Zuzana-Snajdrova-sperky-tarot-astrologie-krystaly

Zuzana Šnajdrová – šperky, tarot, astrologie, krystaly

Šperky, krystaly, astrologie, tarot.

Linie života v tarotu a astrologické schéma jsou mapou do naší duše. Jasně ukazují, s čím jsme se narodili, co nám bylo dáno do vínku a na co si naopak dávat pozor. Správně použité a naprogramované krystaly zase dokážou bloky rozpouštět a zvědomnit nevědomé programy a vzorce, uzdravují i na fyzické úrovni. Šperk s kamenem vás pak maximálně podpoří v plnění vašich snů.

Další informace

Kategorie

krása ženy – móda, šperky, vizáž, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

Liberecký kraj, online

Zuzana Šnajdrová – šperky, tarot, astrologie, krystaly, vám pomůže najít vaši cestu ke štěstí

 

Skrze tarotovou nebo astrologickou konzultaci se podíváme na vaše dary, tendence, temperament, bloky a mnohé další. Pomocí krystalů a energetické lázně s krystaly budeme bloky rozpouštět a posilovat vaše talenty.

 

Nabízím i překrásné stříbrné šperky z Peru. Jsou ručně vyráběné v malých dílnách a vykládané polodrahokamy. Nabízím i možnost výroby podporujícího osobního nebo brandového šperku na míru.

Reference

Ještě teď se chvěju. Díváte se na karty, Susana se pustí do výkladu, který vám vše odkryje. S lehkostí a přehledem se dostane až do morku kostí. A to doslovně, chvílemi to vypadalo, že se důvěrně známe. Vřele doporučuji, skvěle vystižená paralela života a vysvětlení souvislostí. Zároveň rady do budoucna, co podpořit a čemu se vyhnout. Příjemná komunikace, prostě wowww, jízda na horské dráze. Děkuji za setkání.

Šárka Hošková

Průvodce životem (nejen) v USA a k větší lehkosti a rovnováze, www.sarkahoskova.cz

Se Susanou jsem měla v posledních týdnech hned 2 online setkání a obě předčila má očekávání! Susana vždy byla výborně připravená a příjemně naladěná, takže i u těžších témat jsme se mohly společně zasmát a celou atmosféru trochu odlehčit. Při výkladu mé linie života jsem byla fascinovaná detaily, které v tarotu objevila a které korespondovaly jak s mou minulostí, tak s vnímáním mé současné situace. A dodala i odvahu se s důvěrou otevřít budoucnosti, protože už teď mám kompetence v ní obstát. Jako bonus mi vyložila i karty na jednu z mých nejpalčivějších otázek a mám pocit, že i díky tomuto výkladu jsem daleko lépe pochopila svou roli v životě a je pro mě zase o něco jednodušší ji naplňovat. Při astrologickém porovnání partnerských synastrií (porovnání dvou natálních karet partnerů) jsem žasla snad ještě více – Susana mi rozkryla a pojmenovala nejen další cenné informace o mém životě (takové ty věci, které člověku přijdou tak samozřejmé, že ho ani nenapadne se jim vědomě věnovat, ale když je někdo zvnějšku pojmenuje, jen mu spadne čelist), ale hlavně jsem pochopila dynamiku
vztahu s mým partnerem a jeho přirozené naladění. Dokázala také rozkrýt oblasti, kde se navzájem doplňujeme a pomáháme si, i ty, kde to mezi námi může skřípat (a doporučila možné řešení). Pokud máte chuť nechat karty a hvězdy chvilku pracovat za Vás a prostřednictvím Susany
se dostat k cenným informacím, rozhodně obě její služby doporučuji. A upřímně jsem ráda, že jsem oboje zvládla ještě v tomto roce, protože mám takové tušení, že po její
službách bude obrovská poptávka.

Tereza Tučková

Markeťačka a copywriterka, průvodkyně pro autentický business, www.tetuma.cz

Ráda bych zde sdílela své prožitky z terapie s krystaly, kterou mi zprostředkovala Susana Snajdrova. Během terapie jsem cítila krásné vlny energie a celkově uvolnění, které jsem si nedopřála už hodně dlouho. Se Susan jsme mluvily před samotnou terapií i po. Nezmiňovala jsem žádné fyzické obtíže a i přesto mi následně sdělila, že jsem měla problém v bederní oblasti (mimo jiné). Ta bedra zmiňuji ale hlavně proto, že o nich vím a opravdu jsem tuto bolest poslední měsíce pociťovala. Po terapii jsem se cítila tak, že bych mohla být hadí žena. Nepřeháním, takhle uvolněná záda jsem si už ani nedovedla představit. A co je parádní je to, že od našeho sezení uběhlo již několik dní a tento stav stále trvá Za sebe mohu sezení s krystaly určitě doporučit.

Šárka Němcová

Průvodkyně transformačním léčením, www.sarkanemcova.cz

Susanin výklad linie života byl pro mě fascinující. Už se dost dlouhou dobu sama zabývám osobním rozvojem a sebepoznáním. Prošla jsem v minulých letech mnoho různých metod, technik, testů, terapií, konstelací, čtení atd. od různých mentorů a průvodců. Navíc je mi čerstvě 50 let – a tak mám i už dost vlastního prožito. Výklad Susany byl naprosto dechberoucí a velmi jasně zapadal do mých dosavadních poznatků a vlastních životních zkušeností. Susana mi přesně sdělila, které životní období bylo v mém životě nejnáročnější. Vysvětlila srozumitelně a konkrétně archetypální souvislosti. Popsala moje směřování, vlastnosti, schopnosti… Pokud chcete porozumět vašemu životnímu směřování a možnostem, velmi vám její čtení doporučuji!

Šárka Knapová

Kraniosakrální terapie, www.berkana1.webnode.cz

U Zuzky jsem absolvovala 3x sezení s působení krystaly. Na každé jednotlivé sezení jsem se velmi těšila. Tato energetická působení mám velice ráda. Jsou jemná, ale přitom účinná.  Cítila jsem příjemnou vnitřní masáž od hlavy až po malíček u nohou i s liftingem obličeje současně.  Jsem hodně akční a hodně dávám ze sebe ven. V tomto případě jsem uvítala, že jsem mohla pouze ležet a přijímat laskavé a velmi příjemné eneregetické působení.  Zuzku jsem oslovila, protože jsem chtěla řešit své nastavení pro podnikání. V tomto směru jsem se velmi posunula a současně se mi vyřešil i zdravotní problém. Dostala jsem také skvělé typy jak ke svému celkovému nastavení v životě přistupovat v praxi. Kdo se chcete nechat opečovat nádhernou energií krystalů a přitom vyřešit své zdraví i psyché, vřele doporučuji .

Ludmila Dufková

Koučka stylu, www.kouckastylu.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články