Lucie-Machutova-vyhledavac-spolecne-nahoru

Lucie Machutová – Zažraná máma

Mateřství, rodičovství, děti, výchova, prvorodičky.

Jsem Zažraná máma tří dětí, pomáhám moderním mámám si mateřství užívat, a to díky kontaktnímu rodičovství a respektující výchově. S mou podporou se vám uleví a najdete ve své rodině rovnováhu. Stay cool, act warmly!

Další informace

Kategorie

rodina, děti

Lokalita

online

Podporuji moderní budoucí i zkušené mámy v nalezení mateřského instinktu a sebejistoty.

Pomáhám rodičům otevřít svým dětem hřejivou náruč kontaktního rodičovství a zároveň se z toho nezvencnout.

Díky mé (individuální i skupinové) podpoře, informacím a inspiraci se mé klientky stávají klidnějšími, sebevědomějšími a spokojenějšími mámami.

Speciálně pro těhotné a čerstvé prvomámy jsem vytvořila Manuál prvorodičky.

 

Lucie Machutová – Zažraná máma poskytuje také konzultace pro rodiče. Spojit se s ní můžete na Facebooku ve skupině Těhotenství prvorodičky nebo STAY COOL, ACT WARMLY (Kontaktní rodičovství).

 

Nenechte si ujít její článek na téma Zažraná máma: Respektující výchova změní svět!

Moje kurzy na DIGIPORTÁLU Společně nahoru

Minikurz Komfortu při odstavování a kojení

Minikurz, který tě připraví na odstavování batolete. Pomůže ti s omezením kojení tak, aby vám vyhovovalo oběma a těšilo tě. S respektem k dítěti i k tobě! Kojení nemá být utrpení – pojď ho změnit tak, abys na něj v budoucnu vzpomínala s láskou.

Inspirační dny pro zdravé hranice ve výchově

Bez hranic to ve výchově nejde. Ale jak je nastavit s respektem k potřebám dítěte? Jak být respektujícím rodičem a nenechat si skákat po hlavě? Udělej si v hranicích jasno a objev důležité předpoklady pro jejich udržení!

Reference

Na Lucku jsem se obrátila v dost zoufalé situaci ohledně nočního kojení mého syna. Ačkoliv mám již druhé mimčo, tak jsem se na konzultaci dozvěděla plno nových a zajímavých informací, a hlavně praktických tipů, které jsem dříve neznala. Dostala jsem doslova akční plán toho, co mohu v našem případě vyzkoušet a některé tipy mi pomohly k lepšímu spánku. Díky moc za ně! Konzultaci doporučuji v jakékoliv náročné situaci. Nezůstávejte v tom sami, vždy je cesta 🙂

Petra Hlavatá

Lektorka jógy, maminka dvou dětí, www.skoliyoga.cz

Lucie na mne udělala na konzultaci velmi profesionální, ale přitom lidský dojem. Dokáže se velmi dobře napojit na pocity druhého, nesoudí a naslouchá. Na konzultaci si připravila mnoho materiálů, které souvisely s mými tématy, po ní mi ještě další přínosné informace naposílala. Konzultace byla strukturovaná a po jejím skončení jsem dostala shrnutí nejdůležitějších doporučení a tipů, které mi Lucie ušila na míru. Vřele konzultaci s ní doporučuji těm, kteří chtějí pro své dítě to nejlepší, ale občas si nejsou jisti, co to je.

Michala Škrábová

Interkulturní psycholog, maminka dvou dětí, www.ipphezkycesky.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články