Petra Vicková – copywriterka a copy mentorka

Petra Vicková – copywriterka a copy mentorka

Copywriting, psaní prodejních textů, texty pro web, texty do prodejních kampaní, landing page pro magnet, prodejní stránka, recyklace obsahu, copy mentoring, online marketing, copy mentoringové konzultace, branding.

Nauč se jak zaujmout texty, budovat si s publikem dlouhodobý vztah a s jistotou prodávat své služby a produkty. Opakovaně.

Další informace

Kategorie

byznys mentoring, copywriting, SEO, marketing, sociální sítě, reklama

Lokalita

Jihočeský kraj, online

To, co odlišuje úspěšné podnikatelky od těch, kterým se nedaří, je jedna dovednost: Jasně komunikují svou vizi a davy je následují. Pokud myslíš, že se tak narodily, vyvedu tě z omylu. Ovládly umění sebeprezentace. A ty můžeš taky.

 

Naučím tě psát autentické prodejní texty na web, sociální sítě i do prodejních kampaní

 

S mými programy, kurzy a konzultacemi jsem tu pro tebe, když

  • tvoříš svůj první (nebo další) web a nevíš, jak popsat celou svou expertízu,
  • máš hotový magnet a chceš si napsat trefné texty do reklamy a na landing page,
  • potřebuješ vylepšit prodejní stránku, aby ti přiváděla více klientů,
  • chceš psát prvotřídní blog a newslettery, na které se tvoji klienti každý týden těší,
  • chceš zjistit, jak tvořit efektivní příspěvky na sítě a zůstat konzistentní ve své message,
  • tvým cílem je začít obsah recyklovat, ale nevíš kde začít.

 

Ulov si mé zkušenosti a laskavou podporu

 

Copywritingu a marketingu se věnuju 6 let. Za tu dobu jsem provedla úskalími psaní prodejních textů více než 120 klientů a mými tréninky prošlo 2500+ podnikatelek. Jsem také autorkou copy mentoringového programu, kde si s mou podporou napíšeš texty pro úspěšný prodejní web a kampaně, a mastermindového klubu Copy kruh, ve kterém získáš zpětnou vazbu na své texty i prodejní a obsahovou strategii.

Buď hlasem, který stojí za to následovat, díky textům, které stojí za to číst.

 

Začni zdarma

 

Zažij rok s 12 copy masterclass
Zlepši se v copywritingu, zdokonal své prodejní texty a získej jistotu v prodeji. Zdarma pro tvůj byznys.

5 chyb při psaní prodejních textů
Stáhni si bezplatného průvodce a odhal jak psát čtivěji a zaujmout hned v prvních pár řádcích. Principy uplatníš pro web i sítě.

 

Petra Vicková – copywriterka a copy mentorka je také k nalezení na sítích. Připojte se do FB skupiny Texty z nitra | Prodejní copywriting na web & sítě pro online podnikatelky.

 

Nenechte si ujít její článek na téma Struktura, nadpisy a tlačítka: 3 jednoduché tipy, jak udržet čtenáře na webu.

Reference

Naučila jsi mě o textech přemýšlet, dala mi k dispozici správné nástroje a taky kuráž. Moje blogové články „před Péťou Vickovou“ a po se nedají vůbec srovnat. Co do struktury, čtivosti nebo tonality. Před Tebou jsem ani netušila skoro, co tone of voice je. A dnes píšu články a příspěvky, které křičí autenticitou. Pomohla jsi mi i osmělit se a najít svůj hlas. A se svým hlasem vlastně i sebe samu jako podnikatelku. Spustila jsi ve mně procesy, které mě i mindsetově hodně posunuly. Jsem Ti za to velmi vděčná. Díky Tobě píšu opravdu v lehkosti, sebevědomě a ráda.

Lucie Klátilová

Byznys koučink & mentoring, www.hezky-autenticky.cz

Mám mnohem více energie na psaní! Psaní mě neuvěřitelně baví. Díky šablonám z příspěvků vím, co můžu psát a také jak můžu recyklovat jiný příspěvek ze sociálních sítí, co mě baví. Zpětná vazba, kterou jsem během programu dostávala, pro mě byla nejcennější. Celkově se cítím sebevědomá v psaní a vím, že když budu pokračovat, budu se zlepšovat a to i v mé gramatice.

Jana Valter Koukalová

Analytička, mentorka a lektorka matematiky, www.skoukalkou.online

Petra to textový samuraj! Jednou ranou odsekne všechno, co tam nepatří a doplní to obraty, které naprosto změní energii příspěvku. Má neskutečný cit a pochopení pro cílového uživatele. Je to chodící studnice tipů, jak textově zaujmout. Moje prodejka má díky ní teď šťávu a drajv. 

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová

Průvodkyně Osho Zen Tarotem, www.samandra.cz

Petra je skvělá copy mentorka, která svou práci neustále vylepšuje, aby vám mohla servírovat jen takové texty, na kterých si čtenáři nejen pochutnají, ale ještě si jdou pro nášup v podobě nákupu vaší služby nebo produktu. Navíc Petra dokáže svoje know-how srozumitelně předat. Top!

Adéla Sen

Business mentor & Co-Founder LA Schola, www.laschola.online

Potřebovala jsem nastavit fungující malinové sekvence s a pravidelné newslettery k mému online podnikání, které by měly jasnou strukturu a CTA dle aktuálního prodeje. Podařilo se nám to úžasně, mailing měl 4 části, vždy každý týden jsem nahrávala osobní zprávu, kde jsem popisovala novinky pro mé klienty a Petra to úžasně zapracovala do "tématu týdne". Stejně tak i s prodejní sekvencí v kampani, vše bylo precizně a do detailu promyšlené a nastavené bez zbytečného vysvětlování. Sledovanost NL se pak zvedla na 45 % celkově z mé databáze. Děkuji za vše!! Jsi stejně nejlepší 🙂

Aneta Nozarová

Coach / mentor, www.anetanozarova.com

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články