Jana Trávníčková – homeopat, léčitel

Jana Trávníčková – homeopat, léčitel

Homeopatie, homeopatická první pomoc, Shüsslerovi tkáňové soli, tvářová diagnostika, homeopatická léčba, alternativní metody léčení.

Trápí vás něco již delší dobu a nedokážete se s tím vypořádat? Pojďme si spolu popovídat. Ráda Vám skrze sílu homeopatik pomohu nastolit harmonii ve vašem nitru.

Další informace

Kategorie

terapie a alternativní metody, spirituálno, životní styl – zdraví, pohyb, péče o tělo

Lokalita

online, Středočeský kraj

Jana Trávníčková – homeopat, léčitel, je průvodkyně na cestě k vašemu zdraví.

 

Jsem Jana a jsem homeopat. Svoji práci vnímám jako své životní poslání.

Nemoc není jen utrpení, je to cesta do naší duše, motivace k dalšímu seberozvoji. Bude mi ctí být na této cestě vaším průvodcem.

Homeopatie je metoda léčení nemocí způsobem, který propojuje fyzické problémy s psychickými příčinami (bloky) a harmonizuje energetické hladiny v těle. Jedná se o řízené vyvádění nemoci z těla ven. Krom homeopatie nabízím i poradenství a doporučení vhodných Shüsslerových tkáňových solí.

Jsem tu pro Vás.

Reference

Paní Jana je skvělý profesionál. Jsem velmi spokojená ať už s individuální osobní konzultací nebo s pomocí při akutních potížích. Velmi rychlá komunikace a snaha pomoci kdykoliv, aniž by měl člověk pocit, že svými (někdy častými) dotazy obtěžuje. Moc doporučuji každému, kdo hledá vřelý lidský přístup.

Kristýna Formánková

Osobní a milý přístup. Efekt léčby byl brzy znatelný.

Andrea Malcová

Projektant

Vřele doporučuji, využila jsem konzultaci pro sebe a dceru jak homeopatickou, tak na Schüsslerovy soli, oceňuji profesionální a přitom velmi empatický přístup a možnost konzultovat v průběhu léčby. 🙂

Lucie Korbová

Moc děkujeme paní Trávničkové za pomoc ze škaredého nachlazeni, kde krásně pomohly homeopatika, kde nebylo pak zapotřebí žádné chemie.. můžu vřele doporučit, je velice milá a ochotná pomoct k uzdravení. Ještě jednou velké díky.

Petra Kučová

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články