sofie Šlancarová

zakladatelka projektu Cyklická žena® a e-shopu Lifehacking.store, www.cyklickazena.cz

Paní Dana pro nás vytvořila webové stránky, e-shop, ticketing, fb reklamu a další marketingové nástroje a strategie. Její přínos pro nás byl nedocenitelný svým rychlým a profesionálním přístupem. Děkujeme a všem doporučujeme!

Helena Malečková

Resort Český ráj, www.hradistesemin.cz

Danuška je mou záchranou, andělem počítačových sfér. Jenom díky jejím vědomostem, úžasnému vedení a podpoře jsem dokázala obstát ve světě počítačů, a přitom se nezbláznit. Její velkou předností je, že dokáže naprosto každého navést tam, kam potřebuje. Je velmi povzbuzující, motivující a precizní. Díky ní jsem svůj online kurz dotáhla do zdárného a plně funkčního konce. Věřte, že pod jejím vedením na svém PC zvládnete vytvořit všechno, co si jen budete přát.

Eva Bartáková

Terapie šatníku a duše, e-shop s originálním oblečením, www.evabartakova.cz

„Když člověku teče do bot a počítač stávkuje, je potřeba zavolat profíka. A tím rozhodně Dana je. Naviguje a v klidu vysvětluje, něco jako když řídící věž navádí letadlo k bezpečnému přistání. Její klid a víra v to, že vše zvládneme, byla velkou pomocí. Spolupráci mohu jen doporučit.“

Monika Váňová

Terapie EFT, koučink, www.m101.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články