Simona Dosedělová

Simona Dosedělová – koučka pro otázky životního smyslu

Koučování, seberozvoj, sebepoznání, smysl, hodnoty, radost.

Naši spokojenost ovlivňují tři důležité oblasti: práce, které se věnujeme, vztahy, které žijeme, a to, jak odpočíváme a dočerpáváme energii. Místo hledání rovnováhy mezi nimi spolu najdeme způsob, jak žít v souladu s vašimi hodnotami a životní vizí.

Další informace

Kategorie

koučování, osobní rozvoj, vzdělávání, mindset

Lokalita

online, Praha

Simona Dosedělová – koučka pro otázky životního smyslu, vám pomůže najít čas na život.

 

Když se snažíte nastolit rovnováhu, znamená to, že proti sobě stavíte světy, které si navzájem konkurují (např. práci a rodinu nebo svůj volný čas a čas s rodinou) a to vede vždy do začarovaného kruhu hledání priorit, upřednostňování a nakonec k pocitům stresu, frustrace a nespokojenosti.

Práce, vztahy, rodina, přátelé, volný čas, to všechno je součástí jednoho celku, vašeho života, proto pomáhá, když se tyto oblasti navzájem doplňují a stojí za nimi jednotná životní vize a hodnoty. Abyste mohli jít správným směrem a cítili se spokojení, je třeba je znát.

Pokud se vám některé situace zdají neřešitelné, zastavte, uspořádejte si myšlenky a získejte nadhled a odstup. U Simony na webu najdete myšlenkovou mapu, která vás povede.

Reference

Z koučování si odnáším klid a harmonii, dobrý pocit i výsledky. Vše dostalo jiný spád a šťávu. Život mě opět začal bavit. Velmi oceňuji přirozený, vysoce profesionální přístup a láskyplnou, trpělivou a podnětnou komunikaci. Nikdy jsem během sezení necítila žádný tlak, posuzování, odsuzovaní. Současně nastavila hranice, co a jak můžeme od sebe očekávat, a co už není možné v rámci koučování řešit. Spolupracuji s kouči již řadu let, vyzkoušela jsem mnoho technik a známých tváří, ale takové pokroky s lehkostí jsem zažila až nyní při spolupráci se Simonou.

Veronika Rylková

Ředitelka soukromé MŠ, www.montessori-skolka-brno.cz

Byli jste spokojeni?

Skrz formulář můžete napsat zpětnou vazbu na tyto služby. Jméno ani e-mail není povinný, takže můžete napsat své zkušenosti i anonymně.

Všechny zprávy přeposíláme přímo podnikatelce, můžete ji tak pomoci cennou zpětnou vazbou a společně frčíme nahoru!

Napište nám zpětnou vazbu

Související články