Samandra-Cernova-Pruvodkyne-Osho-Zen-Tarotem

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová – Průvodkyně Osho Zen Tarotem

Osho Zen Tarot, Esence volně žijících zvířat, Karetní terapie, Osobní transformace, Léčení vnitřního dítěte, Karetní výklad, Kurzy Osho Zen Tarotu, Karetní mentoring.

Jsem znalkyně a vášnivá propagátorka Osho Zen Tarotu a průvodkyně na cestě osobní transformace. Odhaluji zasuté příčiny emočních bloků a bolestí, strachu a nepohodlí v každodenních situacích a nabízím postupy, jak se cítit v životě svobodněji, plněji a radostněji.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

online, Zlínský kraj

PhDr. Dagmar Samandra Čerňová – Průvodkyně Osho Zen Tarotem vás provede osobní transformací.

 

Osho Zen Tarot je jedinečný tarotový systém, jehož primárním smyslem není předpovídat budoucnost, ale nahlédnout na aktuální osobní nastavení, která brzdí prožívání hojnosti, radosti a svobody v životě.

V karetních terapiích se zabývám vztahovými tématy, odhaluji příčiny různých forem a podob strachů, vnitřních sabotérů a emocionálních bloků a zranění. Ukážu vám, jak s nimi laskavě a smysluplně zacházet a proměnit je v kvality, o které se budete moci v životě opřít.

Moje pojetí Osho Zen Tarotu je hluboce terapeutické, inspirativní a v každém ohledu osvobozující.

Jako doplněk k terapiím používám Esence volně žijících zvířat, které jsou významnou podporou při procesu integrace a transformace probíraných témat. Vrátí vás zpátky k sobě, na vaši původní cestu a k vlastním zdrojům. Esence jsou určeny k vnitřnímu užívání.

Kromě individuálních terapií je mou vášní propagovat Osho Zen Tarot jako jednoduchý nástroj pro osobní sebereflexi a orientaci v životě. Vedu online i offline kurzy práce s Osho Zen Tarotem pro začátečníky i pokročilé. Zdarma nabízím online kurz Osho Zen Tarotu nazvaný Manuál pro život (www.manualprozivot.cz).

Mým posláním je ukazovat lidem, jak jednoduché je osvobodit se od strachu a probouzet v nich chuť a zájem hlouběji poznat sebe i Osho Zen Tarot.

 

Inspirujte se v mých článcích na téma: Kouzlo Osho Zen Tarotu,

Vědomá práce s vlastními zdroji nebo Osho Zen Tarot jako váš věrný průvodce.

Reference

LÉČENÍ A PÉČE O VNITŘNÍ DÍTĚ
Hned od počátku našeho sezení Samandra navodila příjemnou atmosféru plnou pochopení a přijetí. Provedla mne vizualizací, kde jsem se setkala se svou mladší podobou a připomněla si některé velmi těžké a bolestné momenty. Pod jejím vedením jsem ale zvládla svou vnitřní holčičku s laskavostí opečovat a dodat jí, co bylo potřeba – a došlo k velkému uvolnění vnitřního napětí, o němž jsem ani netušila, že ve mně dřímá. Prodýchávaly se emoce, tekly slzy smutku, úlevy a radosti. Už vím, jak s mou malou holčičkou pracovat tak, abych se cítila v bezpečí a abych mohla v běžném životě naplno fungovat ve své síle dospělé ženy. Začala jsem to praktikovat v běžném životě – a sleduju situace a mé reakce na ně zcela jinou optikou. Reaguju jinak, rozvážněji, s větším pochopením. Součástí balíčku také byl mix tří zvířecích esencí na míru. Musela jsem se smát, když mi došlo, že mi daná témata, jež zvířata reprezentovala, sedla jako zadek na nočník. Od sezení se Samandrou si připadám klidnější, uvolněnější, vyrovnanější, rozvážnější a odvážnější, dospělejší – a jaksi moudřejší.
A to prostě chcete. STOJÍ TO ZA TO!

Žaneta Spencer

Koučka, byznys brainstormerka, www.zanetaspencer.cz

LÉČENÍ A PÉČE O VNITŘNÍ DÍTĚ
Práci s vnitřním dítětem znám, prošla jsem na toto téma kurzem, mám meditaci atd. Když mě ale poslední dny sejmulo jedno téma, byla jsem v něm ponořená až po uši a měla problém se z něho vyhrabat. Ještě než jsme pořádně začaly, sejmula ze mě tíhu pocitu, že je něco špatně, jestliže na tomto tématu opakovaně pracuji a pořád to není dobré. Vyvolávalo to ve mně pocit selhání. Byla jsem ujištěna, že některé věci prostě „nikdy úplně dobré“ být nemusejí. Už kdyby sezení skončilo v tu chvíli, tak to stálo za to. Ale ochudila bych se tím o další úžasné věci! Při ladění se na sebe-velkou (dospělou) jsem se „napíchla“ na sebe – OPRAVDU VELKOU a nečekaně se setkala s esencí své duše. Dostala jsem se tak do stavu, ve kterém žádná dualita neexistuje. Byla to jízda, děkuji.

Petra Holubová

Průvodkyně na cestě k lepšímu životu, www.pruvodkynenaceste.cz

KARETNÍ TERAPIE
Na začátku online sezení jsme se obě naladily na stejnou vlnu a já jí naprosto otevřeně začala vyprávět o tématu, které mě dlouhodobě trápí. Poté jsem se setkala se svou malou Andrejkou, objala ji a ujistila, že už ji nikdy neopustím a budu ji chránit ať se děje co se děje. Cítila jsem okamžitě tu obrovskou úlevu a pocit bezpečí. Pak mi Samandra vyložila karty na celou situaci. Mířily přesně tam, kde to nejvíc bolí, ale zároveň tam, kde to nejvíc potřebuji. Všechno naprosto jasné, srozumitelné a
trefné. A tak neuvěřitelně motivující! Konečně vím, jak se pohnout z místa a kterým směrem se vydat. Na závěr mi Samandra vytáhla karty volně žijících zvířat. Ani jsem netušila, jakou mají sílu.
Naprosto dokonalý je její přístup k výkladu. Chápe vše tak lidsky, nepoučuje, nehodnotí, jen vnímá a chápe. Výklad a setkání se Samandrou doporučuji z celého srdce naprosto všem! ❤️ Samandra Vám svým svérázným a originálním přístupem pomůže odhodlat se k prozkoumání svých nejniternějších hlubin. Úžasný je i její korespondenční online kurz. Sam, moc děkuji za vše a těším se na naše další shledání!

Andrea Bajnarová

,

KARETNÍ TERAPIE
K Samandře jsem se objednala v akutní krizové emoční situaci, když můj obvyklý terapeut nebyl k dispozici. Ačkoliv jsem v této oblasti rozhodně nebyla žádným nováčkem, a teoreticky jsem se vlastně nedozvěděla „nic nového“, Samandřina přítomnost a způsob práce mi velmi ulevily.
Objednaná esence přišla přesně v pravý okamžik, v den, kdy jsem ji nejvíc potřebovala a chvílemi jsem si s nimi přišla jak feťák, co se těší, až si šlehne svou dávku. Ale zafungovala skvěle, a když jsem ji dobrala, bylo to tak akorát. Samandra je že všech žen, co znám, ta nejnapojenější na synchronicitu vesmíru – už jen z jejích každodenních výkladů mám pocit, že magickým kukátkem sleduje, co se kde děje. Takže – jděte do toho! Fakt to víc než stojí za to!

Kateřina Vašáková

,

HARMONIZAČNÍ BALÍČEK S ESENCÍ VOLNĚ ŽIJÍCÍCH ZVÍŘAT
Esence volně žijících zvířat mě zavolaly v období, kdy jsem cítila velkou rozechvělost, cítila se nejistě a byla jsem hodně v hlavě. Potřebovala jsem dodat odvahu, sílu a taky klid. Už samotný výklad zvířecích karet Samandrou byl plný podpory. Samandra má moudrý a zároveň lidský a srdečný dar slova. Užívala jsem esence tří velmi mocných zvířat a spojovala se s jejich kvalitami. Těšila jsem se na každé „nakapání“. Po dvou týdnech jsem cítila hodně silné uzemnění a silnou energii v nohách, aniž bych na tom vědomě pracovala, což mě příjemně překvapilo. Postupně ke mně přicházela témata strachu, síly i uvolnění a zároveň ke mně přicházelo i vedení, jak s tím vším pracovat.
Byla to fascinující cesta. S velkou úctou esencím děkuji a doporučuji jejich podporu každému, kdo potřebuje vnější podporu v různých osobních i pracovních tématech.

Petra Kratochvílová

Holistická léčba kožních nemocí, www.uzdravsvouplet.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články