Mgr. Klára Domlátilová – průvodkyně na cestě k dítěti

Mgr. Klára Domlátilová – průvodkyně na cestě k dítěti

Cesta k dítěti, neplodnost, otěhotnění, arteterapie, celostní konzultace.

Jsem arteterapeutka, průvodkyně na cestě k dítěti a autorka podcastu
O těhotnění. Pomáhám ženám při průchodu neplodností vnitřně vyrůst, osvobodit se od starých vzorců chování, uzdravit své tělo i mysl. Na konzultacích vám ukážu, jak načerpat klid a sílu do další cesty za miminkem. Společně vytáhneme z vašeho příběhu podstatu, pojmenujeme bloky, které mohou v početí bránit, a postupně je rozpustíme. Dovolte si na životní krizi vyrůst.

Další informace

Kategorie

rodina, děti, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

celá ČR, online, Slovensko

Mgr. Klára Domlátilová – průvodkyně na cestě k dítěti obnoví vaši důvěru v sebe samu

 

Co vám spolupráce se mnou přinese
Ukážu vám, jak najít vnitřní klid i v náročné životní situaci, jakou dlouhá cesta za miminkem rozhodně je. Znám to ze své zkušenosti, na
dítě jsme s mým mužem čekali 10 let.

Hluboce vám naslouchám a přesně vnímám, kde je zakopaný pes.

V prvním kroku vám pomohu se zorientovat ve vaší situaci. Posvítíme si také na vaše zdroje, ze kterých můžete čerpat. Silné vnitřní zdroje považuji za úplný základ na cestě k dítěti. Někdy je dokonce hlavním klíčem k odemknutí plodnosti.

Pokud se dohodneme na spolupráci, pustíme se do hledání příčin vašich potíží s otěhotněním. Rozklíčujeme s čím vším mohou souviset a jednu po druhé rozpustíme. Z této vnitřní harmonie budete schopna skutečně tvořit svůj život a pomoci na svět i životu novému.

Domluvte si první půlhodinku zdarma.

Reference

Děkuju Klárko, mně je tak krásně. Mé tělo je v ráji a já s ním. Kila ze mně spadla a to jsem myslela, že je mi dobře. Děkuji. Opravdu jsi mne navedla, že vlastně není nic moc potřeba než ukotvit se v těle, přijmout pocity, dovolit si uvolnit se a podpořit sama sebe. Vše ostatní přichází samo.

Marika Kyselová

Access consciousness terapeutka, www.marikakyselova.cz

Milá Kláro, chtěla bych Ti poděkovat za Tvou úžasnou práci a způsob, jakým jsi nám zprostředkovala malá ale hluboká zastavení se sama se sebou. Děkuji za Tvou zpětnou vazbu a schopnost rozpoznat spojitosti, i když nás osobně neznáš. Líbila se mi šíře a rozdílnost jednotlivých technik a také jejich zařazení s tématy, které se krásně doplňovalo. Byl to pro mě velice důležitý měsíc, kdy jsme si skrze procesy kurzu našla důležitý čas na to se zastavit a napojit se sama na sebe. Udělala jsem důležitá rozhodnutí ohledně návratu domů do ČR. Znamená to pro mě veliký posun a krok, který jsem potřebovala udělat a nebyla si stále jistá.

Karolína Šrámková

Výtvarnice a pedagožka, www.karolinasramkova.com

Klářin Arte book je skvělým pomocníkem na cestě všedními dny. Její příběh a snadno pochopitelná teorie vás uvede do tajů arteterapie a artefiletiky, a následující hravé aktivity pomohou poodhrnout záclonku přes kterou často nevidíme do hloubky našeho vlastního prožívání života. Pomocí obrázků si lze uvědomit hodně věcí, které vás mohou posunout ke své vnitřní síle. Arte book spojený s nahrávkami imaginací považuji za důvěrného průvodce a přítele nejen v životních nesnázích. Přeji hodně spokojených čtenářů a tvůrců.

Radka Rybínová

Arteterapeutka, www.radkarybinova.cz

Nevedela som čo čakať, ale bola som zvedavá ako taká terapia môže cez Skype fungovať. Cítila som sa však bezpečne, pokojne a veľmi príjemne. Ako keby bola Klára na káve u mňa doma. Ocenila som, že som mala na výber z viacerých nástrojov ako budeme s mojou témou pracovať. Chodili mi trefné asociácie a vďaka Kláre som sa vo svojej aktuálnej otázke pohla dopredu. Čaká ma ešte kopec práce, ale získala som potrebný odstup a zrkadlo. Tento typ online konzultácie určite odporúčam, pretože Klára je vynikajúca sprievodkyňa do tajov našich duší.

Mirka Seňková

Průvodkyně na cestě k dítěti, www.mirkasenkova.cz

Velmi děkuji za možnost účastnit se kurzu Otevřená životu. Pomohl mi zastavit se a uvědomit si, že čas věnovaný pouze sama sobě, je pro mě velmi důležitý a léčivý. Díky meditacím jsem se dostala mnohem hlouběji, než kdy bych byla schopna zajít. Objasnily mi mnoho příčin mého chování a pomohly mi podívat se na danou situaci s nadhledem. Uvědomila jsem si, že já sama znám odpovědi na všechny své otázky. Pokud se zaměřím do svého nitra a budu naslouchat sama sobě, budu vědět, co je pro mě správné a pravdivé. Prozření, které mě během cesty kurzem potkalo, považuji za velmi cenné. Mnohokrát Kláře děkuji za její práci, která má velký smysl. Děkuji, že sdílí své vlastní zkušenosti, svůj příběh, který může být pro mnoho žen velkou inspirací. Jsem si jistá, že mnoha ženám může pomoci nalézt zpět svou ztracenou sílu.

Hana Přikrylova

Průvodkyně na cestě k dítěti, www.ditevitano.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články