PetraHolubova-MentalniNastaveni-kvantovka

Petra Holubová – Mentální nastavení – kvantovka

Mentální nastavení, money mindset, mentální bloky, omezující přesvědčení, kvantovka, regrese, NLP, neurolingvistické programování, cíl, dosahování cílů, vztahy, odpuštění, strach, vnitřní dítě, terapie, koučink, sebeláska, sebehodnota a sebedůvěra.

Pomáhám změnit nastavení podvědomé mysli tak, aby vás podporovala v tvorbě života podle vašich představ. Pracuji převážně s kvantovkou, kterou podle vašich konkrétních potřeb kombinuji s dalšími technikami (regrese, NLP, práce s vnitřním dítětem aj.).

Další informace

Kategorie

koučování, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online

Petra Holubová – Mentální nastavení – kvantovka vám pomůže změnit nastavení mysli.

 

Mentální nastavení ovlivňuje kolem 95% toho, jak jednáte, co cítíte a jak vnímáte realitu. Proto je dobré podvědomé programy vyladit, aby vám pomáhali tvořit takový život, jaký sami chcete.

 

Jakým oblastem se věnuji?

 

V podnikání

 

vám pomůžu s tématy jako:
- money mindset
- strach být vidět
- strach z úspěchu/ neúspěchu
- strach z chudoby/ bohatství
- nejsem dost dobrá/ dobrý
- zklamu okolí (strach ze selhání)
- dosahování cílů
- a další

 

Mimo podnikání

 

vás provedu tématy jako:
- vztahy (partnerské, s rodiči, dětmi, šéfem, sousedy,...)
- odpuštění
- sebeláska, sebehodnota, sebedůvěra
- rozhodnutí v nějaké oblasti (podnikání/ zaměstnání, pořízení domu/pronájem,...)
- a další

 

S jakými technikami pracuji?

 

Kvantovka (Technika Kvantového Doteku Matrixu)
Regrese
NLP koučink
a další
Reference na mou práci najdete tu.
Případové studie ze sezení (zveřejněno anonymně se svolením) najdete tady.

 

Začtěte se do článků Nejen úsměvem k lepšímu životu, Jak pracovat se svou myslí nebo Proč a jak vnímat sebe a své potřeby, které pro vás Petra Holubová – Mentální nastavení – kvantovka připravila.

Reference

Kvantovka mě překvapila svou přímočarostí, rychlostí a efektivitou. Petra se ptala tak dobře a tak dlouho, až jsme se dostaly k úplnému jádru věcí. Za jedno jediné sezení jsme se zvládly dotknout asi 5 niterných traumat a všechny je do velké míry pročistit. Vnímám velké výsledky v životě – najednou necítím paralýzu u činností, které mě dřív vyčerpávaly. Zvládám mnohem větší kroky mimo komfortní zónu a zůstávám u toho v klidu a pohodě. Skoro jsem se přestala bát „být vidět“. Rozhodně doporučuji každému, kdo chce citlivě a efektivně doporučuji každému, kdo chce citlivě a efektivně pohnout svými zažranými vzorci a přestat se brzdit v rozletu!

Magdalena Krejčí

Ilustrátorka, www.magdalenakrejci.cz

Peťa dělá kvantovku a dělá ji fakt dobře. Vůbec jsem netušila, do čeho jdu, ale odcházela jsem uvolněná, uklidněná, s výrazně menším blokem z prodeje. Bylo obrovsky úlevné zjistit, že si prostě můžu DOVOLIT (ať už to bylo co chtělo). A Petiny otázky mě dostávaly do větších a větších hloubek, že mám ještě teď o čem přemýšlet a čemu se i smát. Vřele doporučuji.

Eva Křivánková

Průvodkyně, koučka, lektorka, www.pramenzivotazeny.cz

Nechat se provést Petrou byl pro mě krásný zážitek. Petra umí vytvořit milé, laskavé, příjemné, důvěryhodné prostředí. Dává dostatek času na zažití. Zajímavé bylo, že jsem zprvu neměla téma, ale to se po pár minutách vynořilo a byl to stav: Nestíhám, který mi sedává na hrudi a svírá mě. Petra mě dovedla ještě do skrytějších míst, která jsem si ani nemyslela, že tam jsou a jsou spojena s mojí matkou. Děkuji za provedení, odkrytí a rozpuštění. Je mi nyní lehčeji a svobodněji.

Jolana Novotná

Pohyboložka, lektorka Školy pánevního dna 3x3, www.jolananovotna.cz

Kvantovou terapii s Petrou mohu jen doporučit. Petra vede terapii velmi jemně a sled jejích otázek vás dostane přesně tam, kam se dostat potřebujete. Objevíte svá temná místa, která se mohou konečně uvolnit. Vyhovovala mi rychlost nebo svěžest, nevím, jak lépe to popsat. Žádné dlouhé přemýšlení, prostě to fičelo. Po terapii se v mém těle rozlilo krásné uvolnění a prožitek svobody.

Elen Šubčíková

Fyzioterapeutka, kraniosakrální terapeutka, www.fyzioterapie-uhersky-brod.cz

Petřina práce se mnou byla: INTENZIVNÍ, PRO MĚ ZCELA BEZPEČNÁ, HLUBOKÁ, ZÁBAVNÁ, a kromě toho dost významně UŽITEČNÁ. Přišla jsem se záměrem zase o kus vyčistit svůj money mindset. Ačkoli je to něco, na čem už pár měsíců intenzivně makám, Petra mě dostala někam, kde jsem ještě nebyla. A teď přijde ta magická část: hned ten den večer mi přišly peníze skrze formulář na mém webu, kde je možno poslat mi peníze jako "podporu mé práce a energie peněz". A víte, co je pecka? Přišla přesně stejná částka, kterou mě stála práce s Petrou. VĚŘÍTE NA NÁHODY? Jsem fakt nadšená, což jen tak z něčí práce nejsem.

Linda Horčičková

Instruktorka a tvůrce seberozvojových zážitkových programů, www.lindahorcickova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články