Bára Lapčíková – průvodkyně k opravdovosti

Bára Lapčíková – průvodkyně k opravdovosti

Duchovní dula, ženské kruhy, rituály, zavinování, zavírání kostí, manifestace, koučování, archetyp divoké ženy, divoška, autenticita, opravdovost.

Načítání z Akáši – dary duše, životní lekce, energetické čištění bloků a limitů, energetické čištění nemovitostí, energetická analýzy podnikání, manifestační mapa, podnikání na míru duši.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno, ženská témata

Lokalita

online, Zlínský kraj

▽ Provázím ženy jejich vnitřním světem a tématy vědomého ženství, aby se dokázaly usadit ve svém středu a zažívaly tak v životě více radosti, spokojenosti a pohody. Aby pochopily, že nejde o dokonalost, ale o celistvost. Ve své práci se opírám o archetyp divoké ženy, protože právě divoška nás učí, jak být opravdová a věrná sama sobě.

Pořádám a vedu ženské kruhy, kde tvořím bezpečný prostor, aby ženy mohly být samy sebou a se sebou. K tomu využívám prožitkové a seberozvojové techniky (především práce s archetypy, spontánní tanec, sdílení ze srdce a naslouchání srdcem, vedené meditace a cesty do vnitřního světa, drobné rituály).

Tvořím přechodové rituály na míru (předporodní, poporodní, menarche /i zpětně/, rituály vstupu do nové role, zaměstnání či ukončení jedné etapy podnikání, rituál uctění ženství). Během nich držím posvátný prostor, ve kterém je možné opustit starou realitu či roli a vkročit do nové. Provázím i silným transformačním rituálem zavinování (zavírání kostí).

Načítám informace z kvantového pole (Akáši), zejména dary duše a další informace o tom, kým jsem na úrovni duše, bloky, vzorce a limity - příběhy, které si duše s sebou nese a které nás nutí opakovat stále stejné scénáře. Své klienty vedu k tomu, aby načtené informace začlenili do svého života, protože jinak to jsou jen prázdné příběhy.
Jedním z největších přínosů, který moji klienti sdílí je, že díky načteným informacím vidí svůj život i problémy z nadhledu a chápou, proč opakují stejné vzorce stále dokola. A také že se ukotví v tom, jaké kvality a dary přináší na tento svět a že mohou beze strachu zářit svým vnitřním světlem.

Věřím, že svět potřebuje více tvůrců a méně obětí (a více objetí :)). A proto učím, jak funguje manistestace a jak skutečně manifestovat jako mistr – s lehkostí, hravostí a úsměvem na rtech. Z informačního pole načítám osobní manifestační mapy.

Podnikatelkám nabízím provázení při tvorbě byznysu na míru jejich duši a energetickou analýzu podnikání.

 

S Bára Lapčíková – průvodkyně k opravdovosti se propojte v její skupině na Facebooku: Vlčice z Měsíční stezky – sdílení a inspirace.

Reference

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články