PharmDr. Lucie Dědková – Podnikatelská mentorka

PharmDr. Lucie Dědková – Podnikatelská mentorka

Byznys mentoring, strategie podnikání, digitální produkty, online, poradenství, rozjezd a upgrade podnikání.

K růstu vašeho podnikání využijte mé unikátní nápady, tah na branku, kreativitu, schopnost vidět potenciál i peníze.

Během konzultací vám předám své znalosti i zkušenosti. Navrhneme strategii, vytvoříme online produkt, rozšíříme klientelu, vybudujeme komunitu, vyděláme peníze. Společně vystřelíme vaše podnikání do výšin. Jsem drak a moje dračí síla je vám k dispozici!

Další informace

Kategorie

byznys mentoring

Lokalita

online, Pardubický kraj

PharmDr. Lucie Dědková – Podnikatelská mentorka

Společně pořádně rozjedeme i váš byznys.

 

Nastavíme a upgradujeme vaše podnikání.

 

Podívám se z vnějšku na váš byznys, projekt nebo nápad a ukážu vám jiné úhly pohledu, nová řešení a neprobádané možnosti. Vidím, kde se právě ve vašem podnikání ukrývá pravý poklad a společně ho vyneseme na světlo.

 

Praktickými radami, návrhy, nápady a kroky vaše podnikání vybudujeme na pevných základech. Společně navrhneme strategii, připravíme digiprodukt na míru a najdeme cesty, jak ho prodat těm správným klientům.

 

Mentoring se mnou vám dá inspiraci, sílu, ukáže cestu, otevře oči. Jsem tu pro Vás. Nápady ze mě srší. Mám v sobě dračí krev a pomůžu vám k rozletu!

 

Pochopím váš záměr, dodám energii, znalosti, sílu a společně rozproudíme vaše podnikání. 

 

Jsem přirozený leader, miluju vymýšlení vhodných strategií a prodej.

Můj byznys a výsledky vás inspirují. A nahoru táhnu celou komunitu. Jak rostu já, rostete i vy. I proto jsem založila tento projekt Společně nahoru a facebookovou skupinu Společně nahoru.

 

Moje vize je inspirovat ostatní, že finanční a časová svoboda je díky podnikání možná.

 

A kromě mentoringu mám ještě další dva projekty:

Oba jsou tvořivé a zaměřené na děti.

 

  • Tvořivé a rozvojové aktivity pro děti Pro Evinku.
  • Adventní kalendáře a odpočítávadla bez sladkostí Nesladkář.

 

Inspirujte se v mých článcích na téma: Jak využít Facebook a mailing na maximum a Jak na linkbuilding v roce 2021: Strategie a vytrvalost.

Můj kurz na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Kurz ROZJEĎ SVÉ PODNIKÁNÍ ONLINE

Chcete přijít podnikání na kloub a konečně to rozjet? Právě pro vás je tu nadupaný program na 2,5 měsíce a má 5 částí. Přihlaste se!

Reference

S Lucií jsme měly konzultaci v rámci její nabídky pro „Neviditelné Rebelky“ na rozproudění počínajícího byznysu. 📜 Byla jsem zvědavá, jak to bude probíhat a rozhodně jsem s oslovením Lucie neprohloupila. Ona opravdu srší nápady. Prošly jsme společně všechny moje možnosti a schopnosti, které jsem v rámci virtuální asistence schopná dělat. Lucie mi ukázala, že z činností, které jsem považovala spíše za ty druhořadé, je třeba udělat svoji výjimečnost, protože když dělám něco, co jiní ne, zvyšuji svoji šanci na úspěch. 👑 Lucie měla i několik neodbytný otázek, které mě nakoply konečně sepsat všechny své aktivity do smysluplného textu a nabídnou se světu. Vnesla mi i světlo do některých mých kroků, abych se zbytečně nezasekla, že něco není dle mých představ a prostě šla do světa i s těmito nedokonalostmi. Narovnala mou hodně sesunutou korunku a za to jí patří velký dík. Konzultace přinesla své ovoce v podobě mé první nabídky za zaváděcí cenu tady ve skupině. A s úspěchem! Lucii doporučuji všemi deseti 🙌

Eva Pavlasová

Virtuální asistentka

Kdo ještě váháte, zda využít konzultaci s Lucie Dědková, tak prostě jděte do toho. Lucka dokázala vyčistit cestu, uvidět linku, kterou jsem měla namyšlenou, ale váhala jsem, zda je to ono nebo ne, zda přeci jen nevyužít něco jiného, atp…..měla jsem prostě spoustu nástrojů a nevěděla, který by byl ten ideální.
Lucka to ze své zkušenosti navnímala, doporučila, jak začít, čím začít a hlavně mě nakopla do akce! A to je to jediné, co se počítá. Jinak bych asi váhala ještě dlouho
Běžte do akce i vy!

Marcela Jahodová

Na začátku ledna jsem využila možnost půlročního mentoringu Lucky, ještě před první konzultací jsem měla hlavu plnou nápadů, které nyní uvádím do praxe. Je 10.ledna, mám necelých 150 členů v nové facebook skupině Nastartuj svůj e-shop, kde dávám rady a tipy jak na úspěšný e-shop, mám v plánu navázat spolupráce v odbornějších oblastech (např.účetnictví) a poskytnou e-shopům plnou podporu. Nabízím správu facebook reklam, jednorázové konzultace a vytvořila jsem nově program pro e-shopaře na 10 týdnů, intenzivní individuální e-shop mentoring za 18.000 Kč a už mám dva prodané! Dále mám v plánu během mentoringu s Luckou vytvořit online produkty pro další pasivní příjem! Lucku doporučuji, je moc fajn, vždy si na Vás udělá čas a poradí!

Veronika Tomanová

Marketing

Byla jsem zvědavá na pohled na svou dosavadní činnost z venku a Lucie je fakt obdivuhodná. Co mi nejsilněji utkvělo je to, že má nějaký dar přirozené autority – takže když Lucii něco odkýváte, tak to prostě musíte udělat 😃. Což je pro mne jedna ze zásadních věcí – věci udělat. Jsem na začátku, v mnoha věcech tápu, někdy mi chybí odpovědi na základní otázky a občas se mi chce vzít zpátečku, jenže bez té akce bych se neposunula ani o milimetr. To je první věc. Druhá je to, že Lucie má opravdu nápady. Myslím tím, že jich má hromadu. Návrhy na to, co můžu dělat a kde, jak to udělat co nejjednodušším způsobem. No, a náznak toho, co asi ošidit nemůžu. Byla to jen jedna konzultace, jenže v mojí fázi a s aktuálním prostorem si to budu zpracovávat ještě nějakou chvíli. Ona sama je velká inspirace, dělá několik věcí, ideálně už jí některé jedou samy, pro mámu s malým dítětem vysněný stav. A inspirující. Třetí věc je podpora. Dostala jsem nabídnutý prostor k tomu, abych se posunula, ukázala, ujasnila si věci… a to jsem si napřed myslela, že pro mne taková konzultace asi ještě nebude 🙂. Tak asi tak.

Petra Zmeškalová

Zbystři smysly

Děkuji Lucie Dědková za její nakopávací sílu.
Lucka je tahoun a pokud nejste úplně plechoví (nebo se vám nechce a jen si hrajete, že chce…), tak vás k cíli dovede!
Ovšem bude to vyžadovat vylézt ze sluje a jít s kůži na trh…
A asi mnohem více…
Lucka Vám ty nástroje dá…to cítím jistě.
Momentálně se v té sluji převaluji a Lucka mě tahá za ocas…
Její osobní kouzlo a nadšení mě volá. Pojď se bavit! Pojď do AKCE!
Děkuji té dračici Lucie Dědková

 

Vendula Benešová

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články