Veronika-Hrickova-Karierove-poradenstvi-pro-Multipotencialy

Ing. Veronika Hricková – Celostní koučka se zaměřením na Multipotencialitu

Koučování, celostní koučka, akční kroky, milníky, nástroje, techniky, komunikace, konzultace, osobní rozvoj, multipotencialita, multipotenciál, imposter syndrom, mentoring, byznys, potenciál, životní styl, mindset, vášně, úspěch, ukotvení, akceptování vlastní jedinečnosti, odlišnost, dary, emoční inteligence, mysl, kariéra, životní rovnováha, směry, cíle, sny.

Jediným klíčem k úspěchu je akceptování vlastní jedinečnosti a odlišnosti. Multipotencialita je dar, která vám otvírá široký a krásný svět.

OSVOBOĎTE SVŮJ POTENCIÁL, OSVOBOĎTE SAMI SEBE!

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

online, Zlínský kraj

Ing. Veronika Hricková se zabývá celostním koučinkem pro Multipotenciály a Multipotencialitou všeobecně.

 

Jako celostní koučka aplikuji koučink, který se opírá o pilíře výsledkově orientovaného a transparentního Whitmirovského stylu koučování ve spojení s Ericksonovským přístupem. Tento koučink je postaven na znalosti nejrůznějších druhů technik, postupů a nástrojů koučování. Jako koučka nahlížím na každého jedince jako na individuální osobnost a vybírám konkrétní techniky, které jsou nejvhodnější k dosažení klientových potřeb.

Jako multipotenciálka se mimo jiné specializuji i na koučink multi oborově zaměřených jedinců, tedy multipotenciálů. Pomáhám jim uchopit svobodu multipotenciality a ukotvit jejich vášně. Na této rovině preferuji individuální koučink, který je nejefektivnějším způsobem, jak se zaměřit na klientovu situaci a posunout ji přesně tam, kam si přejete.

Kdo je vlastně Multipotenciál?
Je to osoba:

  • která ,,když má k dispozici vhodné prostředí či okolní podmínky, může vybrat a rozvinout řadu kompetencí na vysokou úroveň." (H. Frederickson)
  • která má “intenzivní zájmem o četné nesouvisející předměty.” (Barbara Sher).
  • a za mě laicky je multipotenciál beznadějně zvědavý na (skoro) všechno a odmítá si vybrat jednu specializaci, protože by se musel vzdát svých ostatních zájmů = a to je nepředstavitelné. 🙂

 

A jak Multipotenciály poznat?
Například:

  • Mívají pocit, že jsou roztříštění.
  • Existuje tolik věcí, které je baví a které jim jdou, ale žádná jim nepřipadá jako ta jediná, které by se měli zabývat celý život .
  • Bloudí mezi obory nebo projekty.
  • Mívájí občas pocit méněcennosti, potřebu přizpůsobovat se a zapadnout mezi specialisty.

 

Zajímá vás více informací o multipotancialitě? Připojte se k naší komunitě multipotenciálů ve skupině Multipotenciální svět.

Nejste si jisti, jestli je koučování vhodné právě pro vás?
Rezervujte si na veronika@multipotencialnisvet.cz nezávaznou 15-ti minutovou konzultaci, při které zjistíme, jestli naše spolupráce bude fungovat nebo mě sledujte na stránce Veronika Hricková - Koučka pro Multipotenciály.

Reference

Multipotenciál, to slovo se poslední dobou začíná více objevovat a je dobře, že někdo jako Veronika se tomuto tématu věnuje více do hloubky. Naše konzultace byla naprosto skvělá. Pomohla mi si uvědomit, že je v pořádku, že mě baví víc věcí najednou. Konzultace se nesla v přátelském a profesionálním duchu. Vřele doporučuji a děkuji.
Michaela Hůlková

Cestovní konzultantka a koordinátorka, www.hulkova.com

Krásně jsi mě podpořila, vytáhla na světlo moje sny a navíc našla další směry, kterými bych mohla jít.. A to za takovou chvilku❤️
Petra Stará

Drátenice, www.facebook.com/Hapuťa-drátované-šperky-a-dekorace-117154016812159/

S Veronikou Hrickovou jsem měla moc milou konzultaci – téma Multipotenciálky. První kontakt je vždy o poznávání se a navázání kontaktu s koučem. Veronika mi dala prostor se vypovídat, sdělila jsem jí svůj nápad na projekt pro děti z dětských domovů a Verču napadlo to pojmout celé velkolepěji a tím mě navedla na zcela jiné přemýšlení o projektu. Hned po našem rozhovoru jsem šla do akce a zavolala do prvního dětského domova a domluvila si schůzku s vedením. Řešily jsme společně i další věci a Veronika mě velmi citlivě vedla a podpořila v mých úvahách. Během konzultace jsem se cítila bezpečně a v důvěrném kontaktu. Děkuji Veronice za její čas a energii, kterou mi věnovala.
Kateřina Marková

Tlumočnice hlasu Vaší Duše, Terapeutka Vůní, www.facebook.com/TlumocniceKaterina

Povídání s Verčou, bylo jako povídání se skvělou kamarádkou, kterou jste pár let neviděli. Její energie už od začátku prozrazuje, že ví co dělá a proč to dělá. Z našeho setkání jsem si poprvé v životě odnášela pocit, že je v pořádku, že nevím co budu dělat za práci až budu velká (je mi 34) a že to že umím od všeho trošku není strašný prokletí, ale úžasný dar. Takže pokud máš pocit, že jsi rozbitá, protože existuje tolik věcí co Ti jdou, ale žádná není ta Tvá srdcová, protože když děláš jen něco chybí Ti to ostatní Veronika je pro Tebe jednoznačně ten správný člověk se kterým se vrhnout do spolupráce.
Monika Jirásková

Specialistka na zážitkové vzdělávání, www.monika-jiraskova.cz

Velice doporučuji, jiný pohled na věc, to bylo přesně to, co jsem nutně potřebovala, žádný naučený rady a poučky, ale nezávislý pohled na danou věc, bez manipulace kamkoli … moc dekuju Veroniko
Mirka Oktábcová

Energetická čarodějka, www.mirkaoktabcova.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články