Kateřina Marková - Tlumočnice vnitřního světa

Kateřina Marková – Tlumočnice vnitřního světa

Záměr, duše, parfém, pohyb, osobní rozvoj, aromaterapie, terapie vůní, výklad karet, energie, tělo, mateřství, děti.

Tlumočím poselství Duše. Záměry, které transformuji do podoby Pohybu nebo Parfému, se skrze vaše tělo zhmotní do reality. Náhled na aktuální situaci; konzultace; podpora podnikatelek a jejich kurzů/mastermind/workshopů; Zrození vědomého mateřství.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, rodina, děti, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online

KATEŘINA MARKOVÁ – tvořím v souladu a harmonii s vaší Duší

 

Pro koho a jak pracuji
Jsem tu pro ty, kteří hledají klíč k situacím na své životní cestě, chtějí žít v souladu se svou Duší a chtějí se spojit se svým nitrem, aby udělali kroky k životní změně směrem k sobě.

Tlumočím informace z vnitřního světa, poselství vaší Duše. Předávám vám je tak, abyste pochopili, proč jste právě v situaci, v které jste, abyste porozuměli, co se vám vaše vnitřní Já snaží říct, abyste si uvědomili souvislosti různých životních situací. Vždy se dozvíme to, co je právě teď potřeba na vaší životní cestě.

Spolu zjistíme, kam vás vaše Duše vede, kam byste měli směřovat. Zjistíme, jaký nejmenší krůček můžete udělat, abyste nastartovali proces změny a aby se výsledky naší spolupráce promítly do vaší fyzické reality.

Důležité je, aby vše probíhalo v souladu a harmonii "velké trojky" – Tělo&Mysl&Duše.

 

♥ MÉ ZÁKLADNÍ SLUŽBY ♥

♥ PARFÉM ZÁMĚRU – Parfém pro Duši
Pro podporu změny využívám kouzlo aromaterapeutických kompozicí. Sluncem nabitá síla éterických olejů umožní, aby se vám váš cíl vysloveně vpil do kůže a skrze dech naplnil vaše tělo.

Po společné konzultaci se spojím s vaší Duší a nechám záměr, aby se transformoval do Parfém. Pracuji plně intuitivně, nechávám pracovat energii Vaší Duše skrze mé tělo.

Více informací na mé FB stránce.

 

♥ POHYB ZÁMĚRU – Tanec pro Duši
Vnímáte hodně skrze své tělo? Máte rádi pohyb, tanec, tai cchi, meditace, cvičení...?

Pak je Pohyb záměru přesně pro vás.

Po společné konzultaci se spojím s vaší Duší a nechám záměr, aby se transformoval do Pohybu. Pracuji plně intuitivně, nechávám pracovat energii Vaší Duše skrze mé tělo.

Jak může takový pohyb vypadat? Podívejte se na mé FB stránky a ukázkový Pohyb, který mi přišel skrze zakázku mé kamarádky jako „kolektivní Pohyb“ pro všechny.

 

♥ NÁHLED NA AKTUÁLNÍ SITUACI v napojení na energii vykládacích karet
Ráda se skrze napojení na energii vykládacích karet (volím dle intuice – tarot, andělské karty apod.) nacítím na Vaši aktuáln situaci.

Díky výkladu můžeme odhalit, co sami někdy nevidíme. Získáte nový náhled na situaci nebo se potvrdí vaše dosavadní pocity a myšlenky.

Energie jednotlivých karet nás vždy nasměruje přesně tam, kam je potřeba.

 

♥ VEDETE KURZY PRO ŽENY? Skvělé! Podpořím záměr Vaší práce a záměr každé účastnice Vašeho kurzu!
Určitě je důležité, abychom si zavolaly a probraly vše osobně.

Řeknete mi, o čem je Váš kurz a co má přinést účastnicím. Najdeme společně „to ono“, co si mají účastnice určitě odnést. Se svolením žen začnu tvořit parfémy, v kterých je obsažen záměr Vašeho kurzu + záměr Duše právě té každé ženy. Proč se přihlásila, pro co si vlastně přišla? Každá žena tedy dostane osobní individální parfém v souladu s její bytostí. Pro každou ženu tvořím zvlášť.

Můžete mít kurz zaměřený na šití kabelek, ale ta žena si k Vám přišla pro něco víc. Třeba pro znovuobjevení svého sebevědomí, pro sebelásku proudící skrze tvorbu, pro pocit sounáležitosti atd. Pro co přesně si přišla, zjistím skrze energetickou práci a proces tvorby Parfému.

Je jedno jaký kurz vedete – zda praktický, jazykový, seberozvojový.

Hýčkat své klientky můžete při jakékoliv společné práci!

 

♥ ZROZENÍ VĚDOMÉHO MATEŘSTVÍ
Jsem součástí nádherného projektu pro vědomé maminky/rodiče, který jsme vytvořily společně s dalšími 2 ženami. Jsme tedy dohromady tři ženy, maminky, podnikatelky.

Vytváříme prostor pro souladnou komunikaci rodičů a přicházejících dětí. Co vám dítko přináší a co by rádo dostalo od vás? Proč si vybralo právě vás? Je vaše těhotenství náročné a vy nevíte proč? Neumíte se propojit s miminkem a soudíte se za to? Chcete se sladit s miminkem a mít i po porodu nástroje, které vám i miminku navodí klid a příjemné pocity?

Všechny naše služby jsou individuální a tvořeny pro potřeby vaše a vašeho miminka!

Nabízíme balíčky služeb, kde propojujeme naši společnou práci.

FB stránka Zrození vědomého mateřství.

Reference

Káťa je úžasná žena, se kterou jsem prožila hodinový rozhovor, který byl velmi příjemný, nenásilný, obohacující. Káťa mi zavolala, chvilku jsme mluvily a záměr byl najednou na světě, ani jsem nevěděla jak. Vyplynul i energetický úkol, abych vše podpořila. Po týdnu jsem dostala zatančený a zazpívaný pohyb pro moji duši. Musím říci, že je to opravdová nádhera. Nejdřív obrovské slzy dojetí, nádherný pocit, že mám svůj vlastní tanec. Teď už z vesela tančím a cítím se u toho naprosto úžasně, volně, vesele, láskyplně, tanec mi předává obrovskou radost a cítím při něm přesně to, co jsem potřebovala.

Vendula Zavadilová

Průvodkyně, léčitelka reiki, www.lecenireiki.cz

Velmi doporučuji spolupráci s Kateřinou Markovou.Pro svůj anglický workshop jsem hledala vhodnou spolupráci pro tvorbu osobních výukových vůní/parfémů se záměrem. Katka mě oslovila, byla aktivní a naprosto předčila má očekávání. V rámci naší spolupráce byla spolehlivá, vše dodala v termínu a podle dohody. Každý parfémek namíchala individuálně, s jasným záměrem pro každého konkrétního účastníka workshopu. A tomu také odpovídaly i ohlasy a zpětná vazba. Odvedla skvělou, profesionální práci. Velmi dobře se mi s ní komunikovalo a pracovalo. Už se společně chystáme na další anglický workshop.

Denisa Dvořáčková

Jazyková koučka angličtiny, www.denisad.com

Katka Marková mi načetla Pohyb pro Duši na měsíc duben a květen. Ze začátku to vypadalo zvláštně, téměř legračně (tedy já jsem vypadala legračně, Káťa při tomto tanci vypadala krásně a vzešeně). K pohybu mi dala dokonalý popis a vysvětlení toho, co pohyb znamená a s čím mi může pomoci. Dávalo to obrovský smysl a opravdu mi pomohl uskutečnit to, o co jsem se snažila. Při druhém pohybu se mi dokonce otevřel vhled do některých z minulých životů, kdy jsem dokonce tyto pohyby používala jako šaman… je to úžasný nástroj pro otevření toho, po čem toužíte a zpřístupnění toho do vašeho života.

Pavla Gondeková

Léčitelka, www.pavlacristal.cz

Katčin výklad karet je skvělou navigací a zrcadlem, do kterého je radost se podívat. Řekne vám jasně a mile to, co potřebujete slyšet, třeba že jedete zrovna špatným vozem a je třeba přestoupit, využít vlastních sil. Navíc vás navede, jak se k tomu všemu postavit čelem a zároveň velmi lehce. Má na to přesně kalibrovanou váhu, na které vyvažuje svou intuici a vaše dosavadní schopnosti. Přesně tak pro vás vyladí parfém nebo pohyb. Společně s Katkou tvoříme balíčky, které pomáhají nastávajícím maminkám i jejich miminkům, aby nový život přicházel na svět vědomě, s pochopením a v laskavém objetí.

Zuzana Jurečková

Výtvarnice, spisovatelka, průvodkyně dětských duší, www.zuzanajureckova.cz

Kateřina Marková je jedno-duše úžasná. Jsem vděčná, že jsem se díky jejímu Parfému a Pohybu pro Duši posunula tam, kam bych to ani nečekala, ale jen si přála. Mým záměrem bylo doladění a dočištění vztahu s bývalým mužem. Aniž bych o to usilovala, tak se mi podařilo otevřít téma společného rozchodového rituálu. Ten opravdu důstojně proběhl a já si uvědomila, že to bylo přesně v den, kdy jsem olej dovyužila. Katka má velmi příjemný hlas, který Vás provede a vysvětlí. Vzhledem, že se její dary neustále prohlubují, se těším na další spolupráci a překvapení, jakou nádhernou vůni mi opět namíchá.

Helena Palásková

Terapeutka Psych-K, manažerka Greenways

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články