Pavla Heřmanovská

Pavla Heřmanovská – kouč a mentor pro lepší život a podnikání

Zákon přitažlivosti, mindset, sebevědomí, vnitřní klid, odvaha, koučink, The Work, online kurzy.

Pomáhám lidem získat odvahu jít svou vlastní cestou. Učím lidi, jak efektivně využívat svou mysl a tím přitahovat zázraky do svého života.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset, terapie a alternativní metody, spirituálno

Lokalita

Olomoucký kraj, online

Jsem kouč a mentor pro tvoření života podle vašich představ.

Díky své empatii a schopnosti vnímat skryté souvislosti jsem pomohla už desítkám klientů najít jejich ztracené sebevědomí, vnitřní klid a převzít život do svých rukou.

Jsem autorkou online kurzů Zákon přitažlivosti v životě a Pětiminutovky Zákona přitažlivosti. Využívání Zákona přitažlivosti v praxi je moje srdcové téma.

Zajímá vás, jak i vy můžete přitahovat vaše přání? Připravila jsem pro vás jednoduchý návod zdarma. Najdete ho tady.

 

S Pavla Heřmanovská – kouč a mentor pro lepší život a podnikání, se můžete propojit v její fb skupině Tvořím svůj osud.

 

Začtěte se do článků Zákon přitažlivosti nebo Principy zákona přitažlivosti, které pro vás Pavla Heřmanovská – kouč a mentor pro lepší život a podnikání připravila.

Reference

Děkuji za Vaše úžasné poznatky, rady a návody na spokojený život. Dlouho předtím, než jsem Vás poznala, jsem se snažila o to, abych se netrápila věcmi, okolnostmi a vlastnostmi lidí, které nemůžu sama ovlivnit. Bylo to těžké. Ale díky Vám se mi začalo dařit. Najednou to šlo lehce, bez tlaku. Změnila jste mi život.

Gabriela Krhutová

Lékárnice

Pavla je velice vnímavá a dokáže se vcítit do toho, co její klient právě potřebuje. Její koučink a výběr té pravé metody je velmi intuitivní. Dobrý kouč podle mého názoru poskytuje dostatek prostoru pro vlastní uvědomění a na klienta netlačí. Takový je přesně koučink s Pavlou. Jakékoliv setkání s Pavlou je velmi příjemné a obohacující! Jsem ráda, že se naše cesty střetly! Děkuji

Lucie Carthy

Kouč

Jste mi důležitou průvodkyní v práci na sobě, na mé cestě seberozvoje, můj učitel, linka S.O.S.:), udržujete mě na pozitivní vlně. Jsem velmi spokojená s Vaším lidským, empatickým, a autentickým přístupem, při němž se cítím uvolněně a sama sebou.

Jana Münster

Soukromá učitelka a lektorka

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články