Jolana Kubieńová – psycholožka, terapeutka, maminka podporující maminky

Jolana Kubieńová – psycholožka, terapeutka, maminka podporující maminky

Terapie, konzultace, poradenství, osobní rozvoj, sebepřijetí, sebevědomí, stres, duševní potíže, těhotenství, početí, prvorodička, šestinedělí, děti, mateřství, rodičovství, rodina, výchova.

Podpořím vás v přípravě na první týdny s miminkem, abyste si mateřství užívala. Spolu zvládneme i větší krize, které někdy po porodu přijdou.

Další informace

Kategorie

osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, rodina, děti, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

online

Jolana Kubieńová – psycholožka, terapeutka, maminka. Pomohu vám připravit se na příchod miminka dopředu a zvládnout s úsměvem případné krize po jeho narození.

 

Jak vám mohu pomoci?

Psychoterapie
Není vám psychicky dobře?
Máte pocit, že v životě nemáte o co se opřít a že se každou chvíli sesypete?
Jste unavená, přetažená a už není kde tu energii brát?
Máte podezření na psychické potíže, či už diagnostikovanou nemoc?
Pak na nic nečekejte a objednejte se na terapii. Spolu rozmotáme klubko aktuálních potíží a najdeme cestu za spokojenějším životem.

Buďte “Sebe-vědomá v mateřství”
Pomohu vám být si vědomá sebe, svých možností, silných a slabších stránek, schopností, potřeb, hranic a mít samu sebe na prvním místě. Díky tomu se stanete báječnou maminkou právě pro své jedinečné dítě. Ne perfektní, to není zdravé, ale sebe-vědomou.
Ve videích se dozvíte o přípravě na první dny a týdny po porodu, aby vás nic zásadního nezaskočilo a měla jste všechen prostor na sžívání se s miminkem. Dopřejte si jistotu, že víte to důležité, umíte si poradit i v náročnějších chvílích a zvládáte při péči o miminko postarat se i o sebe.

Na konzultacích spolu vyřešíme vaše strachy či nejasnosti, které kolem mateřství můžete mít, konkrétní (ne pouze psychické) potíže po porodu či případné nepříjemné situace ve výchově dítěte či dětí, které vás trápí.

Těším se na společnou cestu a přeji vám, aby vaše mateřství bylo co nejsebe-vědomější to jen jde a abyste se v životě cítila šťastná a spokojená.

Reference

Konzultace mi přinesla inspiraci a dodala sebedůvěru pustit se do mateřství po svém. V dnešní době, plné různých proudů a protichůdných informací, ve kterých se těžko orientuje, je velmi příjemné své dojmy a očekávání otevřeně probrat s někým, kdo už si tou cestou prošel, je spokojená máma a věří své intuici jako Jolana. Odnáším si jak praktické tipy do mateřství, tak klidnější mysl do období, které mě očekává.

Anna Vrána

Architektka

Ve videu Zvládni první dny s miminkem v klidu mě potěšilo, že je v pořádku soustředit se i sama na sebe a i vím, jak konkrétně to dělat. Mám spoustu kamarádek, které po porodu sebe sama přestaly řešit a zdálo se mi to divné. Taky jsem ráda, že jsem zjistila, že cítit se nemožná v péči o miminko je normální a není nic špatného na tom říct si o pomoc. Vše se časem “utřepe” a díky videu věřím, že i já zvládnu péči o miminko, zvlášť když teď vím, jak prožívá porod a dny po něm a co můžu udělat, abych mu s tou změnou pomohla co nejlépe se vyrovnat. Vím také, že až budu v porodnici, vzpomenu si na tohle video a uvědomím si, jak se v dané situaci chovat.

Hana Chýlková

Zdravotní sestra

K možnosti konzultace jsem se dostala úplnou náhodou kdy jsem narazila na Fb na trefný popis mateřství. V té době jsem si procházela těžkým obdobím sžívání se s dcerou a konzultace byla jako rána z čistého nebe a takové malé vysvobození. Moje očekávání nebyla velká, neboť jsem měla pocit, že můj problém je obrovský a není možné jej jednoduše vyřešit během jednoho online sezení. Ovšem jsem byla nucena velmi rychle změnit názor. Můj velký problém sa dal rozebrat na spoustu menších a řešitelnějších částí. Obrovskou pomocí bylo pochopení a jistá sounáležitost. A hlavně pohled nezainteresované osoby, která dokázala dát vysvětlení některých jevů v chování dítěte, které mi nebyly jasné. Řešením mého velkého problému tedy byl pohled zvenčí, vysvětlení toho proč se některé věci dějí tak jak se dějí a také možnost jak to zvládat a přeložit si některé chování malých dětí.

Lucie Dospivová

Fotografka

Až s narozením dcery jsem pochopila, jak náročná ta mateřská je a co to všechno obnáší, přišla jsem asi o největší iluzi ve svém životě. Terapie a konzultace mi dodaly sebevědomí a pomohly mi pochopit mé emoce. Péče o malé dítě je nesmírně krásná, ale také náročná. V podstatě jde o ten největší kurz seberozvoje, jaký jsem kdy zažila. Terapie mi přitom pomáhá respektovat vlastní emoce a naučit se s nimi pracovat.

Mariana Zbořilová

PR, vyřizování projektů

Video Zvládni první dny s miminkem v klidu je super, hodně mi pomohlo se zasvěcením do mateřského světa. Hodně zajímavý mi přišel pohled miminka při příchodu na svět a co můžu udělat pro to, aby to zvládlo v pohodě. Vím už teď, co mě po porodu čeká i jak to zvládnout v porodnici, když se potkám s někým nepříjemným. Odnáším si hlavně klid na duši a méně strachu.

Iva Brunová

Servírka

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články