Anna Novotná

Anna Novotná – Koučka pro podnikatelky

Koučka pro podnikatelky; koučování; strategický fokus; jedinečnost v podnikání; ikigai; koučka; brain-based koučka, dej svému podnikání křídla; objev své ikigai; KoučkaAnička

Po rozhovoru se mou získáváte vědomí své jedinečnosti – konkurenční výhody. Určíme akční kroky pro růst vašeho podnikání z místa a okolností, ve kterých právě jste. Získáte strategický fokus a přitom budete v souladu se svou osobností a ve flow.

Další informace

Kategorie

koučování

Lokalita

online, Praha

Anna Novotná – Koučka pro podnikatelky vám pomůže na vaší podnikatelské cestě vzhůru.

 

Pomůžu Ti, aby Tvoje podnikání bylo jednoduché. V každé fázi. Od začátku k miliónům.

Jsem víc než "jen" koučka s výcviky a mezinárodními certifikacemi. Jsem žena, která se v roli matky postavila na vlastní podnikatelské nohy a žije své ikigai. Abych v podnikání jako koučka uspěla, sama se intenzivně zdokonaluji v energetických principech podnikání. A své zkušenosti sdílím v roli koučky i s klientkami.

Jak budeme pracovat?
Najdeme Tvůj strategický fokus.

Co potřebuješ udělat pro své podnikání právě v téhle fázi. Které vzorce změnit, které energetické principy otočit ve Tvůj prospěch. Jak pochopit Tvé ideální klientky a nabídnout jim to, co potřebují. Obecným byznys poučkám dáme Tvůj konkrétní obsah. Vystihneme podstatu Tvých služeb tak, že budou přitahovat ideální klientky.

Jsem láskyplně vlídná a zároveň důsledná. Pomůžu Ti uvidět opravdovou hodnotu a přínosy služeb, které nabízíš. Pomohu Ti postavit se do sebedůvěry, aby ses mohla vznést na vyšší level.

Jak to vypadá po koučovacím setkání se mnou?
Tvé myšlenky jsou utříděné, situace projasněná. A co je hlavní? Ty celým tělem cítíš, že je „to“ vlastně jednoduché a že „to“ dokážeš. Cítíš se uvolněně a těšíš se na to, co uděláš.

 

A já se těším na Tebe na strategickém fokusu, v Dej svému podnikání křídla nebo při objevování Tvého ikigai.

Reference

Během konzultace mě Anička skvěle vedla, krok po kroku, otázku po otázce, velmi efektivně a přitom jemně a mile. Díky ní jsem pro sebe měla několik AHA momentů, uvědomila si důležité věci. V závěru jsme vše ukotvily vizualizací, opět velmi efektivní, a dostala jsem domácí úkol. Který jsem, světe div se, opravdu udělala a konečně tak rozklíčovala mé dilema. Vystoupila jsem tak z kruhu a velmi se mi ulevilo. Navíc mám směr a energii se do něčeho nového pustit. Takže, pokud potřebujete posunout, zhodnotit či obnovit
své podnikání, neváhejte a k Aničce spěchejte. Plné znění reference.

Janka Urbanová

Aromaterapeutka, www.santala.cz

Taky máte někdy pocit, že jste rozplizlý do všech směrů a ne ne se zaměřit na to podstatné ve vašem podnikaní? Tak přesně tak jsem to měla já, než jsem u Aničky absolvovala Strategický fokus:) Anička mně pomohla můj „problém“ pevně uchopit, ujasnit si budoucí kroky pro jeho vyřešení, nadhodila několik svých skvělých nápadů a rozpustila moje obavy ohledně svých služeb. Teď už je jen na mě, jestli to vše dotáhnu do zdárného konce:). Aničko moc děkuji a vřele tě doporučuji!!

Klára Hrozínková

Online podpora pro zahraniční prodej, www.klarah.cz

Práce Anny je empatická, současně však věcná, praktická a vedoucí rovnou k cíli. Žádná její otázka nebyla zbytečná. Pracuje strukturovaně, provedla mě mým “problémem” s lehkostí přímo až k jeho řešení. Řešení jsem sice měla někde hluboko v sobě, ale potřebovala jsem ho vytáhnout na světlo a definovat si ho. Velmi také oceňuji písemné shrnutí koučování – díky tomu se k nosným myšlenkám vracím opakovaně. Mockrát děkuji!

Monika Rumanová

Procesová manažerka, www.monikarumanova.cz

Annu Novotnou doporučuji všem ženám, které při svém podnikání narazí na problém zahlcení – v mém případě informační katastrofa. Něco jako když zdědíte dům po babičce, objevíte v něm spoustu zajímavých kousků, několik pokladů, pár cenností, ale také množství věcí na vystěhování a nutnost kompletní rekonstrukce. V takovém stavu bylo moje podnikání. Anička ocenila skvělé nápady, sjednotila koncept, navrhla strukturu a společně jsme vytvořily akční plán. Aničko, děkuji Ti, že jsi mě zachránila před vyhořením a vlila mi obrovskou dávku energie. Reference v kompletním znění zde.

Jolanta Balon

Úklid podle živlů, www.uklidpodlezivlu.cz

Hezký den, chtěla bych se podělit o velmi pozitivní zkušenost s Aničky koučinkem – strategický fokus. To, že jsem se na Aničku obrátila, bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Anička velmi pozorně naslouchá a dokáže „vyhmátnout“ přesně to, co je potřeba k našemu posunutí. To, co častokrát skrýváme i sami před sebou, nebo to odkládáme a potřebujeme „jen trochu“ postrčit. Na konci vše krásně shrne, „zarámuje“, a dá tomu punc/razítko kvality.
Aničko, děkuji, že jsi Aniččiny služby vřele doporučuji! Toto je úryvek z reference. Plné znění je dostupné zde.

Hana Randáková

Intuitivní terapeutka, www.hanarandakova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články